@Kazragore Nie raz i nie dwa był przypadek, czy to w zoo czy w domu, że amstaff, pitbull albo inne dzikie zwierze nagle zaatakowało właściciela bez przyczyny. To jest zwierze jak każde inne i lepiej uważać.
Ansu to też jest dobry herbatnik, pociąg mu już dawno odjechał a ten stoi na peronie z hamburgerem w ręku, colą w drugim i czeka z biletem w ręku aż pociąg w końcu zawróci i go zabierze. Chłop mógłby jeszcze gdzieś pograć na średnim poziomie to się uparł, zero ambicji sportowej tylko pobieranie kasy. Nie wierzę, że sztab i sam Flick z nim nie rozmawiali, skoro nie dostaje powołania nawet w przypadku braków kadrowych. Człowiek mem.
@LambiPL Sranie do własnego gniazda a mówienie, że ulubionym piłkarzem i najlepszym na świecie jest Ronaldo bo kontrakt tak mówi to co innego :P Po odejściu potem nagle Messi jest najlepszy a Ronaldo to tam nic wielkiego. Wystarczyło by powiedzieć, że sędziowie są słabi po prostu, dla La Ligi było by to mega kopnięcie w dupę jakby piłkarze zaczęli głośno o tym mówić, ale oni mają z tego korzyść i wolą grać głupich, że nic się nie stało.
@partymaker Pięknie wyjaśnieni madryccy hipokryci. Grając/trenując w Realu chyba przestawiają Ci mózg i możesz mówić tylko wybrane rzeczy (te przychylne klubowi), bo wiele razy już było, że po odejściu piłkarze nagle zmieniali zdanie, które powtarzali będąc zawodnikiem Realu. Śmiech na sali i tyle, wszyscy wiedzą co się wydarzyło w meczu z Celtą, Bayernem a nawet Atleti, ale oni nadal będą bronić swojego. Ja wiem, co się stało w meczu Barcy z Chelsea, Overbo popełnił masę błędów i dzięki temu udało nam się awansować do finału, chociaż w stronę Chelsea też popełnił ich masę, to nie był tylko jeden dwumecz. W Madrycie przyznanie się do awansu/tytułowi dzięki błędowi jest niemożliwe, oni są zakochani w sobie albo kontrakt im zabrania cokolwiek złego powiedzieć o klubie/zawodnikach/legendach.
Byłem przekonany że Real jak pokazali Leganes. Pchanie do finału bedzie, już współczuje zawodnikom Leganes, bo mogą zagrać mecz życia a i tak nic to nie da.
@tbas Nie napisałem, że my wygramy wszystko, ale wystarczy przegrać mniej niż Real i wygrać z nimi :P Atleti stawiam, że spuchnie i się nie będzie liczyło, chociaż różnie może być, nikt nie przewidzi.
@tbas Ale w tym wypadku 7 pkt to nie jest jakaś ogromna różnica, mecz bezpośredni i robią się 4 pkt, Real na pewno nie wygra wszystkiego do końca, ten sezon jest ciężki, muszą wrócić do punktowania w LM, mają sporo kontuzji, nie wiem czemu ludzie już skreślają Barcę jakby były 4 kolejki do końca
Wolelibyście, żeby Barca dostała 5-2 na łeb od Realu w finale SPH ale była 7 pkt przed nimi w lidze? Patrząc, że jeszcze tyle meczów do rozegrania to ja chyba wolę jak jest. A idioci się podniecają żeby sobie osłodzić te 5 bramek i kompromitację.
@Danny Gaucho Aż dziwne, że nie mieliśmy żadnego solidnego napastnika w tej lidze :P Chyba jedyna z nawet TOP10 lig, gdzie mamy taki mały udział w golach?
Real gnieciony przez Las Palmas na własnym stadionie przez 15 minut, nie pokazują zupełnie nic, zaraz któryś załaduje z dystansu pod poprzeczkę, wpadnie coś z przebitki albo jakiś karny podyktują z dupy czy nie. Wszyscy będą się zachwycać jak to Real punktuje w lidze. Ten sport jest niesprawiedliwy czasami. :D
@BezglutenowyPedri Zapytałeś czy nie jesteśmy zbyt pobłażliwi dla Flicka to Ci odpowiedziałem, że nie, nie jesteśmy bo to nie jest wina Flicka i raczej każdy to widzi. Flick i tak zmienił tę drużynę o 180 stopni także najmniej jest odpowiedzialny za to co się dzieje.
2
@Kazragore Nie raz i nie dwa był przypadek, czy to w zoo czy w domu, że amstaff, pitbull albo inne dzikie zwierze nagle zaatakowało właściciela bez przyczyny. To jest zwierze jak każde inne i lepiej uważać.
3
@MesQueUnClub96 Ja bym się cykał, że nagle mu się włączy instynkt i przegryzie mi tętnice ;d
0
Ansu to też jest dobry herbatnik, pociąg mu już dawno odjechał a ten stoi na peronie z hamburgerem w ręku, colą w drugim i czeka z biletem w ręku aż pociąg w końcu zawróci i go zabierze. Chłop mógłby jeszcze gdzieś pograć na średnim poziomie to się uparł, zero ambicji sportowej tylko pobieranie kasy. Nie wierzę, że sztab i sam Flick z nim nie rozmawiali, skoro nie dostaje powołania nawet w przypadku braków kadrowych. Człowiek mem.
