Szperam w internetach z nudów, i dopiero teraz dowiedziałem się, że Bergkamp panicznie bał się latać samolotem. Do tego stopnia, że omijał niektóre mecze, a podczas meczu myślał tylko o locie powrotnym i rozpraszało go to niesamowicie. Ciekawe info dla osoby jak ja, która też ma lęk przed lataniem i nic nie pomaga. :D Zastanawiam się ilu piłkarzy jeszcze boi się latać, bo przecież to ich chleb powszedni w tych czasach, czy po kilkudziesięciu lotach staje się to normą?
@norbi77 No chciał złapać ale zrobiła kozioł przed samymi rękawicami i odbił ją szczęśliwie na bok. Wątpię, że mógł zrobić więcej a gdyby wyżej się odbiła to by mogła wpaść.
@Kitek1640 Nie dzięki Bogu a dzięki cichym i anonimowym dla więszkości bohaterom z La Masii, trenerom, skautom i tak dalej, bo to oni rozwijają ich od najmłodszego i wyciągają maksa.
@D10SLEO No i po początkach nikt nawet nie mógł się spodziewać. Takie wystrzały formy rzadko się zdarzają jak w Jego przypadku. Dlatego zawsze warto w każdego chociaż trochę wierzyć.
@MysticCat Internet mówi, że przy takim niedoborze zwykłe suplementy nie pomogą, trzeba wdrożyć już leczenie. Jutro idę do lekarza i zobaczymy co powie.
Pisałem ostatnio o gorszym nastroju, złym samopoczuciu i tak dalej, zrobiłem pakiet badań krwi, wszystko w normie oprócz... witaminy D. Norma to 30-55 a ja mam 6,55, ciężki niedobór. I tu jest odpowiedź na moje zmartwienia. Czas udać się do lekarza i pewnie przepisze jakiś lek który ma końską dawkę.
@partymaker Nie słychać o nim nic nadzwyczajnego jak chociażby jakiś czas temu, gdzie każdy się rozpływał nad Jego grą. Ja wiem, że to jest dobry grajek ale każdy argument tutaj za Nico przemawia, a u nas głównie ten finansowy, bo De Laurentis Kvary poniżej 100 baniek nie puści, a my tyle nie zapłacimy.
@Gaucho Williams. Tańszy, lepszy, z tej samej ligi, można wymieniać. Kvara to zniknął całkowicie + ogromna kwota, której chce Napoli. Tu nie ma nawet dyskusji.
@fart Rafa Yuste co miał łzy w oczach jak wznosili puchar to Jego, widać jak brakowało tu jakiegoś trofeum, tym bardziej po robocie jaką robią od początku, bo z mediów to my pewnie znamy tylko połowę, a odkurzanie po Bartomeu i niwelowanie deficytu to jest pewnie ciężki kawał chleba.
@MesQueUnClub96 On już chyba nie potrzebuje się wybić. Jego sufit to właśnie taka średnia liga i max Galata/Fener. Żadne top europejskie bo pokazał w Milanie jak go gniecie wyższy poziom. Tak jak napisał @lithotripter on już jest za stary żeby się "wybić", nie ma 20 lat :D
@Borry Chłop dopiero co zaczął znowu regularnie strzelać w lidze, chyba uczy się na błędach z przeszłości i zostanie w tej Turcji na dłużej, nie ma sensu teraz w Jego przypadku żadna zmiana klubu tymbardziej na Barcę gdzie znowu zacznie grać jak patałach.
@MesQueUnClub96 Z niczym nie przesadziłem, bo Rashford to nie jest jakiś top i młody talent, ale wypożyczenie bez opcji wykupu na pół roku? Zero ryzyka a jakość na pewno większa niż Torres. @Faro Trochę ryzyko wykładać kilkadziesiąt milionów licząc, że u nas odpali. Pewnie by odpalił, ale wiadomo jak jest.
@Faro Zjechał z formą po zamieszaniu z transferem latem i trzeba to głośno powiedzieć :P Nie wiem, czy jest teraz nr jeden do transferu, są chyba lepsze opcje, nawet Rashford na pół roku.
@daniel32778 Nikt nie pamięta o Dembele, jedynie od czasu do czasu się pośmiejemy jak coś odwali w PSG. Gość zjechał na poziom dno i niedługo każdy o nim zapomni. I nie, te gole w LM przeciwko nam nic nie zmieniają.
Bramka Yamala czy bramka Raphy po asyście Kounde? Nie wiem która piękniejsza, ciężko się zdecydować. Yamal to Messi vibe a Rapha? Przepiękne podanie i jeszcze lepsze wykończenie.
4
@sergio5 Vinicious też coś zapowiadał po skradzionej mu złotej piłce, ale nie wyszło :D
2
Szperam w internetach z nudów, i dopiero teraz dowiedziałem się, że Bergkamp panicznie bał się latać samolotem. Do tego stopnia, że omijał niektóre mecze, a podczas meczu myślał tylko o locie powrotnym i rozpraszało go to niesamowicie. Ciekawe info dla osoby jak ja, która też ma lęk przed lataniem i nic nie pomaga. :D Zastanawiam się ilu piłkarzy jeszcze boi się latać, bo przecież to ich chleb powszedni w tych czasach, czy po kilkudziesięciu lotach staje się to normą?
15
@Eklerek Przestało się dziać na jej socialach to i Lewy lepiej zaczął grać, chyba znowu zaczyna. Co za głupia baba, serio.
0
@Antimadridista~ Może nie tyle zasłonięty, co piłka była bardzo mocna po prostu.
