kuz

0

Arda kartka jak nic, ale oczywiście pewnie bez

kuz

0

I karny będzie z tego haha

kuz

1

Kto złapał kurs temu chwała

kuz

1

Stawiać teraz domy na Real bo kurs będzie świetny

kuz

1

Zapasy dozwolone w Madrycie :D

kuz

1

Real w czapę i humor gituwa! Rayo jak zwykle (i jak wszyscy) spina się na wielki Real xD

kuz

0

@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.

kuz

0

@KrychaFCB HuNter co prawda najwięcej fragów, ale w kluczowym momencie meczu zawalił chyba 3 rundy przez co przegrali mecz. CS była okrutny,.

kuz

1

Ten Hunter im położył końcówkę nuke, same złe decyzje i przegrane pojedynki...

kuz

0

OT... jo Cię krynca.

kuz

0

Niko co teraz dał

kuz

0

Będzie tu trzecia mapa, oby do przodu i Snax z Tazem w finale :)

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Luźne pytanie przy sobocie nad którym ostatnio myśleliśmy ze znajomymi. Puszczacie kupon lotto (fizyczny, drukowany) w galerii w punkcie gier, okazuje się, że wygrywacie 10 milionów na tym kuponie. Jak odbieracie nagrodę? Po prostu idziecie do pierwszego lepszego punktu? Nie obawiacie się, że ktoś Wam ten kupon ukradnie/zabierze/źle rozliczy? :D Przecież to jest kupa pieniędzy i okazja która zdarza się raz w życiu. Macie w ręku jeden jedyny oryginał, osobiście bałbym się go na chwilę komuś podać do ręki. :P

kuz

0

@Maker0 To fakt, ale wiek już ma swój niestety. Tah rozdawał karty w poprzednim sezonie u Alonso nie przegrywając meczu w Bundeslidze, też nie jest pierwszym lepszym grajkiem.

kuz

5

@sergio5 Serio Marca sama sra w swoje gniazdo takimi "newsami"? Dziwne :P

kuz

1

@BezglutenowyPedri Inigo, ma zaraz 34 lata, Tah ma 28, idealny następca do pary z Araujo/Cubarsim w zależności czy urus wróci z formą i czy w ogóle przedłuży kontrakt.

kuz

2

@Mario96w W sensie bez umowy o pracę nie przejdzie. Albo umowa o pracę i podanie danych firmy (bank to weryfikuje) albo własna działalność. Bez któregoś z tych wniosek zostanie odrzucony. Sklepy działają na zasadzie współpracy z bankiem, więc jak bierzesz raty w sklepie (MEX, Euro, Media) to i tak bierzesz te raty w banku a sklep tylko pośredniczy wnioskiem. @Mixtape Tak, jeżeli RRSO jest 0% do iluś tam rat to z reguły od 5 do dajmy na to 30 powinny być zerówki. Zależy też od produktu, bo np. na Apple bardzo rzadko są raty 0%, chyba, że jest akcja.

kuz

1

@Criss18Barca Jak najbardziej idzie, przez wniosek online na ich stronie. Tam do tego masz pewność, że jeżeli mają w ofercie raty 0% to takie dostaniesz, bo w sklepie doradca będzie Ci wmawiał, że takich nie ma żeby opylić lepszy kredyt albo ubezpieczenie i pakiet usług bankowych.

kuz

2

@bartekvisca Tak, miałem pakiet 40 i nie zużywałem nawet połowy, teraz mam chyba 90 i nawet nie zwracam uwagi, traktuje jak nielimitowany xD

kuz

0

@dv7wisnia To w sumie połowę polskiego internetu trzeba by nominować

kuz

4

@zodiak_10 Ronaldo właśnie zakazał synowi grania w Fortnite

kuz

1

@Kgorecki2500 Ciri poszła w Novigradzie do dzielnicy rasta i przeszła próby traw

kuz

3

@blakkudium Jestem na Tah

kuz

0

@Jakchcesz Ja to chyba jestem stary, bo nawet nie znam znaczenia "woke" :P

kuz

4

@KamQiX Wystarczy pójść na krzywuchowe moczary i masz klimacik z trailera :P

kuz

1

@Bykunn A z drugiej strony czemu każdy od razu widzi tu nienawiść? Widziałem wiele komentarzy (nie głupich wpisów hejtujących kobiety, bo to różnica), które treściwie tłumaczą dlaczego granie kobietą jest dla kogoś gorsze od grania mężczyzną, i sam mam podobnie. :) Wypowiadanie własnych odczuć a hejtowanie bez sensu to dwie inne sprawy.

kuz

0

@Seledynowy No jednak wiele zdań jest takich, że jednak ma bo musieli przenieść studio itp. itd. Nadal nie są takim gigantem jak inne studia np. CDP, więc i tak jest bardzo dobrze według mnie, ale ja rzadko narzekam, bardziej rozumiem i wspieram, staram się wyciągnąć max przyjemności z tego co daje producent.

kuz

1

@marcin62 Nic specjalnego, i5 12400f, RTX4060 i 16gb ramu, w miastach fps potrafią spaść do 60 ale tak to stałe około 100 klatek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?