0
@LambiPL Sranie do własnego gniazda a mówienie, że ulubionym piłkarzem i najlepszym na świecie jest Ronaldo bo kontrakt tak mówi to co innego :P Po odejściu potem nagle Messi jest najlepszy a Ronaldo to tam nic wielkiego. Wystarczyło by powiedzieć, że sędziowie są słabi po prostu, dla La Ligi było by to mega kopnięcie w dupę jakby piłkarze zaczęli głośno o tym mówić, ale oni mają z tego korzyść i wolą grać głupich, że nic się nie stało.
1
@partymaker Pięknie wyjaśnieni madryccy hipokryci. Grając/trenując w Realu chyba przestawiają Ci mózg i możesz mówić tylko wybrane rzeczy (te przychylne klubowi), bo wiele razy już było, że po odejściu piłkarze nagle zmieniali zdanie, które powtarzali będąc zawodnikiem Realu. Śmiech na sali i tyle, wszyscy wiedzą co się wydarzyło w meczu z Celtą, Bayernem a nawet Atleti, ale oni nadal będą bronić swojego. Ja wiem, co się stało w meczu Barcy z Chelsea, Overbo popełnił masę błędów i dzięki temu udało nam się awansować do finału, chociaż w stronę Chelsea też popełnił ich masę, to nie był tylko jeden dwumecz. W Madrycie przyznanie się do awansu/tytułowi dzięki błędowi jest niemożliwe, oni są zakochani w sobie albo kontrakt im zabrania cokolwiek złego powiedzieć o klubie/zawodnikach/legendach.
0
@RezerwowyWojtus dobrze ale źle, bo gramy z nimi w lidze za tydzień w xd
1
Byłem przekonany że Real jak pokazali Leganes. Pchanie do finału bedzie, już współczuje zawodnikom Leganes, bo mogą zagrać mecz życia a i tak nic to nie da.
0
Dwa mecze z nietoperzami, chyba git
0
@Konradowskyy Nie wiem czy takie pocieszenie, że odbijają się od dna przed samym meczem z nami :P
0
HeavyGoat póki co fajne wejście w drużynę, a pewnie będzie tylko lepiej jak się zgrają :P
0
@tbas Nie napisałem, że my wygramy wszystko, ale wystarczy przegrać mniej niż Real i wygrać z nimi :P Atleti stawiam, że spuchnie i się nie będzie liczyło, chociaż różnie może być, nikt nie przewidzi.
0
@adamek20151 Drużyny które sprzedają największe gwiazdy za ogromne pieniądze w końcu trafią na kilka sezonów posuchy, Porto raczej do takich należy.
0
@tbas Ale w tym wypadku 7 pkt to nie jest jakaś ogromna różnica, mecz bezpośredni i robią się 4 pkt, Real na pewno nie wygra wszystkiego do końca, ten sezon jest ciężki, muszą wrócić do punktowania w LM, mają sporo kontuzji, nie wiem czemu ludzie już skreślają Barcę jakby były 4 kolejki do końca
2
@AmigoBlancos A to nie jest założenie wielkiego Pintusa? Budowanie formy na luty? :D Co sezon tak jest i co sezon wszyscy zdziwieni.
1
Wolelibyście, żeby Barca dostała 5-2 na łeb od Realu w finale SPH ale była 7 pkt przed nimi w lidze? Patrząc, że jeszcze tyle meczów do rozegrania to ja chyba wolę jak jest. A idioci się podniecają żeby sobie osłodzić te 5 bramek i kompromitację.
0
@agaFCB Nigdy bym nie wsiadł z kimś kto ma 80+ i jest kierowcą
0
Dobra jadę na pizze xD
0
Brahim nie trafia z 3 metrów do pustej a teraz cieszynka szefa przy trafieniu z dwóch metrów do pustej, ale to jest idiotyzm tych piłkarzy xd
1
Szybciej się sprawdziło niż skończyłem pisać posta :P
0
@Danny Gaucho Aż dziwne, że nie mieliśmy żadnego solidnego napastnika w tej lidze :P Chyba jedyna z nawet TOP10 lig, gdzie mamy taki mały udział w golach?
2
Real gnieciony przez Las Palmas na własnym stadionie przez 15 minut, nie pokazują zupełnie nic, zaraz któryś załaduje z dystansu pod poprzeczkę, wpadnie coś z przebitki albo jakiś karny podyktują z dupy czy nie. Wszyscy będą się zachwycać jak to Real punktuje w lidze. Ten sport jest niesprawiedliwy czasami. :D
1
Na razie nie kręcą bo nie ma potrzeby, cyrk zacznie się około 70 minuty jeżeli wynik nadal będzie nie na rękę. :)
1
Tym co grają u buka często i zarabiają, polecam poczekać na 0:2 dla Las Palmas, wtedy kurs na Real do 2.00 wzrośnie. :P
1
@FcPortoFan1999 Na 4-1, powinien uciszyć stadion jak Puchacz xD
3
Zawsze jak rzucam drobne na Real przy korzystnym wyniku dla ich przeciwnika to nie wygrywają. Właśnie poszła symboliczna dyszka na rządowych.
0
@BezglutenowyPedri Zapytałeś czy nie jesteśmy zbyt pobłażliwi dla Flicka to Ci odpowiedziałem, że nie, nie jesteśmy bo to nie jest wina Flicka i raczej każdy to widzi. Flick i tak zmienił tę drużynę o 180 stopni także najmniej jest odpowiedzialny za to co się dzieje.
0
W dwie minuty mogły być dwa gole xD
1
Szybko narobili nadziei, a i tak przegrają xD PS. to chyba jakiś rekord La Liga? PS2. Jednak nie, Llorente strzelił w 2008 w 8 sekundzie.
0
@blakkudium Ale ta bramka to mem xD
5
Na nowym Bernabeu aż kominy zainstalowali, żeby tyle zebranej głupoty wyparowało.