kuz

1

@BezglutenowyPedri Hmmm, Raphinha z Realem miał zero presji w FINALE PUCHARU, ale z Getafe w meczu ligowym, raczej łatwe i proste 3 pkt miał ogromną presję którą Flick na Niego zarzucił? Dalej słabe masz argumenty.

kuz

6

@BezglutenowyPedri A oglądasz mecze czy tylko na wynik patrzysz? Nawet jakbyś zajrzał w statystyki to byś wiedział, że Flick robi wszystko jak należy ale to zawodnicy marnują okazję za okazją żeby zamknąć mecz. Flick za nich nie będzie grał.

kuz

1

@macio_944 Ale bym wyszedł do takiego i mu za kopanie siatki nakopał do dupy, ajjj.

kuz

1

@AmigoBlancos łatwe 3 punkty bez hamulcowego Viniciousa. Bez niego grają lepiej.

kuz

0

@A4ron Warto dodać, że jest też zdrowe bo ograniczasz tłuszcz w diecie, bez stosowania jakiejś specjalnej i ścisłej diety.

kuz

0

@clyde Philipsiak najlepszy, śmiało ten model mogę polecić bo najwięcej ich się sprzedaje aktualnie, i tych dwu i jednokomorowych. Ewentualnie taniej ale tez dobrze to: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/frytkownica-beztluszczowa-ninja-foodi-af300eu-air-fryer-z-podwojnym-koszem
Bardzo popularne są te ninje.

kuz

0

@FcPortoFan1999 Inni też grają na te autobusy i jakoś potrafią wygrać, tymbardziej, że pierwsi strzeliliśmy gola wczoraj i można było albo to utrzymać albo jeszcze więcej strzelić bo Getafe musiało zaatakować skoro strzelili bramkę. To nie jest wina autobusów.

kuz

0

Jeżeli Bilbao dziś wygra to się zrówna z nami punktami :D Liga się wyrównuje, ale pomyśleć, że gdybyśmy nie stracili punktów z takimi słabeuszami to byśmy mieli pewnie z 12 przewagi nad drugim miejscem i taki komfort, że głowa mała.

kuz

8

Kolejny spawn w La Masii :P

kuz

0

@Azazel_Pazuzu Czuje że to sarkazm, Valencie w tej formie powinniśmy zmieść z planszy

kuz

0

@malicinho Nie płaci. Pokaż jakikolwiek dokument albo dowód że tak jest.

kuz

0

@Gaucho rozumiem*

kuz

0

@esem91 I dostać jeszcze żółta kartkę od madryciaka?

kuz

1

@KamQiX Wieczny krzyż pański i wina drużyny :P A w Madrycie takie mecze co trzecia kolejkę i ogromny MENTAL zwycięzców.

kuz

29

Nie mogę przeżyć tego karnego na Kounde. Chłop mógł zamknąć akcje i strzelić drugą bramkę ale koleś się na nim zawiesił i go faulował . Wszystkie media znowu zgodne ale jutro nikt nie będzie o tym pamiętał. Jak Real przepychał takie mecze po karnym albo golu z dupy to wszyscy się cieszyli, ale my musimy być zawsze skuteczni i sami wygrywac, bez karnych, bez szczęścia, zawsze albo gramy dobrze albo słabo, nic pomiędzy. Zaczyna to mega irytować bo sędziowie są TRAGICZNI i traf chce że my na tym wychodzimy gorzej od reszty.

kuz

0

A teraz dla odmiany zlejemy Benfice w LM jakieś 0-4 :D ja nie rozumiem o co chodzi l, że formę dopasowujemy do rozgrywek.

kuz

3

@malicinho dzierżawa jest po to, żeby ominąć dodatkowe opłaty oraz niepotrzebna papierologie. Poczytaj zanim zaczniesz pisać bez sensu. Tam wszystko jest tak przemyślane, żeby szpitale mogły od razu korzystać ze sprzętu pomijając do minimum biurokrację.

kuz

2

@FCB_dimiC Nie no ale ludzie, Pena miał ułamek sekundy na reakcję a wy wymagacie żeby to wybił na bok? Obronił jak leciała na bramkę a tonie Jego wina że przeciwnik był blisko i dobił. Dajcie sobie na luz z tą frustracją.

kuz

1

Mając 1-0 wystarczyło nie odpuścić i nie dać sobie wcisnąć szmaty, bo Getafe prawie nie atakowało.

kuz

0

Ziomki cały doliczony leżeli a teraz chcą żeby w 95 kończył?

kuz

2

Balde też idiota zamiast grać to się daje w gierki wciągać

kuz

2

5 minut przeleżeli minutę doliczy , tragedia klub

kuz

1

5 minut za 10 minut przedłużania, okej

kuz

0

Jeszcze to przegramy to będzie wielkie xdd

kuz

1

Teraz kartkuje żeby minuty urwać xd na początku zapomniał kartek

kuz

0

De Jong wrzutka bez śniadania

kuz

0

Chłop faulował Kounde który mógł zamknąć akcje

kuz

2

Jak nie słaba gra to interwencje roku...

kuz

3

Nie wygramy tego :( szkoda strasznie, przez takie mecze tracimy szansę na mistrza

kuz

2

Pena mordą broni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?