@MOLESTA Nie zgodzę się, bo do autu, rożnego to jest sekunda żeby odwinąć i powiedzieć sędziemu na ucho, nie musi przecież lecieć do monitora bo to sytuacje 0/1 nie do oceny.
@Trojanek23 Nie ma gorzej, nie ma lepiej, na kogo by nie głosował i tak dużo lepiej nie będzie. Nie ma wsi którą robił pis i wstydu w Europie/na świecie (jeszcze tylko Dudę pożegnamy i będzie w ogóle super). Wolę Tuska i koalicję niż starca z demencją, manią wielkości i chorobą psychiczną rządzącego krajem. Taki ktoś jak Macierewicz miał u Niego poparcie i posłuch - to chyba wystarczy jako argument?
@noface Inigo Martinez jest naszym najlepszym obrońcą na ten moment. Spokój, opanowanie, doświadczenie, wszystko ma aktualnie. Szkoda, że kiedyś już nie przyszedł jak się zaczynały plotki o nim u nas, bo mielibyśmy fajnego grajka zamiast słabego już Pique pod koniec kariery.
W poprzednim sezonie strzeliliśmy 110 goli, teraz mamy ich już 111. Nie wiem czy Flick wygra jakiś puchar, ale póki co wystarczy mi to, że ogląda się drużynę, która chce atakować, strzelać bramki a nie bronić wyniku 1-0. Przed nami prawie cała druga połowa sezonu, niebywałe.
@kamiVeB Jak wygramy wszystko do 16 marca to będziemy mieli fajną zaliczkę przed Realem, bo oni na pewno stracą punkty przy swoim terminarzu i fromie + kontuzjach.
@Marcelinho99 Tu nigdy nie było dyskusji, chyba, że w Choroszczy na spacerniaku. Bellingham jest fizolem, nie ma takiej klasy i techniki, całkiem inni zawodnicy.
1
@Kondziubarca I widząc taki sondaż weź zagłosuj na Mentzena czy Hołownię... Stanowski miał rację.
0
Gol na konto bramkarza, czemu on po to nie skakał to nie mam pojęcia.
2
@MOLESTA Nie zgodzę się, bo do autu, rożnego to jest sekunda żeby odwinąć i powiedzieć sędziemu na ucho, nie musi przecież lecieć do monitora bo to sytuacje 0/1 nie do oceny.
2
@FCB_dimiC I VAR przy którym i tak siedzą ludzie nie może interweniować i sprawdzić, czy piłka wyszła czy nie :D To jest chore.
0
@BezglutenowyPedri No właśnie ten gol zapadł mi w pamięć tylko z live, powtórki nawet nie pamiętam xd
3
@Trojanek23 Nie ma gorzej, nie ma lepiej, na kogo by nie głosował i tak dużo lepiej nie będzie. Nie ma wsi którą robił pis i wstydu w Europie/na świecie (jeszcze tylko Dudę pożegnamy i będzie w ogóle super). Wolę Tuska i koalicję niż starca z demencją, manią wielkości i chorobą psychiczną rządzącego krajem. Taki ktoś jak Macierewicz miał u Niego poparcie i posłuch - to chyba wystarczy jako argument?
8
@noface Inigo Martinez jest naszym najlepszym obrońcą na ten moment. Spokój, opanowanie, doświadczenie, wszystko ma aktualnie. Szkoda, że kiedyś już nie przyszedł jak się zaczynały plotki o nim u nas, bo mielibyśmy fajnego grajka zamiast słabego już Pique pod koniec kariery.
26
Niesamowity jest. A hejterzy niech sobie krzyczą, tyle ich.
5
@Kgorecki2500 Już jesteśmy zależni od Siebie. Wygrywając wszystko do końca wygrywamy ligę. :P
21
W poprzednim sezonie strzeliliśmy 110 goli, teraz mamy ich już 111. Nie wiem czy Flick wygra jakiś puchar, ale póki co wystarczy mi to, że ogląda się drużynę, która chce atakować, strzelać bramki a nie bronić wyniku 1-0. Przed nami prawie cała druga połowa sezonu, niebywałe.
0
Byłem pewien kartki dla Fermina, ale z tej perspektywy nie wygląda to tak źle, trafia w piłę a potem kopie w "dupsko" gracza Sevilli :P
0
@kamiVeB Jak wygramy wszystko do 16 marca to będziemy mieli fajną zaliczkę przed Realem, bo oni na pewno stracą punkty przy swoim terminarzu i fromie + kontuzjach.
12
My w 10 gramy teraz pewniej niż z Araujo w 11. Coś nie siedzi z nim w składzie.
0
Olmo brał udział powinien być spalony imo
0
Pierwszy faul i cyk, żółta, dziwne mają wytyczne Ci sędziowie bo dają te kartki jak im się podoba
3
Gramy w 10 a nie ma różnicy xd Sevilla nawet nie chce przejąć inicjatywy
0
@BezglutenowyPedri plaz to kiedyś była płaska strona broni, uderzenie nią nie było aż tak śmiertelne jak ostrzem.
2
Sevilla też nie skończy meczu w 11:P
1
Wszedł, ustalił kto wygra, zszedł xd szybka akcja
3
Dobrze że ten gol na 3-1 padł
1
Haha próbują jak mogą
5
Ci już sfrustrowani bo nie dał im karnego za padolino i zaraz się zacznie polowanie na nogi, uwielbiam to w tej lidze.
1
Koleś się źle zastawił do tej piłki a potem jak już wiedział, że nic z tego to się przewrócił.
2
Raphaaaaaaaa, mamy spokój! Już nie przekręcą
0
Padolino jak nic xd ale jak chcą to mogą dać karnego
2
Flashscore też ma u Was takie opóźnienie z powiadomieniami? Dopiero miałem że gol a przed chwileczka 2:2 i korekta
2
@Marcelinho99 Tu nigdy nie było dyskusji, chyba, że w Choroszczy na spacerniaku. Bellingham jest fizolem, nie ma takiej klasy i techniki, całkiem inni zawodnicy.
0
@Nieznajomy Jasne, ale trzeba się adaptować do sytuacji.
1
Pedri co ma precyzję w nodze to hit. Chirurg piłki nożnej, jak musnął lekko piłkę.
0
Już szukają spalonego