kuz

0

@Nightraider Nie mogą wyciągnąć żadnych konsekwencji za dźwignie finansowe, jeżeli na tamten okres było to legalne i dozwolone. Tak jak napisałeś, zmienili i uszczelnili regulaminy, ale to działa na teraz a nie na przeszłość. Więc Tebas nie może nas "zaorać" jeśli tylko zechce za to, co było, bo mimo, że były to nieudolne działania Laporty to jednak skuteczne i legalne według ówczesnego prawa.

kuz

0

@Nightraider "Po drugie, liga po drodze uszczelniła przepisy i manewry typu dźwignie już nie wpływają na FFP" a prawo nie działa wstecz, więc nic nie mogą nam zrobić, bo było to dozwolone na tamten okres. Tebas orze tę ligę bez przerwy, a nas może jedynie cmoknąć bo ma świadomość, że bez Barcy La Liga będzie drugą ligą francuską z Realem i dalej długo długo niczym jeżeli chodzi o marketing i oglądalność.

kuz

0

@takisobiektos @Nightraider Tu nie tylko o to chodzi, bo już wcześniej Bilbao czy inne kluby ciągle nas atakowały. Ciągłe skargi, że robimy transfery nie mając pieniędzy, weryfikacje, jakieś dziwne wpisy na twitterze, przecież w tej lidze większość ekip z chęcią by nas do segunda wrzuciła gdyby mogła, ale przecież dopóki La Liga na coś zezwala to chyba jest to legalne? Nie naginali dla nas prawa tylko wykorzystywaliśmy luki w ich regulaminach i prawie żeby cokolwiek zdziałać?

kuz

4

Wszystkie kluby La Liga tylko czekają na nasz upadek, niech dalej poklaskują Tebasowi to za parę lat poziom spadnie do poziomu ligi czeskiej. Chłop jawnie obniża poziom od sędziów po FFP a oni wszyscy sobie obrali Barcę za wroga, bo byliśmy za superligą. Ciekawe, że Floro był głównym prowodyrem tego projektu a nikt mu za złe nie ma? :) Laporta powinien się podać do dymisji za ten cyrk z Olmo, to fakt i jeżeli ktoś uważa, że ludzie go nadal bronią to nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o Laportę, bo on kiedyś odejdzie tak jak odszedł Bartomeu. Tu chodzi o klub i bronienie Jego wartości, które wspomniana dwójka pozwala tłamsić, bo i Barto i teraz Laporta jawnie się kompromitowali/kompromitują zamiast działać z głową. Wotum nieufności albo dymisja to kolejne problemy, kolejny cios w formę drużyny która i tak nie jest najlepsza, bardzo jest nam to teraz potrzebne, ale chyba jest nieuniknione jeżeli nie zmajstrują czegoś jutro.

kuz

0

@22_LR No nie, bo w tym przypadku La Liga musi wszystkie złożone dokumenty zweryfikować i sprawdzić i dopiero wtedy oficjalnie je akceptują, wiele razy już tak było, że trwało to wieki. Poczytaj, a ja radzę sobie zajebiście.

kuz

4

Laporta wyczerpał już wszystkie pokłady cierpliwości fanów, ale warto pamiętać, że La Liga uwielbia Madryt a nienawidzi Katalonii i Barcelony, zrobią wszystko żeby w stolicy było lepiej, także nie zdziwię się jak nasi złożyli wszystkie dokumenty a tamci się ociągali z rozpatrzeniem. Oni się wszyscy karmią jak Barca się kompromituje a w tej sytuacji finansowej wystarczy chcieć coś utrudnić żeby osiągnąć sukces.

kuz

2

Wotum nieufności analizowane :P Pali się stołek ojjj pali. Fajnie jakby Pique namówili na prezydenture.

kuz

2

@Sulimo Dobrze lutnac piwo po wczorajszym żeby odżyć trochę :D

kuz

0



Szkoda Flicka, bo gruby nie wyjdzie powiedzieć słowa a on będzie musiał cały wstyd na Siebie przyjąć i odpowiadać na głupie pytania. Ehhh.

kuz

0

Laporta dimission? Czy nie będzie miał jajec? Jak myślicie? Według mnie powinien, bo czekać prawie pół roku na ostatnią chwilę to musieli wiedzieć, że nic się nie da zrobić. Totalna kompromitacja.

kuz

6

Wszystkiego najlepszego w nowym roku La Ramblo! Alkohol już zrobił swoje ale życzę Wam żebyście zarejestrowali wszystko na czym Wam tylko zależy, bez podziałów!

