kuz

3

Nie ma klatki do pokazania xd na każdej jest spalony haha

kuz

0

Rudiger znowu fauluje i nic :S

kuz

5

Nie dziwię się Celcie że im się już nie chce grać jak w przerwie zobaczyli ten wałek. Szkoda sił.

kuz

1

Tu czubków buta nie szukają?

kuz

2

Nie wiem co bardziej ewidentne faul Rudigera czy ten karny? Śmiech na sali.

kuz

2

Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.

kuz

7

Na miejscu Celty zszedł bym z boiska, nie ma sensu grać

kuz

0

Hahahahhaha nie ma karnego? To już wiemy kto ma wygrać

kuz

0

To jest karny, teraz idealnie widać, wjechał mu w nogi

kuz

0

Z tej powtórki nic nie widać, czemu oni tak odpuścili?

kuz

0

Przeciwko Realowi się nie gwiżdże :P

kuz

2

Ten Real ma tragiczną formę. Na bank w lidze stracą punkty, trzeba to wykorzystać.

kuz

1

@MesQueUnClub96 drużyna typu "nie mamy stylu ale coś tam zawsze strzelimy"

kuz

1

Real sprawia wrażenie zlepku indywidualności, jakby nie mieli żadnej kontroli póki co :P

kuz

0

Wow, w końcu Carlo przejrzał na oczy i usadził Bellinghama :P

kuz

0

Real dziś odpada? :P Może Celta będzie miała dzień konia.

kuz

1

Kiedyś byłoby mi szkoda Bilbao, bo nawet ich szanowałem jako klub, ale teraz po tych wszystkich atakach na Barcę to bardzo dobrze, niech odpadają :P

kuz

42

Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.

kuz

4

https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215
Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.

kuz

5

Jak Tigrinho będzie się cieszył to dzban 1000% xD

kuz

1

Teraz Betis 6 bramek i sędzia dostanie premię z Madrytu

kuz

1

O jest Pawełek Torres bez s

kuz

1

Oni za spalony przeciw nam mają jakąś premię?

kuz

3

Kounde był na spalonym i patrzył na bramkarza, anulować

kuz

0

Yamal sam chciał to kończyć ale się odbiła do Raphy :P wcinke tam robił

kuz

1

Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują

kuz

5

Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.

kuz

0

Zaraz jakieś czerwo wyczarują

kuz

4

Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć

kuz

1

Czemu tam nie ma bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?