Idealnie odwzorowana forma obu zespołów. My może i daliśmy ciała ze słabeuszami, ale z mocnymi rywalami prawie zawsze dominowaliśmy i graliśmy swoje. Mecz z Atleti też był naszą dominacją ale pechowo się skończył. Real z kolei pudrował strasznie swoją formę przepychając mecze, gra nie wyglądała jakoś zachwycająco, problemy w LM, w lidze też ciut szczęścia i błyski indywidualne. Dlatego dziwił mnie większy kurs na Barcę przed meczem, bo sportowo jesteśmy przed nimi i mimo wyników i tak jesteśmy w lepszej formie co potwierdził dzisiejszy mecz.
Bardzo cieszy to, że Flick chyba w końcu przejrzał kim jest De Jong i dzisiaj darował mu kolejnej kompromitacji. Oby się go pozbyli jeszcze w styczniu a przedłużyli Araujo, byłby niezły plot twist.
21
@Marian_Pazdzioch Ale tak na serio, niby nie ma co się przedwcześnie jarać ale Yamal to jest jakiś inny poziom.
2
@Kapitan hawk Psychiatryk
3
Wojtek Szczęsny mastermind. Teraz Pena zagra w PK z Betisem a na ligę wróci Szczena. Hierarchia zmieniona.
0
@bartekvisca Jednak przy takim natłoku meczów i minut, przy takiej kadrze trzeba trochę zwolnić momentami. Nie da się tak cisnąć cały sezon.
0
@D10SLEO Nie wiemy co tam mają w tych kontraktach zapisane ;)
0
@Michael24 Real potrzebuje dwumeczu żeby się pochwalić wynikiem 5-1, Barca w sumie jednej połowy xd
4
Idealnie odwzorowana forma obu zespołów. My może i daliśmy ciała ze słabeuszami, ale z mocnymi rywalami prawie zawsze dominowaliśmy i graliśmy swoje. Mecz z Atleti też był naszą dominacją ale pechowo się skończył.
Real z kolei pudrował strasznie swoją formę przepychając mecze, gra nie wyglądała jakoś zachwycająco, problemy w LM, w lidze też ciut szczęścia i błyski indywidualne.
Dlatego dziwił mnie większy kurs na Barcę przed meczem, bo sportowo jesteśmy przed nimi i mimo wyników i tak jesteśmy w lepszej formie co potwierdził dzisiejszy mecz.
4
Oby Arucho został
0
@takisobiektos United podobno bardzo go chciało u Siebie, może Arabowie? :D
1
Bardzo cieszy to, że Flick chyba w końcu przejrzał kim jest De Jong i dzisiaj darował mu kolejnej kompromitacji. Oby się go pozbyli jeszcze w styczniu a przedłużyli Araujo, byłby niezły plot twist.
1
@Nazio_87 @mordini123 proszę o wygranąw totka
7
Eleven tragedia nawet skrótów żadnych, studio w remoncie ale mogliby zostawić komentatorów ze skrótem.
2
Laporta ma cel, upić Araujo i podsunąć mu umowę do podpisania
14
Rapha
4
Lapcio już po głębokim na vipie
0
Zawodnicy Realu dziwnie szczęśliwi z tymi medalami
1
Haha Vinniczek nie wie co się dzieje
0
@Dari0G Gdyby Szczęsny był to nie było by tej akcji
2
Pena KO na Szczęsnym xd
2
Lewy zabrał Olmo na 6-2 xd
0
@bluu Ale nie kibiców
6
Wyobraźcie sobie lać Real 5-2 i jeszcze czuć niedosyt, ktoś by powiedział , że jesteśmy po**bani...
0
Rapha się gotuje jak widzi tych rzeźników
1
Wpuszczaj Jeffrena Flick!
0
10 minut około, wytrzymać! Gdyby tu była różnica 1 gola to już bym się szykował na karne
7
Hahahaha Laporta: Woooooooo Vinicious: Buuuuuuuu
1
Chyba damy radę... Damy? Nie?
6
Araujo zostanie a FDJ pogonią, Flick myśli, teraz mamy pewność :)
0
@FCB24 I chyba każdy tutaj ma podobnie, chore jak nas nauczyli przez lata.
2
Flick się chyba nauczył i Frenkie przyspawany do ławki