@Smixu Nie, ale chyba bardziej im zależy na utrzymaniu formy w lidze i odpoczynku. Są mocni więc czy zajmą 1 czy 2 to powinni sobie poradzić w kolejnej rundzie a przy tylu meczach odpoczynek jest ważny.
@Miszak Ten ściek nie zasługuje na żadne merytoryczne wypowiedzi, każdy choć trochę rozumny wie, jak ten twór funkcjonuje. Opiera się na kłamstwie, szczujni i wszystkie kanalie z pisu po przegranych wyborach się tam osadziły. Nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy cokolwiek dobrego o tej pseudo stacji mówią, także pisz sobie co chcesz, do mnie to nie trafia.
@Lionel_Messi10 Zaczynamy mieć kolektyw a przyjdzie Messi i znowu zacznie się granie pod Niego? Myślę, że to nie jest dobry pomysł z całym szacunkiem dla Leo. Teraz w Barcy każdy zapier**la na Siebie i na drużynę, a wiemy jak gra Messi.
@Criss18Barca Porównujesz Owsiaka do zwykłego Nowaka? Zwykłego Nowaka może szczuć Kowalski spod 9, a szczucie republiki na Owsiaka sprawia, że Owsiakowi może stać się krzywda + innym którzy wspierają orkiestrę też, bo raz, że jest znaną postacią (zna go cała Polska a Nowaka zna tylko rodzina i ludzie z osiedla) a dwa, jest liderem jednej z największych fundacji na świecie. Porównanie z dupy kompletnie.
@Criss18Barca A jak ktoś na Ciebie szczuje z każdej strony, poniża, kłamie, to udajesz, że nic się nie dzieje czy rezygnujesz z takich znajomości i nie chcesz mieć z tym nic wspólnego? Jak można w ogóle bronić tej republiki to ja nie mam pojęcia. :D Przecież sponsorzy są powiązani i wpływają na Twój wizerunek. Przez wojne na ukrainie wiele rosyjskich firm zostało zmiecione z planszy, uważasz, że niesłusznie? Że nie mają nic wspólnego?
@jacobFCB Dogadali się z pisem, że będą mieli dalej swojego prezydenta, ale Nawrocki jest tak słaby, że muszą teraz Trzaskowskiego pokazać w trochę gorszym świetle żeby przypadkiem nie wygrał. :D Układy, układziki.
@messi33 Po prostu jest o klasę albo dwie słabszym bramkarzem od Wojtka, nigdy nie będzie prawdziwym liderem, brakuje mu doświadczenia. To było więcej niż pewne, że w końcu Wojtek wskoczy na nr 1, ale nie od razu, żeby zachować profesjonalizm i nie odstrzelać od razu łebka bo przychodzi lepszy bramkarz w środku sezonu.
0
Znowu jeden z tych meczy że im się chyba nie chce, zero dynamiki jakby wczoraj grali
2
W 10 meczach już gol , jeszcze 8 :P
2
Póki co grad goli, byle tak dalej :D
2
Te Lete na koszulkach to jakbyśmy z Napoli grali :P
3
@regatta52 Gryzę się z tym od rana... chyba jednak Barca wleci a reszta na flashscore, a potem skrót wieczorem.
1
@Smixu Nie, ale chyba bardziej im zależy na utrzymaniu formy w lidze i odpoczynku. Są mocni więc czy zajmą 1 czy 2 to powinni sobie poradzić w kolejnej rundzie a przy tylu meczach odpoczynek jest ważny.
2
@Cule2013 Chyba tak, ale będzie to jeden z dwóch z naszej pary 1/16
0
@BulaKG gram raz na rok, jak nie wejdzie to trudno :P a dziś wszystko sprzyja bo chyba będą chcieli postrzelać
1
@kamiVeB puściłem za 10 zł przynajmniej jeden gol w każdym meczu w pierwszej połowie. 700 do wygrania.