0
@Antimadridista~ Czy ja wiem? Dosyć mocna i szybka piłka, bita tak, że na reakcję było serio mało czasu. Do tego zasłonięty był murem.
0
@norbi77 No chciał złapać ale zrobiła kozioł przed samymi rękawicami i odbił ją szczęśliwie na bok. Wątpię, że mógł zrobić więcej a gdyby wyżej się odbiła to by mogła wpaść.
4
@norbi77 Według mnie kozioł piłki w ostatniej sekundzie powoduje, że to nie była łatwa interwencja i dobrze ją sparował na bok.
0
@Kitek1640 Nie dzięki Bogu a dzięki cichym i anonimowym dla więszkości bohaterom z La Masii, trenerom, skautom i tak dalej, bo to oni rozwijają ich od najmłodszego i wyciągają maksa.
1
@D10SLEO No i po początkach nikt nawet nie mógł się spodziewać. Takie wystrzały formy rzadko się zdarzają jak w Jego przypadku. Dlatego zawsze warto w każdego chociaż trochę wierzyć.
8
@DTMisTheBest De Jong pięknie wykonywał, Flick mu się kazał dobrze rozgrzać żeby potem przy celebracji się nie połamał.
0
@MysticCat Internet mówi, że przy takim niedoborze zwykłe suplementy nie pomogą, trzeba wdrożyć już leczenie. Jutro idę do lekarza i zobaczymy co powie.
2
Pisałem ostatnio o gorszym nastroju, złym samopoczuciu i tak dalej, zrobiłem pakiet badań krwi, wszystko w normie oprócz... witaminy D. Norma to 30-55 a ja mam 6,55, ciężki niedobór. I tu jest odpowiedź na moje zmartwienia. Czas udać się do lekarza i pewnie przepisze jakiś lek który ma końską dawkę.
0
@partymaker Nie słychać o nim nic nadzwyczajnego jak chociażby jakiś czas temu, gdzie każdy się rozpływał nad Jego grą. Ja wiem, że to jest dobry grajek ale każdy argument tutaj za Nico przemawia, a u nas głównie ten finansowy, bo De Laurentis Kvary poniżej 100 baniek nie puści, a my tyle nie zapłacimy.
10
@macio_944 Zapomniałeś o 11-1 z 1936 roku bo to najważniejsza wygrana
6
@Gaucho Williams. Tańszy, lepszy, z tej samej ligi, można wymieniać. Kvara to zniknął całkowicie + ogromna kwota, której chce Napoli. Tu nie ma nawet dyskusji.
10
@fart Rafa Yuste co miał łzy w oczach jak wznosili puchar to Jego, widać jak brakowało tu jakiegoś trofeum, tym bardziej po robocie jaką robią od początku, bo z mediów to my pewnie znamy tylko połowę, a odkurzanie po Bartomeu i niwelowanie deficytu to jest pewnie ciężki kawał chleba.
1
@MesQueUnClub96 On już chyba nie potrzebuje się wybić. Jego sufit to właśnie taka średnia liga i max Galata/Fener. Żadne top europejskie bo pokazał w Milanie jak go gniecie wyższy poziom. Tak jak napisał @lithotripter on już jest za stary żeby się "wybić", nie ma 20 lat :D
1
@Borry Chłop dopiero co zaczął znowu regularnie strzelać w lidze, chyba uczy się na błędach z przeszłości i zostanie w tej Turcji na dłużej, nie ma sensu teraz w Jego przypadku żadna zmiana klubu tymbardziej na Barcę gdzie znowu zacznie grać jak patałach.
1
@MesQueUnClub96 Z niczym nie przesadziłem, bo Rashford to nie jest jakiś top i młody talent, ale wypożyczenie bez opcji wykupu na pół roku? Zero ryzyka a jakość na pewno większa niż Torres. @Faro Trochę ryzyko wykładać kilkadziesiąt milionów licząc, że u nas odpali. Pewnie by odpalił, ale wiadomo jak jest.
0
@Faro Zjechał z formą po zamieszaniu z transferem latem i trzeba to głośno powiedzieć :P Nie wiem, czy jest teraz nr jeden do transferu, są chyba lepsze opcje, nawet Rashford na pół roku.
0
@QQL5 Nigdy nie będzie kandydata, który ma coś w głowie. Oni w głowie mają tylko władzę i pieniądze, tylko trochę inaczej ubierają to w słowa. :)
0
Komentarz usunięty
1
@ShawnC Chciałem wspomnieć o Sanchezie, ale czy on aż tak pracował w obronie? Niech będzie.
7
@BezglutenowyPedri Pedro :) Może jeszcze Giuly ale to już trochę inne czasy.
3
@daniel32778 Nikt nie pamięta o Dembele, jedynie od czasu do czasu się pośmiejemy jak coś odwali w PSG. Gość zjechał na poziom dno i niedługo każdy o nim zapomni. I nie, te gole w LM przeciwko nam nic nie zmieniają.
5
Bramka Yamala czy bramka Raphy po asyście Kounde? Nie wiem która piękniejsza, ciężko się zdecydować. Yamal to Messi vibe a Rapha? Przepiękne podanie i jeszcze lepsze wykończenie.
21
@Marian_Pazdzioch Ale tak na serio, niby nie ma co się przedwcześnie jarać ale Yamal to jest jakiś inny poziom.
2
@Kapitan hawk Psychiatryk
3
Wojtek Szczęsny mastermind. Teraz Pena zagra w PK z Betisem a na ligę wróci Szczena. Hierarchia zmieniona.
0
@bartekvisca Jednak przy takim natłoku meczów i minut, przy takiej kadrze trzeba trochę zwolnić momentami. Nie da się tak cisnąć cały sezon.