Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.
Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.
@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?
Oho, widzę gruby nie lubi jak ktoś mówi prawdę i trzeba było Raphinhe ustawić do pionu. Piękna atmosfera w tym klubie panuje, ale Raphinha powiedział po prostu prawdę, kto by chciał teraz tu dołączyć jeżeli nie ma pewności, że zagra w ogóle jeden mecz?
@MOLESTA Sami są idiotami więc nawet nie biorą pod uwagę, że coś jest głupie. Macier nadaje się w kaftan a Kłeczek ma głowę tak głęboko w du*ie Jarka, że też nic nie ogarnia.
Nico Williams to chyba największy wygrany, jak sobie teraz patrzy co się dzieje z Olmo to myśli: Jak dobrze, że zostałem. :P I jak sam uważałem, że cofa swoją karierę to w tym wypadku wyszedł na tym dobrze. :D
3
A potem Flick obrywa za problem z dostawieniem nogi xd
0
Bobek proszę Cie... Taka piękna akcja.
0
Dobrze że do Bobka nie podawał bo by kibice piłkę łapali xD
0
Dobra, uspokoili :)
0
Dobra to już czas, to się zemści za chwileczkę :)
1
@sergio5 ćwierć mózgi jak on tego nie zrozumieją, już pewnie Gullita nie lubią.
1
@gumaz Ja też, ale dzisiaj do jutra będzie nastawienie bojowe na Madryt :D
12
45 minut albo ciut więcej dzieli nas od "dawać ten Real" albo "ten sezon jest przegrany". Trzymajmy kciuki.
7
Oby Szczena jeszcze kilka interwencji jak w pierwszej połowie i Pena siądzie na stałe, o nic więcej nie proszę.
0
Mogło by Bilbao strzelić bo my chyba chcemy 1-0 wygrac :P siedli strasznie
0
Lewy wylosował znowu formę Michniewicz
2
Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.
4
Znowu 20 hektarów miejsca przed polem karnym, dobrze że Casado doskoczył
4
Poczuł oddech Peni
21
Zamknęli Pene w szatni w kiblu jak nic :D chłop nagle w ważnym meczu się spóźnił hahah
7
Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.
15
@blakkudium 52 stronnicowy dokument potwierdzający, że Barca jest niewinna. Laporcie pomagał niejaki Wojciech G.
2
@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?
0
@blakkudium Czyli dwa mecze superpucharu opuści?
2
@Hajny Wstrzymałbym się jeszcze z ocenami :)
0
@Irmscher10 To, że to ironiczny post bo Jego fani
0
@Faro Serio? Gość jest w drużynie a media wpychają jego numer komuś kogo tylko plotki łączą z Barcą?
2
Ogólnie to wiecie, że Budda nie może iść do więzienia, bo do 26 rż jest się zwolnionym z podatku? :D
0
@wojopancer No tak jak napisałem , sam uważałem że źle wybrał zostając (nawet nie chodzi o Barcę) ale czas pokazuje że jednak dobrze.
0
@boss000 Kleczek może i to zaplanował ale Macier na bank nie ogarnął
4
Oho, widzę gruby nie lubi jak ktoś mówi prawdę i trzeba było Raphinhe ustawić do pionu. Piękna atmosfera w tym klubie panuje, ale Raphinha powiedział po prostu prawdę, kto by chciał teraz tu dołączyć jeżeli nie ma pewności, że zagra w ogóle jeden mecz?
8
@marcin62 Baba jaki proces myślowy musiała załączyć żeby wydukać o co jej chodzi xD Szok
6
@jaras121 Po Superpucharze, żeby mógł sobie zagrać, wybiorą moment na najsłabszych rywali w lidze.
0
@MOLESTA Sami są idiotami więc nawet nie biorą pod uwagę, że coś jest głupie. Macier nadaje się w kaftan a Kłeczek ma głowę tak głęboko w du*ie Jarka, że też nic nie ogarnia.
3
Nico Williams to chyba największy wygrany, jak sobie teraz patrzy co się dzieje z Olmo to myśli: Jak dobrze, że zostałem. :P I jak sam uważałem, że cofa swoją karierę to w tym wypadku wyszedł na tym dobrze. :D