17 stycznia 2025, 10:25
0
Laporta już zagrzany, Haaland 2034 xD Swoją droga Umtiti też miał u nas kontrakt do 2027 a wiemy jak się skończyło :P
17 stycznia 2025, 01:20
@Comfortable_ A po co mamy się zniżać do poziomu RMTV?
17 stycznia 2025, 00:45
1
Czemu ludzie tak się spuszczają nad tym czy był karny czy nie, a nie widzą faulu Rudigera wcześniej? Dziwne, że nawet w studiu nikt nie wspomniał o tym.
17 stycznia 2025, 00:40
twitter.com/SamuOmorodios/status/1880033432656572878Ups...
17 stycznia 2025, 00:30
12
Gol. Edrik. https://t.co/7IlxB5hZu5">pic.twitter.com/7IlxB5hZu5— Michał (@_mihau__) January 16, 2025
Gol. Edrik. https://t.co/7IlxB5hZu5">pic.twitter.com/7IlxB5hZu5
17 stycznia 2025, 00:06
Te wałki by nic nie zmieniły bo potezny Endrick zmiażdżył Celtę
16 stycznia 2025, 23:53
26
Kradli kradli i ukradli, paskudny mecz
16 stycznia 2025, 23:52
3
Superpuchar Europy też słabo, Szpaku w formie życiowej
16 stycznia 2025, 23:50
Hamulcowy zszedł to teraz wcisną coś, paczajta
16 stycznia 2025, 23:47
Po tym meczu powinni zapomnieć co znaczy Negreira
2
Ale wałków dziś narobili hahaha rekord chyba, tu karny jest dla Celty, hahahahahahahaha ludzie dajcie już spokój
16 stycznia 2025, 23:46
Kolejna ręka, brak spalonego...
16 stycznia 2025, 23:39
Na rękę se przyjmuje i elo, oni dziś nie przegrają
16 stycznia 2025, 23:36
Hahahaha Charlton co poleciał
16 stycznia 2025, 23:33
Spoko, wylosują Atleti i będą płakać że ustawione losowanie, Negreira, a nawet nie powinno ich tam być. Klasyczne.
16 stycznia 2025, 23:28
4
Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.
16 stycznia 2025, 23:25
Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?
Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma
16 stycznia 2025, 23:22
A brzydal po co się tam miesza?
16 stycznia 2025, 23:20
Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)
Teraz zepsuje i cały Real mamy
16 stycznia 2025, 23:19
Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi
16 stycznia 2025, 23:17
Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD
16 stycznia 2025, 23:16
Dwie minutki doliczy?
@norbi77 oczywiście
16 stycznia 2025, 23:13
Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd
Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.
16 stycznia 2025, 23:12
Zaraz cofną, coś znajdą xd
16 stycznia 2025, 23:07
Ten karny nic by nie zmienił XD
16 stycznia 2025, 22:51
O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Laporta już zagrzany, Haaland 2034 xD Swoją droga Umtiti też miał u nas kontrakt do 2027 a wiemy jak się skończyło :P
0
@Comfortable_ A po co mamy się zniżać do poziomu RMTV?
1
Czemu ludzie tak się spuszczają nad tym czy był karny czy nie, a nie widzą faulu Rudigera wcześniej? Dziwne, że nawet w studiu nikt nie wspomniał o tym.
1
twitter.com/SamuOmorodios/status/1880033432656572878
Ups...
12
Jakby ktoś się zastanawiał, to Endricka nie powinno być już na boisku jak strzelał bramki. :) Dziś nawet nie ma komentarza na to co sędzia odwalał.
1
Te wałki by nic nie zmieniły bo potezny Endrick zmiażdżył Celtę
26
Kradli kradli i ukradli, paskudny mecz
3
Superpuchar Europy też słabo, Szpaku w formie życiowej
0
Hamulcowy zszedł to teraz wcisną coś, paczajta
0
Po tym meczu powinni zapomnieć co znaczy Negreira
2
Ale wałków dziś narobili hahaha rekord chyba, tu karny jest dla Celty, hahahahahahahaha ludzie dajcie już spokój
0
Kolejna ręka, brak spalonego...
2
Na rękę se przyjmuje i elo, oni dziś nie przegrają
0
Hahahaha Charlton co poleciał
2
Spoko, wylosują Atleti i będą płakać że ustawione losowanie, Negreira, a nawet nie powinno ich tam być. Klasyczne.
4
Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.
4
Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?
1
Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma
0
A brzydal po co się tam miesza?
0
Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)
0
Teraz zepsuje i cały Real mamy
0
Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi
2
Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD
0
Dwie minutki doliczy?
1
@norbi77 oczywiście
0
Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd
1
Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.
0
Zaraz cofną, coś znajdą xd
0
Ten karny nic by nie zmienił XD
0
O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem