kuz

21

@Marian_Pazdzioch Ale tak na serio, niby nie ma co się przedwcześnie jarać ale Yamal to jest jakiś inny poziom.

kuz

2

@Kapitan hawk Psychiatryk

kuz

3

Wojtek Szczęsny mastermind. Teraz Pena zagra w PK z Betisem a na ligę wróci Szczena. Hierarchia zmieniona.

kuz

0

@bartekvisca Jednak przy takim natłoku meczów i minut, przy takiej kadrze trzeba trochę zwolnić momentami. Nie da się tak cisnąć cały sezon.

kuz

0

@D10SLEO Nie wiemy co tam mają w tych kontraktach zapisane ;)

kuz

0

@Michael24 Real potrzebuje dwumeczu żeby się pochwalić wynikiem 5-1, Barca w sumie jednej połowy xd

kuz

4

Idealnie odwzorowana forma obu zespołów. My może i daliśmy ciała ze słabeuszami, ale z mocnymi rywalami prawie zawsze dominowaliśmy i graliśmy swoje. Mecz z Atleti też był naszą dominacją ale pechowo się skończył.
Real z kolei pudrował strasznie swoją formę przepychając mecze, gra nie wyglądała jakoś zachwycająco, problemy w LM, w lidze też ciut szczęścia i błyski indywidualne.
Dlatego dziwił mnie większy kurs na Barcę przed meczem, bo sportowo jesteśmy przed nimi i mimo wyników i tak jesteśmy w lepszej formie co potwierdził dzisiejszy mecz.

kuz

4

Oby Arucho został

kuz

0

@takisobiektos United podobno bardzo go chciało u Siebie, może Arabowie? :D

kuz

1

Bardzo cieszy to, że Flick chyba w końcu przejrzał kim jest De Jong i dzisiaj darował mu kolejnej kompromitacji. Oby się go pozbyli jeszcze w styczniu a przedłużyli Araujo, byłby niezły plot twist.

kuz

1

@Nazio_87 @mordini123 proszę o wygranąw totka

kuz

7

Eleven tragedia nawet skrótów żadnych, studio w remoncie ale mogliby zostawić komentatorów ze skrótem.

kuz

2

Laporta ma cel, upić Araujo i podsunąć mu umowę do podpisania

kuz

14


Rapha

kuz

4

Lapcio już po głębokim na vipie

kuz

0

Zawodnicy Realu dziwnie szczęśliwi z tymi medalami

kuz

1

Haha Vinniczek nie wie co się dzieje

kuz

0

@Dari0G Gdyby Szczęsny był to nie było by tej akcji

kuz

2

Pena KO na Szczęsnym xd

kuz

2

Lewy zabrał Olmo na 6-2 xd

kuz

0

@bluu Ale nie kibiców

kuz

6

Wyobraźcie sobie lać Real 5-2 i jeszcze czuć niedosyt, ktoś by powiedział , że jesteśmy po**bani...

kuz

0

Rapha się gotuje jak widzi tych rzeźników

kuz

1

Wpuszczaj Jeffrena Flick!

kuz

0

10 minut około, wytrzymać! Gdyby tu była różnica 1 gola to już bym się szykował na karne

kuz

7

Hahahaha Laporta: Woooooooo Vinicious: Buuuuuuuu

kuz

1

Chyba damy radę... Damy? Nie?

kuz

6

Araujo zostanie a FDJ pogonią, Flick myśli, teraz mamy pewność :)

kuz

0

@FCB24 I chyba każdy tutaj ma podobnie, chore jak nas nauczyli przez lata.

kuz

2

Flick się chyba nauczył i Frenkie przyspawany do ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?