kuz

3

A potem Flick obrywa za problem z dostawieniem nogi xd

kuz

0

Bobek proszę Cie... Taka piękna akcja.

kuz

0

Dobrze że do Bobka nie podawał bo by kibice piłkę łapali xD

kuz

0

Dobra, uspokoili :)

kuz

0

Dobra to już czas, to się zemści za chwileczkę :)

kuz

1

@sergio5 ćwierć mózgi jak on tego nie zrozumieją, już pewnie Gullita nie lubią.

kuz

1

@gumaz Ja też, ale dzisiaj do jutra będzie nastawienie bojowe na Madryt :D

kuz

12

45 minut albo ciut więcej dzieli nas od "dawać ten Real" albo "ten sezon jest przegrany". Trzymajmy kciuki.

kuz

7

Oby Szczena jeszcze kilka interwencji jak w pierwszej połowie i Pena siądzie na stałe, o nic więcej nie proszę.

kuz

0

Mogło by Bilbao strzelić bo my chyba chcemy 1-0 wygrac :P siedli strasznie

kuz

0

Lewy wylosował znowu formę Michniewicz

kuz

2

Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.

kuz

4

Znowu 20 hektarów miejsca przed polem karnym, dobrze że Casado doskoczył

kuz

4

Poczuł oddech Peni

kuz

21

Zamknęli Pene w szatni w kiblu jak nic :D chłop nagle w ważnym meczu się spóźnił hahah

kuz

7

Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.

kuz

15

@blakkudium 52 stronnicowy dokument potwierdzający, że Barca jest niewinna. Laporcie pomagał niejaki Wojciech G.

kuz

2

@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?

kuz

0

@blakkudium Czyli dwa mecze superpucharu opuści?

kuz

2

@Hajny Wstrzymałbym się jeszcze z ocenami :)

kuz

0

@Irmscher10 To, że to ironiczny post bo Jego fani

kuz

0

@Faro Serio? Gość jest w drużynie a media wpychają jego numer komuś kogo tylko plotki łączą z Barcą?

kuz

2

Ogólnie to wiecie, że Budda nie może iść do więzienia, bo do 26 rż jest się zwolnionym z podatku? :D

kuz

0

@wojopancer No tak jak napisałem , sam uważałem że źle wybrał zostając (nawet nie chodzi o Barcę) ale czas pokazuje że jednak dobrze.

kuz

0

@boss000 Kleczek może i to zaplanował ale Macier na bank nie ogarnął

kuz

4

Oho, widzę gruby nie lubi jak ktoś mówi prawdę i trzeba było Raphinhe ustawić do pionu. Piękna atmosfera w tym klubie panuje, ale Raphinha powiedział po prostu prawdę, kto by chciał teraz tu dołączyć jeżeli nie ma pewności, że zagra w ogóle jeden mecz?

kuz

8

@marcin62 Baba jaki proces myślowy musiała załączyć żeby wydukać o co jej chodzi xD Szok

kuz

6

@jaras121 Po Superpucharze, żeby mógł sobie zagrać, wybiorą moment na najsłabszych rywali w lidze.

kuz

0

@MOLESTA Sami są idiotami więc nawet nie biorą pod uwagę, że coś jest głupie. Macier nadaje się w kaftan a Kłeczek ma głowę tak głęboko w du*ie Jarka, że też nic nie ogarnia.

kuz

3

Nico Williams to chyba największy wygrany, jak sobie teraz patrzy co się dzieje z Olmo to myśli: Jak dobrze, że zostałem. :P I jak sam uważałem, że cofa swoją karierę to w tym wypadku wyszedł na tym dobrze. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?