@DragonxNF A według mnie wszyscy się zesrali o ten trailer, który wygląda po prostu jak Shrek i tyle. Nagle miliony ekspertów od animacji się znalazło w kraju, wszyscy wieszczą, że to będzie gniot nawet nie widząc filmu. Ja rozumiem, że takie czasy, że wszelkie kontynuacje są słabsze niż pierwowzór, ale ludzie... Shrek tu ma pewnie +20 lat, sądząc po tej córce, więc chyba musieli trochę im rysy pozmieniać? Mi to się osobiście podoba.
@Lola120 Zacznij grać na instrumencie :D Ja gram na gitarze już jakieś 15 lat i zawsze pomaga mi to zapomnieć o wszystkim. Skupiam się na jakimś nowym utworze czy ćwiczeniu i odcinam kompletnie.
Przypomnijcie mi ten wywiad jak będzie latem odchodził za klauzulę, którą ma w kontrakcie, a głównym argumentem będzie za mało minut na boisku. :) Ja mu trochę nie wierzę.
@Chada Bardzo celnie. Ludzie sami o tym piszą, podniecają się takimi ludźmi a potem narzekają, że jest o nich głośno. Osobiście nigdy nie zwracam uwagi na gorące dyskusje na tej stronie, bo tam zawsze największe szambo atencjuszy czy idiotów się robi. Swoją drogą nie wiem jaka jest satysfakcja z bycia "gwiazdą" takiej LaRambli (chociaż w tym przypadku większość się nabija), chyba jestem za stary.
1
@DragonxNF A według mnie wszyscy się zesrali o ten trailer, który wygląda po prostu jak Shrek i tyle. Nagle miliony ekspertów od animacji się znalazło w kraju, wszyscy wieszczą, że to będzie gniot nawet nie widząc filmu. Ja rozumiem, że takie czasy, że wszelkie kontynuacje są słabsze niż pierwowzór, ale ludzie... Shrek tu ma pewnie +20 lat, sądząc po tej córce, więc chyba musieli trochę im rysy pozmieniać? Mi to się osobiście podoba.
2
@MessiForeverTheBest Niby niedawno a aż się łezka w oku kręci jak człowiek to śledził
1
@Lola120 Zacznij grać na instrumencie :D Ja gram na gitarze już jakieś 15 lat i zawsze pomaga mi to zapomnieć o wszystkim. Skupiam się na jakimś nowym utworze czy ćwiczeniu i odcinam kompletnie.
7
Przypomnijcie mi ten wywiad jak będzie latem odchodził za klauzulę, którą ma w kontrakcie, a głównym argumentem będzie za mało minut na boisku. :) Ja mu trochę nie wierzę.
3
@Chada Bardzo celnie. Ludzie sami o tym piszą, podniecają się takimi ludźmi a potem narzekają, że jest o nich głośno. Osobiście nigdy nie zwracam uwagi na gorące dyskusje na tej stronie, bo tam zawsze największe szambo atencjuszy czy idiotów się robi. Swoją drogą nie wiem jaka jest satysfakcja z bycia "gwiazdą" takiej LaRambli (chociaż w tym przypadku większość się nabija), chyba jestem za stary.
6
Nawet podobny do De Jonga, jak ich podmienią to większość nawet się nie kapnie.
1
@krol211 Slot stworzył potwora
1
Łunin prime połączenia Didy, Buffona i Neuera
0
Wojciech Szczęsny znowu nie przegrał meczu
3
Nie przezywajcie, jest remis a gole na wyjeździe nic nie znaczą. Trzeba wygrać za miesiąc na wyjeździe i tyle.
0
@damianex10 Jaki patent jak on patelnie dostał i prawie to Wojtek obronił
28
W środku dziura jak po meteorycie, Pedri musi byc zdrowy bo my przegramy wszystko
4
Co oni od**bali to ja nie mam pytań.
1
W końcówce forma z początku xd
7
Tu jeszcze remisik wjedzie :D
1
Gol z dupska elo
0
@PatrychoO fakty
0
Rapha teraz po ziemi jak Ronaldinho
4
Ale dokręcili śrubę xdddd
0
Ciekawe czy bez spalonego
2
Już zaczynają grać w obronie na odpier**l
1
Flick czyta Ramble, ktoś przed chwilą chciał takie zmiany xd
1
Większość strat Yamala kończy się groźna kontrą
1
Dobra czas na Roberta bo Rekin już całkiem zniknął
1
A w Tworkach go do Bellinghama porównują xd
0
Rekin już pozycja scyzoryka jak piłka leciała haha
2
Karniątko mogłoby być w sumie :)
1
@DragonxNF
A mi refren się kojarzy z Becoming Volbeata
0
Golimy ich! Byczek Inigo!!!!
1
Ferran już do końca sezonu powinien zostać Jokerem za Lewego. Nie nadaje się na pierwszy skład, psycha nie daje rady.