kuz

2

@arkon____ @barteq to nie znałem cytatu, wziął mnie z zaskoczenia :D @DragonxNF o Yamalu: "W wieku 17 lat to ani Messi ani Ronaldo ani nawet Jezus Chrystus nie robili takich rzeczy.."

kuz

5

Cwiakala co doje**ł z Jezusem Chrystusem aż się piwem zachlysnalem

kuz

1

Dobra oby druga połowa byla im. Hansiego Flicka a nie Xaviego

kuz

2

Olmo do bazy, Fermin albo Gavi

kuz

2

Yamala trzyma adrenalina, wypadnie pewnie :(

kuz

0

5 minut, sędzia ogarnia jednak, szac

kuz

1

Nie no co ten Pena teraz zrobił? W końcu ten fart mu się skonczy

kuz

2

Gdyby to trafił to bramka TOP

kuz

1

Hahaha co się tu dzieje, taka akcja takie przyjęcie a strzał jak u anemika? Fatum

kuz

6

To jest ten dzień, nic nie wpadnie można się rozejść

kuz

0

Jak na początku meczu pokradniesz po 30 sekund to jest szansa że w 45 sędzia tego nie zapamięta

kuz

0

Pedri jaki piękny zwód teraz, niby miał odegrać a poszedł do przodu. Ładnie to wyglądało.

kuz

0

Pech jak uj, a oni grają jak rzeźnicy

kuz

0

Ale gęsto tam, zero przestrzeni.

kuz

0

Stracić gole to jedno ale chodzi o to, żeby więcej strzelić :D

kuz

1

Ja się wstrzymuje z osądami do końca bo potem bedo pisać że kibice sukcesu xd

kuz

0

"oswobodził się z krycia" jak on nie miał krycia od początku haha

kuz

0

Ziomki już na czas grają xd

kuz

0

@Marcelinho99 Co miał Pena zrobić przy osamotnionym strzelcu? Przecież on nie miał żadnych szans a wczesniej wyjął sam na sam

kuz

2

Szybko poszło, liga parzy

kuz

1

Pena ratuje po raz pierwszy, dla tych co wątpią w Jego wartość

kuz

2

Hustle_hard zadowolony na trybunie

kuz

0

@krol211 Pisali tu że podobno kartka od zawieszenia

kuz

2

Dawać więcej! Bednarek wytrzyma!

kuz

3

@KamQiX Nie zapomnij o milionach i samograju :P

kuz

1

Marcusie Sorgu, prowadź po zwycięstwo! Niech duch brata Xaviego będzie z Tobą!

kuz

0

@Eklerek Topowy obrońca reprezentacji, w topowej lidze

kuz

8

@michal26 Trzymać Lewego z dala od Michniewicza i może się nie zatnie

kuz

0

Już sędzia zrobi wszystko żeby Casado nie zagrał za tydzień.

kuz

1

@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?