kuz

1

@Encore Powtórka nie pokazuje do końca, ale on nawet nie protestował że to jest karny :p mógł też popełnić błąd i po prostu zaryć w ziemię a potem już nie było ratunku i musiał upaść - nie oznacza to od razu, że chciał nabrać arbitra na karnego. Nie bronie go, ale w sumie czy można być aż takim głupkiem w erze var? :d

kuz

9

Theo co za głupek, już się do Realu szykuje chyba xd

kuz

5

Ja to się tak osobiście zawiodłem na Ancelottim i co ten klub z nim zrobił na stare lata. Chłop miał mój szacunek za osiągnięcia trenerskie, nawet za poprzednie lata z Realem, teraz stracił go kompletnie bo jest tak ogromnym hipokrytą, że brakuje na to słów. Nie wiem czy to presja tak działa w połączeniu z podeszłym wiekiem, czy zarząd tak im narzuca obrone klubu pomimo wszystko?
Kibice Realu to samo - niepodrabialni. Lata nagranie jak Bellingham krzyczy do sędziego wyraźne "fu** you" przy linii autowej, to oczywiście "to przerobione w AI" jak już się kończą argumenty. Można by stwierdzić, żeby nie przejmować się Sebkami wieku 16 lat krzyczącymi w internecie, ale skoro trener i zawodnicy wypowiadają się na podobnym poziomie, to jak to interpretować?

kuz

7

Munuera Montero will not referee any games in La Liga this week. [Relevo]

Szybko do bazy zdjęty przez rządowych :) I ktoś powie, że w tej lidze Perez nie ma głosu? Oni się go boją jak diabła.

kuz

0

Odklejony dziadek odcinek 256. Nie da się słuchać jak z legendy trenerskiej robi z Siebie błazna.

kuz

0

@Criss18Barca Cubarsi tam nie faulował

kuz

5

@Andi18 Szczena w LM też z Benfica pierw trafił w piłkę a i tak był karny, sędziowie interpretują jak im się podoba a nie według przepisów i tu jest problem.

kuz

0

@MysticCat pojutrze :)

kuz

12

To jest mecz na tzw. rozwarcie odbytu w Madrycie. Nic nam nie wychodzi, Rayo psuje setki, Wojtek wyciąga, sędzia popełnia błędy.

kuz

3

Kiedy ostatnio mieliśmy farta? Real ma go co mecz i jakoś nie płaczą, trzeba przepchnąć takie mecze, należy się i nam, 3 pkt i zapomnieć.

kuz

0

Wojtek ma nas w opiece jak nic :D

kuz

10

Co oni robią xd

kuz

1

Kounde jakieś skręcenie... Oby nie bo wyglądało źle.

kuz

5

Dostają powtórkę że bramkarz trafia w piłkę pod lupą a mówią o kontrowersji. Ja już nie czaje tych komentatorów.

kuz

0

Bez gola nie będzie tu 3 pkt, nie ma bata :D trzeba lutnac

kuz

1

Sędzia oddał za brak karnego dla Rayo. 1-1 w błędach.

kuz

3

Olmo co Bergkampa odpalił

kuz

1

Kolejny mecz im. Xaviego, ale starczy już tych hołdów.

kuz

1

@Xxxbarca4ever No przecież grają coraz lepiej i są coraz bliżej remisu czyli jednego punktu? Czego nie rozumiesz?

kuz

2

Pachnie remisem ten meczyk :P

kuz

0

Lewy piękny wyblok podania xd

kuz

1

@michal26 Też tak myślę. Ale poczekaj bo Polaczki na Fejsie już się zabijają. Nawet Wiśniowski w studio już ocenił 0/1 te akcję.

kuz

2

Coś mówią że wcześniej dużo był spalony ale realizator nie ogarnął, a sędzia pokazywał kołowrotek jakby odwijanie akcji wcześniej. Poczekajmy z osądem.

kuz

1

Już burza w necie, drukują pod nas :D klasycznie

kuz

0

Już widzę co się w madryckich polskich kontach Twitterowych dzieje, pewnie nie ma sensu oglądać ligi bo tytuł już nam wręczyli xd

kuz

1

Blokował Inigo ale według mnie to nie był spalony. Tylko będą szczekać znowu psy z Madrytu.

kuz

2

Ale tu nie było spalonego? O co chodzi?

kuz

0

@clyde więcej kłótni z kibicami Laporty

kuz

0

Negreira ma nas w opiece xD

kuz

2

Dlaczego nie broni Pena? Dlatego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?