Jak ktoś niżej zauważył, finał z klasykiem to jest mega siano, więc Mallorca nawet jak będzie grała jak Barca Guardioli i tak niczego nie ugra bo coś ukręcą :)
@Szakalaka12369 A skąd wiesz, że nie wierzy? Może modlił się jak miał potrzebę, ale w domu? Bóg jest wszędzie, nie tylko w kościele, możesz sobie wierzyć i modlić się w domu, księdzu nic do tego, a na pewno nie może decydować.
@Szakalaka12369 I ksiądz decyduje o tym komu będą odpuszczone grzechy? A podobno bóg kocha wszystkich i wybacza nawet niewiernym? Takie sytuacje i spowiedź to najbardziej absurdalne rzeczy w kościele katolickim. Grubi w piżamach mają się za bogów.
@mrboom Senność to też problem, bo mam wrażenie, że mógłbym spać 24/7 :D Śpię po 8-10 godzin dziennie a po 2 godzinach od wstania z łóżka oczy się zamykają. Zwalam to na pogodę, ale może i racja, warto zrobić wyniki krwi.
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś właśnie tylko w tym okresie było gorzej, ale teraz już nawet latem było podobnie. Na pewno okres październik-kwiecień jest dużo gorszy, ale chciałbym coś z tym zrobić bo męczyć się co pół roku? Trochę słabo.
Czy ktoś z Was kiedykolwiek zażywał jakieś środki typu Positivum czy temu podobne na poprawę nastroju, chęci do życia i motywacji? Zauważyłem u Siebie od dłuższego czasu nagły spadek nastroju, nie mam chęci zupełnie do niczego, coś co sprawiało mi radość teraz staje się krok po kroku uciążliwe. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa bo wiadomo, to może być jakiś zalążek depresji a jej nie wolno ignorować. Chciałbym najpierw spróbować jakichś środków typu witaminy czy właśnie jakieś "kolorowe tabletki z reklam na poprawę nastroju." Czy one w ogóle mają jakieś działanie czy to ściema i skok na kasę?
@Gregor1899 Co? Ty czytałeś w ogóle artykuł? Przecież Tebas z Perezem się nienawidzą i tutaj o tym Tebas wspomina, że RMTV milczy bo Perez nie wchodzi w drogę Barcelonie i nie stoi po stronie La Liga.
1
@Kidd była, Real i Barca oddają im 200 klocków
0
Jak ktoś niżej zauważył, finał z klasykiem to jest mega siano, więc Mallorca nawet jak będzie grała jak Barca Guardioli i tak niczego nie ugra bo coś ukręcą :)
0
@AlwaysBlaugrana Ale może Taha mają dogadanego już zimą? Ten zarząd to mem więc wszystkiego można się spodziewać.
0
@Szakalaka12369 A skąd wiesz, że nie wierzy? Może modlił się jak miał potrzebę, ale w domu? Bóg jest wszędzie, nie tylko w kościele, możesz sobie wierzyć i modlić się w domu, księdzu nic do tego, a na pewno nie może decydować.
2
@Szakalaka12369 I ksiądz decyduje o tym komu będą odpuszczone grzechy? A podobno bóg kocha wszystkich i wybacza nawet niewiernym? Takie sytuacje i spowiedź to najbardziej absurdalne rzeczy w kościele katolickim. Grubi w piżamach mają się za bogów.
12
@bartas97 Co Ty bredzisz, przecież Real by się nie zniżył do poziomu Laporty i takich rzeczy nie robił, tam wszystko jest przemyślane.
6
@macio_944 Ja myślę, że gwoździem do trumny był błąd w meczu z PSG. Siadła psycha od tamtego momentu całkowicie + kontuzja nie pomogła.
11
@barcanawieki Duda broni przestępców? Nie pierwszy raz.
2
@Kgorecki2500 Czeski najlepiej odda klimat, podobnie jak Stalker po ukraińsku
0
@Krzysztof1987 Najtrudniej będąc już w takim dołku nastrojowym się do tego zmusić na początku i zacząć.
0
@luki9v Według mediów Flick jest Jego fanem i chce wydobyć najlepszą wersję... a potem wywala go ze składu na SPH :P
0
@mrboom Senność to też problem, bo mam wrażenie, że mógłbym spać 24/7 :D Śpię po 8-10 godzin dziennie a po 2 godzinach od wstania z łóżka oczy się zamykają. Zwalam to na pogodę, ale może i racja, warto zrobić wyniki krwi.
0
@NeroTFP1 Z drugiej strony leki działające może przepisać tylko psychiatra :(
0
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś właśnie tylko w tym okresie było gorzej, ale teraz już nawet latem było podobnie. Na pewno okres październik-kwiecień jest dużo gorszy, ale chciałbym coś z tym zrobić bo męczyć się co pół roku? Trochę słabo.
0
Czy ktoś z Was kiedykolwiek zażywał jakieś środki typu Positivum czy temu podobne na poprawę nastroju, chęci do życia i motywacji? Zauważyłem u Siebie od dłuższego czasu nagły spadek nastroju, nie mam chęci zupełnie do niczego, coś co sprawiało mi radość teraz staje się krok po kroku uciążliwe. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa bo wiadomo, to może być jakiś zalążek depresji a jej nie wolno ignorować. Chciałbym najpierw spróbować jakichś środków typu witaminy czy właśnie jakieś "kolorowe tabletki z reklam na poprawę nastroju." Czy one w ogóle mają jakieś działanie czy to ściema i skok na kasę?
2
@kanver_ Ale wypożyczenie z obowiązkiem wykupu latem? Spoko.
2
@Gregor1899 Co? Ty czytałeś w ogóle artykuł? Przecież Tebas z Perezem się nienawidzą i tutaj o tym Tebas wspomina, że RMTV milczy bo Perez nie wchodzi w drogę Barcelonie i nie stoi po stronie La Liga.
6
@esem91 To De Jong jest modny od trzech sezonów
0
@insp1re To wejdz na Twittera madryciokow xd
2
Zdarza się słabszy mecz, Rapha wróci jeszcze :) może w niedzielę?
5
Nico zmienił tor lotu piłki, teraz coś powiecie? Świetna decyzja.
1
W sumie piłka dotknęła gracza Bilbao więc po to jest var, decyzja słuszna w świetle przepisów
5
U Gali piana się już toczy z gęby , rodzice go pasami związują
2
Ale fart xDD De Jong do szafy
0
Znowu FDJ sabotuje, wyje**c go z tej drużyny jak najszybciej.
8
Nie. Zesrać. Się. Metr. Przed. Kiblem.
Powtarzam to sobie teraz.
0
@ali3gator Można się śmiać ale to prawda.
12
Gavi wojownik, gol, asysta a schodzi jakby niezadowolony. Takich charakterów tu trzeba.
0
Lewy do bazy? Powinien.
0
Balde do nikogo xD