kuz

0

Laporta już zagrzany, Haaland 2034 xD Swoją droga Umtiti też miał u nas kontrakt do 2027 a wiemy jak się skończyło :P

kuz

0

@Comfortable_ A po co mamy się zniżać do poziomu RMTV?

kuz

1

Czemu ludzie tak się spuszczają nad tym czy był karny czy nie, a nie widzą faulu Rudigera wcześniej? Dziwne, że nawet w studiu nikt nie wspomniał o tym.

kuz

1

twitter.com/SamuOmorodios/status/1880033432656572878
Ups...

kuz

12


Jakby ktoś się zastanawiał, to Endricka nie powinno być już na boisku jak strzelał bramki. :) Dziś nawet nie ma komentarza na to co sędzia odwalał.

kuz

1

Te wałki by nic nie zmieniły bo potezny Endrick zmiażdżył Celtę

kuz

26

Kradli kradli i ukradli, paskudny mecz

kuz

3

Superpuchar Europy też słabo, Szpaku w formie życiowej

kuz

0

Hamulcowy zszedł to teraz wcisną coś, paczajta

kuz

0

Po tym meczu powinni zapomnieć co znaczy Negreira

kuz

2

Ale wałków dziś narobili hahaha rekord chyba, tu karny jest dla Celty, hahahahahahahaha ludzie dajcie już spokój

kuz

0

Kolejna ręka, brak spalonego...

kuz

2

Na rękę se przyjmuje i elo, oni dziś nie przegrają

kuz

0

Hahahaha Charlton co poleciał

kuz

2

Spoko, wylosują Atleti i będą płakać że ustawione losowanie, Negreira, a nawet nie powinno ich tam być. Klasyczne.

kuz

4

Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.

kuz

4

Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?

kuz

1

Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma

kuz

0

A brzydal po co się tam miesza?

kuz

0

Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)

kuz

0

Teraz zepsuje i cały Real mamy

kuz

0

Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi

kuz

2

Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD

kuz

0

Dwie minutki doliczy?

kuz

1

@norbi77 oczywiście

kuz

0

Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd

kuz

1

Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.

kuz

0

Zaraz cofną, coś znajdą xd

kuz

0

Ten karny nic by nie zmienił XD

kuz

0

O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?