kuz

1

@DragonxNF A według mnie wszyscy się zesrali o ten trailer, który wygląda po prostu jak Shrek i tyle. Nagle miliony ekspertów od animacji się znalazło w kraju, wszyscy wieszczą, że to będzie gniot nawet nie widząc filmu. Ja rozumiem, że takie czasy, że wszelkie kontynuacje są słabsze niż pierwowzór, ale ludzie... Shrek tu ma pewnie +20 lat, sądząc po tej córce, więc chyba musieli trochę im rysy pozmieniać? Mi to się osobiście podoba.

kuz

2

@MessiForeverTheBest Niby niedawno a aż się łezka w oku kręci jak człowiek to śledził

kuz

1

@Lola120 Zacznij grać na instrumencie :D Ja gram na gitarze już jakieś 15 lat i zawsze pomaga mi to zapomnieć o wszystkim. Skupiam się na jakimś nowym utworze czy ćwiczeniu i odcinam kompletnie.

kuz

7

Przypomnijcie mi ten wywiad jak będzie latem odchodził za klauzulę, którą ma w kontrakcie, a głównym argumentem będzie za mało minut na boisku. :) Ja mu trochę nie wierzę.

kuz

3

@Chada Bardzo celnie. Ludzie sami o tym piszą, podniecają się takimi ludźmi a potem narzekają, że jest o nich głośno. Osobiście nigdy nie zwracam uwagi na gorące dyskusje na tej stronie, bo tam zawsze największe szambo atencjuszy czy idiotów się robi. Swoją drogą nie wiem jaka jest satysfakcja z bycia "gwiazdą" takiej LaRambli (chociaż w tym przypadku większość się nabija), chyba jestem za stary.

kuz

6

Nawet podobny do De Jonga, jak ich podmienią to większość nawet się nie kapnie.

kuz

1

@krol211 Slot stworzył potwora

kuz

1

Łunin prime połączenia Didy, Buffona i Neuera

kuz

0

Wojciech Szczęsny znowu nie przegrał meczu

kuz

3

Nie przezywajcie, jest remis a gole na wyjeździe nic nie znaczą. Trzeba wygrać za miesiąc na wyjeździe i tyle.

kuz

0

@damianex10 Jaki patent jak on patelnie dostał i prawie to Wojtek obronił

kuz

28

W środku dziura jak po meteorycie, Pedri musi byc zdrowy bo my przegramy wszystko

kuz

4

Co oni od**bali to ja nie mam pytań.

kuz

1

W końcówce forma z początku xd

kuz

7

Tu jeszcze remisik wjedzie :D

kuz

1

Gol z dupska elo

kuz

0

@PatrychoO fakty

kuz

0

Rapha teraz po ziemi jak Ronaldinho

kuz

4

Ale dokręcili śrubę xdddd

kuz

0

Ciekawe czy bez spalonego

kuz

2

Już zaczynają grać w obronie na odpier**l

kuz

1

Flick czyta Ramble, ktoś przed chwilą chciał takie zmiany xd

kuz

1

Większość strat Yamala kończy się groźna kontrą

kuz

1

Dobra czas na Roberta bo Rekin już całkiem zniknął

kuz

1

A w Tworkach go do Bellinghama porównują xd

kuz

0

Rekin już pozycja scyzoryka jak piłka leciała haha

kuz

2

Karniątko mogłoby być w sumie :)

kuz

1

@DragonxNF


A mi refren się kojarzy z Becoming Volbeata

kuz

0

Golimy ich! Byczek Inigo!!!!

kuz

1

Ferran już do końca sezonu powinien zostać Jokerem za Lewego. Nie nadaje się na pierwszy skład, psycha nie daje rady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?