@robsesh No tak, tylko, że Real ma podobne problemy i nie wygrają wszystkiego do końca na 100%. Atletico podobnie, a to by było tylko 4 pkt przewagi :P Jak my mieliśmy 9 to kibice Realu pisali podobnie, że sezon stracony, piłka bywa przewrotna.
Następny mecz dopiero za tydzień. Tydzień świeżości teraz przed naszymi, regeneracja jest ważna i zarządzanie siłami. Na Atleti wyjdzie inna drużyna, wierzę w to.
Nie ma co w tym sezonie jeszcze niczego wyrokować bo i Real i Barca i Atleti stracą punkty nie raz. Jest za dużo meczów, natłok 3 meczów w tygodniu, tego nie da się zagrać na 100% do końca sezonu.
A ja Wam powiem że wychodzi już wszystkim tyle meczów bez większej przerwy. Real przegrywa, my gramy kupę, City też , Bayern dostaje. Piłkarze są zajechani sezonem w grudniu, a jeszcze SPH, KMS i dodatkowo dwa mecze w styczniu w LM. To idzie w złym kierunku.
2
@robsesh No tak, tylko, że Real ma podobne problemy i nie wygrają wszystkiego do końca na 100%. Atletico podobnie, a to by było tylko 4 pkt przewagi :P Jak my mieliśmy 9 to kibice Realu pisali podobnie, że sezon stracony, piłka bywa przewrotna.
5
@robsesh Ale żeby w niedziele wieczorem być pijanym? :D Zazdro, ja dziś w sumie już do roboty.
1
Następny mecz dopiero za tydzień. Tydzień świeżości teraz przed naszymi, regeneracja jest ważna i zarządzanie siłami. Na Atleti wyjdzie inna drużyna, wierzę w to.
0
Nie ma co w tym sezonie jeszcze niczego wyrokować bo i Real i Barca i Atleti stracą punkty nie raz. Jest za dużo meczów, natłok 3 meczów w tygodniu, tego nie da się zagrać na 100% do końca sezonu.
0
Nie no wstyd jak uj, aż się człowiek chce pod ziemię zapaść :P
7
Lepiej frajerzyc w grudniu niż na wiosnę xD bądźmy dobrej myśli
2
Serio po takim meczu macie pretensje o kilka minut doliczonych za mało?
0
A ja Wam powiem że wychodzi już wszystkim tyle meczów bez większej przerwy. Real przegrywa, my gramy kupę, City też , Bayern dostaje. Piłkarze są zajechani sezonem w grudniu, a jeszcze SPH, KMS i dodatkowo dwa mecze w styczniu w LM. To idzie w złym kierunku.
0
Casado wygląda jak po 48 godzinach w kopalni
4
Szczęsny gdyby zagrał to by strzelił dwie przynajmniej. #FlickOut
0
@Bernard777 Poniosło Cię, idź spać lepiej
0
W tym sezonie stawiamy wszystko na Ligę Mistrzów xd
0
@Salchent otóż można xd
0
@Bernard777 Do wyprowadzenia, atakować trzeba ale obrony nie można odpuścić.
0
Oni myślą serio że Sorg dziś decyduje o czymkolwiek poza ubraniami jakie założył?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Solenya No to chociaż je stworzył , w poprzednim był duchem przez 90 min, takie miał mecze :P
0
Ferran ratuj :(
0
Ludzie proszą o Ferrana, świat oszalał
0
@michal26 No druga powtórka pokazała że całym obwodem wyszła na sekundę
7
Olmo już dawno powinien zejść, co on robi na boisku?
1
Wyszła piła niestety
0
Nie no Robercik to dziś przechodzi sam Siebie xd
2
@FanBarcy22 pewnie 80% to turyści z różnych stron świata. Prawdziwa grupa ultrasów dostała bana od Laporty xd tzw młyn
0
Szaman dziś zaczarował bramkę
1
No chyba sztab wie lepiej niż my z transmisji czy Yamal może grać :P
1
@esem91 Nie no, sztab to zawodowcy, pewnie wszystko pod kontrolą. Przynajmniej w to wierzmy.
2
@tbas W ostatnich meczach to ma vibe titanica...
0
@Peniu Messi miał 19 lat a nie 17 :P
10
Raphinha jak zwykle się dwoi i troi żeby coś z tego ulepić :D Chłopu plecy siądą niedługo