@spyke Ile Wam trzeba tłumaczyć, że po praktycznie 10 sezonach kompromitacji potrzeba kilku lepszych żeby wróciła wiara? Ja się nie dziwię nikomu kto wątpi bo ma prawo wątpić.
Zamknięcie Peni w kiblu to była najlepsza decyzja ever. Ktokolwiek to zrobił powinien celebrować puchar jak cokolwiek wygramy razem z drużyną na murawie.
@macio_944 A dziwisz się ludziom jak co sezon nastawiają się że to w końcu teraz a potem i tak mokrą szmatą dostają w pysk? Barca tak już nas nauczyła niestety. Kibice Realu nawet jak się pali to na luzie oglądają bo wiedzą jak się skończy, no i my... W sumie też wiemy. ;)
Szkoda, bo znowu z dobrego meczu zrobią sie szachy, kalkulacja, nie będzie polotu i mecz do przepychania jak tylko można. Dodatkowo wyciśnie z nich wszystkie siły.
0
Napiszcie SMS Ćwiąkale że Aralczo nie ma żółtej...
0
Pedri zostaje, więc Hansi jest gościem z mega inteligencją, bo ostatnio jak go zdjął to nam się plan posypał.
0
Ale z tymi piłkami w pole karne to też mamy szczęście, piłka dziś nie szuka graczy Benficy, na nasze szczęście.
0
Statystyki i wynik w meczu PSG Live to jest matrix. Jakieś szamańskie sztuczki?
0
@spyke Ile Wam trzeba tłumaczyć, że po praktycznie 10 sezonach kompromitacji potrzeba kilku lepszych żeby wróciła wiara? Ja się nie dziwię nikomu kto wątpi bo ma prawo wątpić.
0
@Gitarkafcb Nie gra nic i daje bengiera, ostatnio znane
8
Rapha kolejny raz nie gra nic i nagle dotyk Ronaldinho. Piękna bramka.
2
Casado -> Dingdong na już
11
Laporta niech już szuka szwagra co stawia pomniki, bo dzięki Szczęsnemu na razie się nie kompromitujemy tu. Chyba najlepszy mecz Wojtasa.
2
Lamine do bazy hehe, słaby był jak barszczyk ale przez czerwo nie mógł nic więcej zrobić.
40
Zamknięcie Peni w kiblu to była najlepsza decyzja ever. Ktokolwiek to zrobił powinien celebrować puchar jak cokolwiek wygramy razem z drużyną na murawie.
0
@ViscaelBarca2007 4-0 właśnie :)
2
Hahaha właśnie 4-0 nam przed oczami minęło.
0
@Eto'o9 R10 To jest ten sam co był wtedy na varze czy sędziował? Bez jaj haha.
11
Bez Szczeny w bramce już ze 3-0 byśmy dostawali i mieli flashbacki, może bramkarz odmieni losy Barcy w LM.
0
@Lordzi Tam pominęli to całkowicie
1
Może sędzia obejrzał co odwalił i odda nam to w drugiej połowie?
0
@Lordzi Pokazali na początku i 2/3 w studio mówiło o faulu.
3
@FCB NA ZAWSZE! No tak, sam się wyj**ał w sytuacji sam na sam. Przecież on go pchnął i przewrócił bez kontaktu z piłką, sytuacja 0/1
9
Hahaha Barcola też faulowany w plecy i zero czerwa dla Live. Popis sędziów dziś.
2
Pavlidis faulował De Jonga :) znowu Varcelona atakuje?
11
Komu on to podawał? Kurwa ludzie, druga setka, co zrobiła Benfica tutaj?
18
Nogę mu połamał prawie i jeszcze kartkę dostał hahah cyrk kurwa cyrk
0
Chwaliłem sędziego tak teraz zepsuł to wszystko. Dramat...
1
Kurde no ludzie to jest czerwona kartka.
0
To jest czerwo!!!! Hahha oczywiście żółta.
1
Czerwona ewidentna, ale już czytam, że pominęli faul Benficy chwilę wcześniej. Prawda to? Ktoś widział ?
0
Rapha ostatnio stracił ten pierwiastek magii.
1
@macio_944 A dziwisz się ludziom jak co sezon nastawiają się że to w końcu teraz a potem i tak mokrą szmatą dostają w pysk? Barca tak już nas nauczyła niestety. Kibice Realu nawet jak się pali to na luzie oglądają bo wiedzą jak się skończy, no i my... W sumie też wiemy. ;)
2
Szkoda, bo znowu z dobrego meczu zrobią sie szachy, kalkulacja, nie będzie polotu i mecz do przepychania jak tylko można. Dodatkowo wyciśnie z nich wszystkie siły.