@arkon____@barteq to nie znałem cytatu, wziął mnie z zaskoczenia :D @DragonxNF o Yamalu: "W wieku 17 lat to ani Messi ani Ronaldo ani nawet Jezus Chrystus nie robili takich rzeczy.."
@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.
2
@arkon____ @barteq to nie znałem cytatu, wziął mnie z zaskoczenia :D @DragonxNF o Yamalu: "W wieku 17 lat to ani Messi ani Ronaldo ani nawet Jezus Chrystus nie robili takich rzeczy.."
5
Cwiakala co doje**ł z Jezusem Chrystusem aż się piwem zachlysnalem
1
Dobra oby druga połowa byla im. Hansiego Flicka a nie Xaviego
2
Olmo do bazy, Fermin albo Gavi
2
Yamala trzyma adrenalina, wypadnie pewnie :(
0
5 minut, sędzia ogarnia jednak, szac
1
Nie no co ten Pena teraz zrobił? W końcu ten fart mu się skonczy
2
Gdyby to trafił to bramka TOP
1
Hahaha co się tu dzieje, taka akcja takie przyjęcie a strzał jak u anemika? Fatum
6
To jest ten dzień, nic nie wpadnie można się rozejść
0
Jak na początku meczu pokradniesz po 30 sekund to jest szansa że w 45 sędzia tego nie zapamięta
0
Pedri jaki piękny zwód teraz, niby miał odegrać a poszedł do przodu. Ładnie to wyglądało.
0
Pech jak uj, a oni grają jak rzeźnicy
0
Ale gęsto tam, zero przestrzeni.
0
Stracić gole to jedno ale chodzi o to, żeby więcej strzelić :D
1
Ja się wstrzymuje z osądami do końca bo potem bedo pisać że kibice sukcesu xd
0
"oswobodził się z krycia" jak on nie miał krycia od początku haha
0
Ziomki już na czas grają xd
0
@Marcelinho99 Co miał Pena zrobić przy osamotnionym strzelcu? Przecież on nie miał żadnych szans a wczesniej wyjął sam na sam
2
Szybko poszło, liga parzy
1
Pena ratuje po raz pierwszy, dla tych co wątpią w Jego wartość
2
Hustle_hard zadowolony na trybunie
0
@krol211 Pisali tu że podobno kartka od zawieszenia
2
Dawać więcej! Bednarek wytrzyma!
3
@KamQiX Nie zapomnij o milionach i samograju :P
1
Marcusie Sorgu, prowadź po zwycięstwo! Niech duch brata Xaviego będzie z Tobą!
0
@Eklerek Topowy obrońca reprezentacji, w topowej lidze
8
@michal26 Trzymać Lewego z dala od Michniewicza i może się nie zatnie
0
Już sędzia zrobi wszystko żeby Casado nie zagrał za tydzień.
1
@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.