kuz

1

@Janas11224 Od 2016 do teraz, ale to już final boss, konkretnie to wprowadzenie stadion olimpijski w Rzymie :D

kuz

2

@Mezocyklon87 Jest fajne powiedzenie, ze na jedną papierową słomkę, która rozwala Ci się w gębie przypada 5 hindusów, którzy srają do woreczka plastikowego i wrzucają to do Gangesu.

kuz

0

@TheNekro94 Większość robi pod Siebie, żyje w skrajnej biedzie jedną rodziną na 20m2, czy to tak fajnie? :) Chiny to jeszcze, ale takie Indie? Przecież to jedna wielka bieda.

kuz

1

To w której minucie City się wy**bie? :D

kuz

0

@BORO_12 A został wybrany przez idiotów i ignorantów socios, ten model jest najgorszy aktualnie i nic nie da nam kłócenie się kto będzie lepszy, lepiej liczyć że Laporcie coś się uda niż go krytykować i narzekać bo niczego tym nie zmienisz.

kuz

0

@BORO_12 Czytałem nie tylko wywiady ale i programy, i to wszystko populistyczne gadki bez wiedzy na temat tego w jak głębokim gównie jesteśmy. Nikt z nich nie wiedział jaka jest prawdziwa sytuacja i każdy musiałby szyć z gówna. Laporta chyba najlepiej to potrafi bo ma najwięcej doświadczenia ze wszystkich w improwizacji i polityce. Poza tym kim Ty jesteś ze "już nie raz to tłumaczyłem"? :D każdy ma swoje przekonania i Twoje nie muszą być tymi jedynymi dobrymi. Ja nie wierzę ani w bajki Fonta ani Freixy, każdy z trzech miałby takie same problemy a po co gdybać co by było? Mamy to co mamy i socios poparli Laporte. Klub = socios. Oni zagłosowali na Laporte więc atakując go atakujesz socios którzy tworzą ten klub.

kuz

0

@BORO_12 W czym każdy jest lepszy? Jesteś jasnowidzem że wiesz co by zrobili inni z tym samym bagnem? Szkoda słuchać takich ludzi wszechwiedzących. Font byłby lepszy i uj, koniec gadki. @Traba727 no to po co pisać że Font czy inni byliby lepsi? Skąd to wiedzą?

kuz

0

@BORO_12 Nikt nie broni Laporty, zrozumcie to w końcu. Wystarczy zobaczyć że nie ma lepszych opcji aktualnie, klub był w szambie i nikt chyba nie zrobił by niczego lepiej, więc po co atakować Laporte? Wtedy atakujesz też klub.

kuz

1

@Traba727 Tak. Zarząd Fonta nie kupiłby nikogo, nie było by Lewego, grałaby Barca B. Pewnie mielibysmy majstra rok w rok i ze 2 LM więcej. A może Freixa szczur od Bartomeu? Pewnie kontynuował by piękny projekt swojego mistrza. Na pewno podejmowali by same trafne decyzje i transfery, które spłacały by się w miesiąc. Nieomylni wszyscy tylko Laporta głupek.

kuz

1

@MateS 80% wiadomości bez mutacji byś słuchał?

kuz

1

@Barclonismo dzięki

kuz

0

@Barclonismo Jest już odcinek? Tydzień przerwy ma być, skąd masz ten z ssj3? Jakiś link?

kuz

0

@ViscaelBarca2007 Co ma Laporta do covidowego cyrku Tebasa? Pewnie według Ciebie podpisanie cvc byłoby idealne, skończyli byśmy super jak Betis na przykład. Co Wy bierzecie?

kuz

1

@Bogan Nic nie nadeszło, przecież to ciągle trwa. O 1 do 1 mówi się już od dwóch lat i dalej cisza, chociaż podsumowania finansowe wyglądają już dużo lepiej i widać że coś w dobrym kierunku tu zmierza.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Serio Wy widzicie tylko trenera? Poręczenia finansowe jakie załatwił Laporta żeby ściągnąć tu Lewego, Kounde, Raphe? Font nie ma takich znajomości bo to uj a nie biznesmen. Lapcio szyje grubymi nićmi ale chociaż coś z tego jest, utrzymujemy jakoś ta stabilność. Tzw. ujowo ale stabilnie.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Real ma jednego prezesa od lat który ma jeden model biznesowy, który się sprawdza. U nas był Bartomeu, szczur który zniszczył po cichu ten klub w perspektywie długoletniej.

kuz

2

Ludzie piszący o zmianie zarządu nie mają chyba pojęcia co w tym klubie jest problemem. Bo przyjdzie Font i wyciągnie 500 milionów na spłatę długów i uregulowanie wszystkich zaległości. Nowy zarząd dostanie bogatego inwestora jak w Fifie i na tym się skończą problemy...
Najlepszym wyjściem byłoby oddanie części klubu jakiemuś inwestorowi właśnie , w tych czasach model klubu socios średnio się sprawdza a oni sami mają w dupie Jego losy jak przychodzi do ważnych głosowań. Cała liga z Tebasem też nam nie będzie ułatwiać NIGDY, nawet jak kasa by się znalazła to będą robić nam pod górkę przez sprawy z Katalonią i tak dalej. Trzyma nas tylko prestiz klubu i pieniadze jakie liga ma z meczów i transmisji.

kuz

1

@Sulimo Ja mam dwie bo z jednej wsi jesteśmy. 16 a potem 18:30. Pierwsza wcześniej ze względu na dzieciaki.

kuz

2

@macio_944 Na enebie już dawno był za 65 zł :D

kuz

1

@ranger3120 Dlaczego Luq usunął mnie, ze swojej listy friends? Ohoooo oooo

kuz

0

@insp1re Mekambe za to miał kilometr kwadratowy jak na treningu strzeleckim, my tak nie mieliśmy z Leganes czy Atleti.

kuz

0

@DonCarletto Bournemouth ma formę ale nie oszukujmy się że to jest średniak, a co po wygranej z City już wracali na tron to ich.

kuz

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15103651#comment-15103659
Czy zgadłem? Nie, byłem pewien. Z tym że nie że spadkowiczem ale to szczegół.:D

kuz

0

@PatrykBarca To, że muszę być 12h w pracy na przykład :) A co mi z wolnego w tygodniu jak żona pracuje?

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

2

Niedziele handlowe, najgorsze gów*o jakie można wymyślić.

kuz

0

Teraz tylko brakuje kompromitacji z 4 ligowcem w Pucharze Króla, po babolach Wojtka Szczęsnego. To będzie peak tego sezonu, mówię Wam.

kuz

1

@Luciano99 Idealnie podsumowany, już nic nie trzeba dodawać.

kuz

1

Narzekającym na Pene przypomnę, że uratował nas przed 1-2 już wcześniej niż w końcówce :)

kuz

1

I jak teraz madryckie łby poprą swoją tezę po pierwszej połowie, według której Atleti z nami zawsze rozkłada nogi bo chcą im zrobić na złość?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?