kuz

2

@robsesh No tak, tylko, że Real ma podobne problemy i nie wygrają wszystkiego do końca na 100%. Atletico podobnie, a to by było tylko 4 pkt przewagi :P Jak my mieliśmy 9 to kibice Realu pisali podobnie, że sezon stracony, piłka bywa przewrotna.

kuz

5

@robsesh Ale żeby w niedziele wieczorem być pijanym? :D Zazdro, ja dziś w sumie już do roboty.

kuz

1

Następny mecz dopiero za tydzień. Tydzień świeżości teraz przed naszymi, regeneracja jest ważna i zarządzanie siłami. Na Atleti wyjdzie inna drużyna, wierzę w to.

kuz

0

Nie ma co w tym sezonie jeszcze niczego wyrokować bo i Real i Barca i Atleti stracą punkty nie raz. Jest za dużo meczów, natłok 3 meczów w tygodniu, tego nie da się zagrać na 100% do końca sezonu.

kuz

0

Nie no wstyd jak uj, aż się człowiek chce pod ziemię zapaść :P

kuz

7

Lepiej frajerzyc w grudniu niż na wiosnę xD bądźmy dobrej myśli

kuz

2

Serio po takim meczu macie pretensje o kilka minut doliczonych za mało?

kuz

0

A ja Wam powiem że wychodzi już wszystkim tyle meczów bez większej przerwy. Real przegrywa, my gramy kupę, City też , Bayern dostaje. Piłkarze są zajechani sezonem w grudniu, a jeszcze SPH, KMS i dodatkowo dwa mecze w styczniu w LM. To idzie w złym kierunku.

kuz

0

Casado wygląda jak po 48 godzinach w kopalni

kuz

4

Szczęsny gdyby zagrał to by strzelił dwie przynajmniej. #FlickOut

kuz

0

@Bernard777 Poniosło Cię, idź spać lepiej

kuz

0

W tym sezonie stawiamy wszystko na Ligę Mistrzów xd

kuz

0

@Salchent otóż można xd

kuz

0

@Bernard777 Do wyprowadzenia, atakować trzeba ale obrony nie można odpuścić.

kuz

0

Oni myślą serio że Sorg dziś decyduje o czymkolwiek poza ubraniami jakie założył?

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

1

@Solenya No to chociaż je stworzył , w poprzednim był duchem przez 90 min, takie miał mecze :P

kuz

0

Ferran ratuj :(

kuz

0

Ludzie proszą o Ferrana, świat oszalał

kuz

0

@michal26 No druga powtórka pokazała że całym obwodem wyszła na sekundę

kuz

7

Olmo już dawno powinien zejść, co on robi na boisku?

kuz

1

Wyszła piła niestety

kuz

0

Nie no Robercik to dziś przechodzi sam Siebie xd

kuz

2

@FanBarcy22 pewnie 80% to turyści z różnych stron świata. Prawdziwa grupa ultrasów dostała bana od Laporty xd tzw młyn

kuz

0

Szaman dziś zaczarował bramkę

kuz

1

No chyba sztab wie lepiej niż my z transmisji czy Yamal może grać :P

kuz

1

@esem91 Nie no, sztab to zawodowcy, pewnie wszystko pod kontrolą. Przynajmniej w to wierzmy.

kuz

2

@tbas W ostatnich meczach to ma vibe titanica...

kuz

0

@Peniu Messi miał 19 lat a nie 17 :P

kuz

10

Raphinha jak zwykle się dwoi i troi żeby coś z tego ulepić :D Chłopu plecy siądą niedługo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?