@Encore Powtórka nie pokazuje do końca, ale on nawet nie protestował że to jest karny :p mógł też popełnić błąd i po prostu zaryć w ziemię a potem już nie było ratunku i musiał upaść - nie oznacza to od razu, że chciał nabrać arbitra na karnego. Nie bronie go, ale w sumie czy można być aż takim głupkiem w erze var? :d
Ja to się tak osobiście zawiodłem na Ancelottim i co ten klub z nim zrobił na stare lata. Chłop miał mój szacunek za osiągnięcia trenerskie, nawet za poprzednie lata z Realem, teraz stracił go kompletnie bo jest tak ogromnym hipokrytą, że brakuje na to słów. Nie wiem czy to presja tak działa w połączeniu z podeszłym wiekiem, czy zarząd tak im narzuca obrone klubu pomimo wszystko? Kibice Realu to samo - niepodrabialni. Lata nagranie jak Bellingham krzyczy do sędziego wyraźne "fu** you" przy linii autowej, to oczywiście "to przerobione w AI" jak już się kończą argumenty. Można by stwierdzić, żeby nie przejmować się Sebkami wieku 16 lat krzyczącymi w internecie, ale skoro trener i zawodnicy wypowiadają się na podobnym poziomie, to jak to interpretować?
@Andi18 Szczena w LM też z Benfica pierw trafił w piłkę a i tak był karny, sędziowie interpretują jak im się podoba a nie według przepisów i tu jest problem.
Coś mówią że wcześniej dużo był spalony ale realizator nie ogarnął, a sędzia pokazywał kołowrotek jakby odwijanie akcji wcześniej. Poczekajmy z osądem.
1
@Encore Powtórka nie pokazuje do końca, ale on nawet nie protestował że to jest karny :p mógł też popełnić błąd i po prostu zaryć w ziemię a potem już nie było ratunku i musiał upaść - nie oznacza to od razu, że chciał nabrać arbitra na karnego. Nie bronie go, ale w sumie czy można być aż takim głupkiem w erze var? :d
9
Theo co za głupek, już się do Realu szykuje chyba xd
5
Ja to się tak osobiście zawiodłem na Ancelottim i co ten klub z nim zrobił na stare lata. Chłop miał mój szacunek za osiągnięcia trenerskie, nawet za poprzednie lata z Realem, teraz stracił go kompletnie bo jest tak ogromnym hipokrytą, że brakuje na to słów. Nie wiem czy to presja tak działa w połączeniu z podeszłym wiekiem, czy zarząd tak im narzuca obrone klubu pomimo wszystko?
Kibice Realu to samo - niepodrabialni. Lata nagranie jak Bellingham krzyczy do sędziego wyraźne "fu** you" przy linii autowej, to oczywiście "to przerobione w AI" jak już się kończą argumenty. Można by stwierdzić, żeby nie przejmować się Sebkami wieku 16 lat krzyczącymi w internecie, ale skoro trener i zawodnicy wypowiadają się na podobnym poziomie, to jak to interpretować?
7
Munuera Montero will not referee any games in La Liga this week. [Relevo]
Szybko do bazy zdjęty przez rządowych :) I ktoś powie, że w tej lidze Perez nie ma głosu? Oni się go boją jak diabła.
0
Odklejony dziadek odcinek 256. Nie da się słuchać jak z legendy trenerskiej robi z Siebie błazna.
0
@Criss18Barca Cubarsi tam nie faulował
5
@Andi18 Szczena w LM też z Benfica pierw trafił w piłkę a i tak był karny, sędziowie interpretują jak im się podoba a nie według przepisów i tu jest problem.
0
@MysticCat pojutrze :)
12
To jest mecz na tzw. rozwarcie odbytu w Madrycie. Nic nam nie wychodzi, Rayo psuje setki, Wojtek wyciąga, sędzia popełnia błędy.
3
Kiedy ostatnio mieliśmy farta? Real ma go co mecz i jakoś nie płaczą, trzeba przepchnąć takie mecze, należy się i nam, 3 pkt i zapomnieć.
0
Wojtek ma nas w opiece jak nic :D
10
Co oni robią xd
1
Kounde jakieś skręcenie... Oby nie bo wyglądało źle.
5
Dostają powtórkę że bramkarz trafia w piłkę pod lupą a mówią o kontrowersji. Ja już nie czaje tych komentatorów.
0
Bez gola nie będzie tu 3 pkt, nie ma bata :D trzeba lutnac
1
Sędzia oddał za brak karnego dla Rayo. 1-1 w błędach.
3
Olmo co Bergkampa odpalił
1
Kolejny mecz im. Xaviego, ale starczy już tych hołdów.
1
@Xxxbarca4ever No przecież grają coraz lepiej i są coraz bliżej remisu czyli jednego punktu? Czego nie rozumiesz?
2
Pachnie remisem ten meczyk :P
0
Lewy piękny wyblok podania xd
1
@michal26 Też tak myślę. Ale poczekaj bo Polaczki na Fejsie już się zabijają. Nawet Wiśniowski w studio już ocenił 0/1 te akcję.
2
Coś mówią że wcześniej dużo był spalony ale realizator nie ogarnął, a sędzia pokazywał kołowrotek jakby odwijanie akcji wcześniej. Poczekajmy z osądem.
1
Już burza w necie, drukują pod nas :D klasycznie
0
Już widzę co się w madryckich polskich kontach Twitterowych dzieje, pewnie nie ma sensu oglądać ligi bo tytuł już nam wręczyli xd
1
Blokował Inigo ale według mnie to nie był spalony. Tylko będą szczekać znowu psy z Madrytu.
2
Ale tu nie było spalonego? O co chodzi?
0
@clyde więcej kłótni z kibicami Laporty
0
Negreira ma nas w opiece xD
2
Dlaczego nie broni Pena? Dlatego.