kuz

3

Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...

kuz

0

Welcome back Rapha!!!!

kuz

0

Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi

kuz

0

Po co tyle powtórek???

kuz

0

To jest karny i żółta

kuz

0

Hahah tam chyba faul

kuz

0

Rapha na razie od kilku meczów szereg złych decyzji, oby dziś się odblokował

kuz

0

Psycha mu siądzie teraz, najczarniejszy scenariusz się dzieje.

kuz

2

Nieeeeee Inigo... Nie teraz.

kuz

1

Ale pewność ma Yamal, 17 lat...

kuz

0

Ale meczycho się zapowiada :D oby nie siadło tempo

kuz

1

Meeeeessiiii meeeeessiiii meeeeeeesssiiii

kuz

0

Rapha jest wszędzie nawet w sztabie medycznym Realu

kuz

0

LO potrzebny od zaraz

kuz

1

Nie było faulu Casado teraz :P

kuz

2

Pech już w 10 minut 3 bramki, jak żyć ?

kuz

0

Sam sie poślizgnął

kuz

0

Balde w formie xd

kuz

1

Już Tibo ich ratuje od 2:0;

kuz

12

@Cvzx Jeden wyleciał na cały sezon, drugi nie chce tu grać i leje na klub, a trzeci to już w ogóle nie wie co tu robi. Świetne trio. :D

kuz

3

Byle De Jong dziś nie wszedł na boisko i nie będzie źle.

kuz

8

@Nightraider Trzask będzie słychać na całej kuli ziemskiej, i tego nam życzę.

kuz

4

@tbas Mecz był pod nasze dyktando do wejścia De Jonga i Ferrana w 73 minucie, na ostatnie 15 minut Bilbao zaczęło nas dociskać i to po błędach wyżej wymienionego. Oglądałeś mecz? Co takiego Real zagrał z Majorką żeby powiedzieć, że zagrali pewniej? Dorzucając, że Baskowie to jest ciut trudniejszy rywal od Majorki. Miłego dnia.

kuz

2

@tbas Z BVB wygraliśmy w lepszym stylu niż Real z Atalantą, z Bilbao na pewno mieliśmy większą kontrolę niż Real z Mallorcą bo tam nie pokazali nic nadzwyczajnego, Mallorca padła z sił i przegrali w końcówce. Bilbao > Mallorca jeżeli chodzi o intensywność. Po prostu obiektywnie obie ekipy nie są na TOP poziomie więc kursy powinny być identyczne, tym bardziej, że to finał i kompletna loteria może być jeżeli chodzi o wynik.

kuz

0

Skąd większy kurs na Barcę? :P Wiadomo, że ostatnio nie gramy zbyt dobrze, ale z mocnymi rywalami nie mieliśmy chyba słabego meczu, wszystko praktycznie to dominacja. Real z kolei wygrywa ale formą nie zaskakuje i te mecze przepycha wręcz. Kusi na Barcę rzucić 2.60

kuz

1

Kurde oby Olmo dziś był kluczowy to się zesrają tam w Madrycie xd

kuz

2

@norbi77 Ja też :P Od 2011 taki sam

kuz

0

@MOLESTA Uszaty

kuz

0

Strona działa na incognito jakby co, nie trzeba VPN. Normalnie jest error.

kuz

0

@BorzyKrzys Piłeś coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?