1
@barcanawieki Na Teneryfie pizdzi
1
@Kubsoleon Cypr, Turcja, Egipt
0
@KierownikLucas No to takie 1-1 idealnie :P szybka bramka, potem w drugiej druga i git :D
0
W każdym meczu w pierwszej połowie przynajmniej 1 gol, za 10 zł 700 do wyjęcia. Jest szansa w tej kolejce, nikt dziś na remis nie gra.
2
@Miszak Ten ściek nie zasługuje na żadne merytoryczne wypowiedzi, każdy choć trochę rozumny wie, jak ten twór funkcjonuje. Opiera się na kłamstwie, szczujni i wszystkie kanalie z pisu po przegranych wyborach się tam osadziły. Nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy cokolwiek dobrego o tej pseudo stacji mówią, także pisz sobie co chcesz, do mnie to nie trafia.
1
@Adriano99 Fermin Polakiem!
3
Komentarz usunięty
1
Co dzisiaj? Multiliga? Jak gra Barca to ja zawsze jednak wybieram nasz meczyk, ale dzisiaj kusi ojjj kusi, tyle spotkań :>
4
@Lionel_Messi10 Zaczynamy mieć kolektyw a przyjdzie Messi i znowu zacznie się granie pod Niego? Myślę, że to nie jest dobry pomysł z całym szacunkiem dla Leo. Teraz w Barcy każdy zapier**la na Siebie i na drużynę, a wiemy jak gra Messi.
1
@BorzyKrzys mogła by przybić pionę z Riberym jeżeli chodzi o EGO :P
3
@Criss18Barca Porównujesz Owsiaka do zwykłego Nowaka? Zwykłego Nowaka może szczuć Kowalski spod 9, a szczucie republiki na Owsiaka sprawia, że Owsiakowi może stać się krzywda + innym którzy wspierają orkiestrę też, bo raz, że jest znaną postacią (zna go cała Polska a Nowaka zna tylko rodzina i ludzie z osiedla) a dwa, jest liderem jednej z największych fundacji na świecie. Porównanie z dupy kompletnie.
29
@Criss18Barca A jak ktoś na Ciebie szczuje z każdej strony, poniża, kłamie, to udajesz, że nic się nie dzieje czy rezygnujesz z takich znajomości i nie chcesz mieć z tym nic wspólnego? Jak można w ogóle bronić tej republiki to ja nie mam pojęcia. :D Przecież sponsorzy są powiązani i wpływają na Twój wizerunek. Przez wojne na ukrainie wiele rosyjskich firm zostało zmiecione z planszy, uważasz, że niesłusznie? Że nie mają nic wspólnego?
3
@Blantozaur Od zawsze o to chodzi a ludzie potrafią się zabijać za jedną ze stron. Nigdy tego nie rozumiałem. :P
4
@jacobFCB Dogadali się z pisem, że będą mieli dalej swojego prezydenta, ale Nawrocki jest tak słaby, że muszą teraz Trzaskowskiego pokazać w trochę gorszym świetle żeby przypadkiem nie wygrał. :D Układy, układziki.
3
@jacobFCB I Lewy zagra na 30% czyli tak jak zawsze
11
@Popitek12 Messi ma 40stkę za 2 lata i 5 miesięcy i @KamQiX ma całkowitą rację, można zamknąć wątek bo OP sieje panikę niepotrzebnie.
1
@LambiPL Nie palę :p
1
@messi33 PSG. Nigdy nie wygrali LM, jest tam bądź co bądź nasz Enrique. Chociaż szanse na przegraną w finale LM przez rządowych oscylują wokół 1%.
1
@abram3k W filmie to widać, że Rapha chyba chyba maczał tam palce
0
@Uukasz_93 A jak to działa w przypadku higieny? Przecież on to bierze do mordy? Potem to dezynfekują czy co?
2
@messi33 Po prostu jest o klasę albo dwie słabszym bramkarzem od Wojtka, nigdy nie będzie prawdziwym liderem, brakuje mu doświadczenia. To było więcej niż pewne, że w końcu Wojtek wskoczy na nr 1, ale nie od razu, żeby zachować profesjonalizm i nie odstrzelać od razu łebka bo przychodzi lepszy bramkarz w środku sezonu.