kuz

1

@KamQiX Milan, Chelsea, Man Utd, można wymieniać jak się skończyły "sezony przejściowe" i brak ambicji. W takim marazmie i przejściu łatwo utknąć. @partymaker Nie był potrzebny i uważam, że lepiej było ściągnąć skrzydłowego i ŚPD po 30 mln od łebka, no ale jaki mamy na to wpływ? Dostaliśmy Olmo bo kadra według Flicka była kompletna.

kuz

0

@PatrykBarca śmiech przez łzy jednak

kuz

2

Trochę śmieszy tutaj argument, że Laporta "mógł pozwolić na dwa sezony przejściowe bez trofeów...". Wyobrażacie sobie, ze Barca przez dwa sezony niczego nie wygrywa, ma słabe wyniki a kibice tutaj i ogólnie są zadowoleni i klepią zarząd i trenera po plecach? Przecież Laporta razem z trenerem od razu by polecieli i te sezony przejściowe byłyby na nic, w tym klubie są wymagania od fanów i presja sezon w sezon. Zapomnieli już niektórzy jaką 11 grał Koeman i Xavi? Mingueza, Braithwaite? Tuzy. To nie był sezon przejściowy według niektórych? I jak to się skończyło? Memami i kompromitacją, że Barca ma skład jak spadkowicz La Liga, smród ciągnie się dalej.

kuz

3

@misterio Wyobrażasz sobie dwa sezony bez trofeów i miłość do Laporty i trenera tutaj? Przecież wszystkich by na mordę wywalali sezonowych nie rozumiejący problemu. Barca nie ma sezonów przejściowych i tu Laporta ma rację, bo w tym przejściu możesz utknąć jak United czy swego czasu Chelsea.

kuz

0

@mientusek1407 Dlatego nie krytykuję Laporty, bo czego by nie zrobił to będzie źle i niedobrze :D Ale za to zaraz jesteś atakowany jako "wyznawca Laporty" bo chcesz dla klubu jak najlepiej i trzymasz kciuki, żeby zrobił cokolwiek aby było dobrze.

kuz

0

I zobaczcie na jakiej my jesteśmy karuzeli przez Laportę.
1. Krytykujemy zarząd bo kupuje w kryzysie gościa-szklankę za 60 milionów Euro.
2. Przepraszamy zarząd bo Olmo zagrał pierwsze mecze na TOP poziomie, jak z resztą cała ekipa, zaskoczył chyba wszystkich.
3. Spadła forma całego zespołu, Olmo zaczął łapać kontuzje, zaczęła się krytyka.
4. Teraz znowu problemy z zarejestrowaniem i ta sama śpiewka, kompromitacje i inne.
Ja tam nie byłem w cyrku od 2016 i nie żałuję.

kuz

40

@D10SLEO Portugalczycy mają szczęście, że w finale ME złapał kontuzję, bo by go przegrali.

kuz

0

"Tiger, czy masz jakieś ostatnie życzenie przed śmiercią?"
"Odblokujcie wszystkie płyty główne, które zablokowałem."

Trochę ludzi odetchnie z ulgą.

kuz

1

@Sulimo Właśnie czytam, szkoda chłopa trochę, na swój sposób był śmieszny.

kuz

5

"On coś tam ten... idzie." Ze znajomymi do dziś ten tekst powtarzamy dla śmiechu. Chłop zapisał się na kartach rodzimego internetu jakby nie patrzeć, szkoda.

kuz

2

@Sulimo Tiger Bonzo się zawinął?!?!

kuz

0

@LukaszFan Według przepisów nie mogą właśnie xd

kuz

4

Jakieś ziomy walczą na c+ na jakiejś gali bokserskiej, chyba zawodowa, a tam onlyfans na sznurach reklama... Świat upadł.

kuz

1

Nie no beka, pokonali City naprężyli muskuły a teraz nadstawiają dupę znowu xD Jednak Barca aż tak nisko nie upadła.

kuz

21

Ktoś, kto głosuje inaczej niż na Raphe powinien się zająć hodowlą jedwabników, bo to nie jest głosowanie na ulubionego piłkarza a nikt nie był blisko brazylijczyka.

kuz

1

@pollack tylko pisiory z ujemną inteligencją uważają, że tam jest tak samo jak było w TVP za pisu xD wiadomo, że jest w jedną stronę ale ludzie, bądźmy poważni.

kuz

4

@Herato Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale United przyciąga chyba największą ilość fanów zaraz po Realu i Barcy. Wątpie, że władze PL pozwolą żeby spadli. :))

kuz

1

@MateS Kto pierwszy krzyknie "ku**a mać" albo "aaa je**ć to", albo uronił łzę, albo wstał i wyszedł.

kuz

7

Maszyna Pepa ruszyła, nikt ich już nie zatrzyma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?