Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.
Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.
https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215 Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.
3
Nie ma klatki do pokazania xd na każdej jest spalony haha
0
Rudiger znowu fauluje i nic :S
5
Nie dziwię się Celcie że im się już nie chce grać jak w przerwie zobaczyli ten wałek. Szkoda sił.
1
Tu czubków buta nie szukają?
2
Nie wiem co bardziej ewidentne faul Rudigera czy ten karny? Śmiech na sali.
2
Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.
7
Na miejscu Celty zszedł bym z boiska, nie ma sensu grać
0
Hahahahhaha nie ma karnego? To już wiemy kto ma wygrać
0
To jest karny, teraz idealnie widać, wjechał mu w nogi
0
Z tej powtórki nic nie widać, czemu oni tak odpuścili?
0
Przeciwko Realowi się nie gwiżdże :P
2
Ten Real ma tragiczną formę. Na bank w lidze stracą punkty, trzeba to wykorzystać.
1
@MesQueUnClub96 drużyna typu "nie mamy stylu ale coś tam zawsze strzelimy"
1
Real sprawia wrażenie zlepku indywidualności, jakby nie mieli żadnej kontroli póki co :P
0
Wow, w końcu Carlo przejrzał na oczy i usadził Bellinghama :P
0
Real dziś odpada? :P Może Celta będzie miała dzień konia.
1
Kiedyś byłoby mi szkoda Bilbao, bo nawet ich szanowałem jako klub, ale teraz po tych wszystkich atakach na Barcę to bardzo dobrze, niech odpadają :P
42
Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.
4
https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215
Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.
5
Jak Tigrinho będzie się cieszył to dzban 1000% xD
1
Teraz Betis 6 bramek i sędzia dostanie premię z Madrytu
1
O jest Pawełek Torres bez s
1
Oni za spalony przeciw nam mają jakąś premię?
3
Kounde był na spalonym i patrzył na bramkarza, anulować
0
Yamal sam chciał to kończyć ale się odbiła do Raphy :P wcinke tam robił
1
Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują
5
Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.
0
Zaraz jakieś czerwo wyczarują
4
Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć
1
Czemu tam nie ma bramki?