kuz

1

@Eklerek Chwała Ci za to, przegrywać z United to już serio Pep wisi na włosku chyba, w końcu skończy się cierpliwość.

kuz

1

@Encore Podaje hasło: pinionszki

kuz

5

Można być słabym, można mieć dołek, najgorszą serię, ale gorszym od United to się nie da być haha :D

kuz

0

@Eklerek Wychodzenie wysoko linią obrony i liczenie na spalonego też jest bardzo ryzykowne, a póki co chyba działa :P

kuz

0

@Eklerek Definicja ryzyka, nie myli się ten co nic nie robi :)

kuz

5

@Eklerek A moim zdaniem jak coś nie idzie to potrzebuje zmiany i trzeba ryzykować, może akurat coś zagra tak jak powinno? :) Wielkie umysły tym się wyróżniają. W Realu klepią bez sensu a Anczelot ciągle to samo bez żadnych zmian uparcie.

kuz

0

@Nightraider No dobra, ale co Pena źle zrobił ostatnio? Jaki krytyczny błąd popełnił żeby go od razu usadzić na ławce? Wszyscy tak psioczą a on wyciągnął parę dobrych strzałów i ogólnie broni całkiem ok. Błędy błędami, ale nikt nie powiedział, że Szczęsny od razu wejdzie i będzie topem topów.

kuz

2

@macio_944 Może nie internet, a pieniądze z niego płynące. Większość dla pieniędzy prędzej czy później zrobi z Siebie durnia.

kuz

0

@13th No a jak? Dopłacamy Negreirze ekstra żeby w innych meczach dla odwrócenia uwagi też robili wałki. I nawet w lidze mistrzów hiszpańscy arbitrzy to samo, dostają ekstra kasę od Laporty.

kuz

4

@macio_944 Ale on musi coś takiego robić bo przyciąga widzów i robi kliki :P O to w tym niestety chodzi, bo że to inteligentny gościu to każdy raczej wie.

kuz

0

@bartas97 Bo trzeba działać i reagować na EWIDENTNE błędy arbitrów. W tym meczu nie było żadnego bo Bellingham kopał Viniego. Brak reakcji pogrążył by tę ligę całkowicie, ale takie coś to poziom łebków pokroju Gali. Poważny klub?

kuz

4


Nie mają wstydu i klasy.

kuz

11

@esem91 "Na twarzy ma wypisane coś takiego, że chciałoby mu się przypier**lić"

kuz

3

@Kapitan hawk I do tego w studiu Eleven dywagują że 50/50 jakby nie widzieli że to Jude kopie pierwszy

kuz

0

@escarabajo Zjadłeś "m" w rozumiem.

kuz

2

@Marian_Pazdzioch Też stawiałem karny za pierwszym razem, ale to Jude mu wyje**ł kopa pierwszy xD

kuz

1

@FCB_dimiC Przez comebacki i mecze Realu mam już z 20 domów, więc mogę stawiać bez ryzyka. To się tyczyło tych co też mają kilka.

kuz

1

@KamQiX Oby tak dalej! Nie żebym źle życzył!

kuz

1

Gdzie Barca nie może tam Real pomoże. xD

kuz

1

BREAKING: Negreira zjadł kolacje i umył zęby.

kuz

2

@Szymemdymek Punkt przewagi i jutro mecz żeby były 4 pkt przewagi. Real ma zaległy mecz więc najgorzej będziemy punkt przed nimi.

kuz

0

I teraz pajęczynka z wolniaczka Isiego, dawać! :D

kuz

0

Ten se znowu zwyzywał arbitra i nic :D

kuz

1

@Culer9002 raczej pogranicze :P

kuz

0

Real okradziony!!!!!!!! Vini okradziony!!!!!!! NEGREIREAAA~!!!!!

kuz

2

Chłop wchodzi w drugiej połowie, żeby ratować mecz, ma kartkę od pauzy w następnym meczu i robi takie coś. No on ma IQ 20 jak nic.

kuz

2

Do twej łysiny wznosimy błaganie, strzel jeszcze jedną łysy patafianie!

kuz

0

@graco14 Pokaż mi drugą taką drużynę, która przegrywając zaczyna wszystko wrzucać w pole karne i wszystko wpada albo z dupy dostają karne?

kuz

4

@norbi77 Mega farta

kuz

0

W drugiej połowie wejdzie uciśniony, pokrzyczy tą wielką mordą na sędziego... Nie skończyłem pisać komentarza i 2-2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?