@messi33 Po prostu jest o klasę albo dwie słabszym bramkarzem od Wojtka, nigdy nie będzie prawdziwym liderem, brakuje mu doświadczenia. To było więcej niż pewne, że w końcu Wojtek wskoczy na nr 1, ale nie od razu, żeby zachować profesjonalizm i nie odstrzelać od razu łebka bo przychodzi lepszy bramkarz w środku sezonu.
Z racji koncertu na WOŚP nie oglądałem wczoraj meczu, ale oglądam skrót i my mogliśmy znowu spokojnie z dyszkę wrzucić. :D Valencia wiadomo, forma dno, otwarte przestrzenie, ogólnie sparing dla naszych, ale nadal niektóre sytuacje są marnowane. Na plus chyba De Jong bo złapał formę? Fermin też super no i Torres fajnie sobie poradził w miejscu Lewusa, oby tak już zostało do końca sezonu, ze Szczęsnym w bramce jakoś tak więcej energii i chęci do gry mają chłopaki.
@Rifek Te 7 pkt w plecy to nie wina bramkarza raczej :P Chociaż ze Szczęsnym grają bardziej naładowani, więc może masz trochę racji. Czasu nie cofniemy.
Ale Flick pięknie to rozegrał ze Szczęsnym jako nr 1. Poczekał, nie psuł morale w zespole, dał mu się wprowadzić do drużyny. Od początku taki był pewnie plan. :P
Dziewczyna Yamala tak bardzo nalega na ślub, chce jak najszybciej się "ustatkować". :P W sumie im szybciej zarobki Yamala zaczną być też jej "majątkiem" tym lepiej. Ciekawe czy będzie jej tak śpieszno, jak Lamine zaproponuje intercyzę. :D
@gumaz Wszystkie siły po 3 pkt dla rządowych, nie widzę innego scenariusza, za bardzo im się grunt pali. Jeszcze ich wciągną za uszy do 1/8 co by się nie zmęczyli.
@kanver_ Ma taryfę ulgową bo wrócił z urlopu po 3 miesiącach bez gry, mało gra, nie ma rytmu meczowego i dlatego takie babole będą mu się zdarzały. Pena grał cały czas i praktycznie ciągle jest niepewny. Jeżeli trener i zawodnicy mówią, że z Wojtkiem mają pewność w obronie to chyba lepiej wiedzą niż my? Nikt nie mówi że Szczęsny broni jak klasa światowa bo każdy widzi jak jest, ale akurat ten błąd, gdy po podaniu równo startują, we dwoje patrzą się wyłącznie na piłkę i jeden wpada w drugiego to jest wina i Wojtka i Balde. Tymbardziej, że Szczęsny krzyczał, że to on wychodzi i bierze piłę, gdyby Balde go usłyszał to by odpuścił i gol by nie padł, a tak Balde zdjął piłkę dla Szczęsnego jeszcze w niego wpadając. Serio to trzeba tłumaczyć? Żadnej kontroli Balde tu nie miał, startowali równo i tyle, ślepym trzeba być żeby tego nie widzieć + po obejrzeniu wywiadu nie rozumieć.
@norbi77 Pod jaką kontrolą jak on ją dotknął na sekundę przed zderzeniem? Wcześniej pewnie Wojtek krzyczał to zatrzymujesz się i nie wlatujesz pełnym impetem w bramkarza. Szczena mówił w wywiadzie, że Balde go po prostu nie słyszał i skupił się na piłce, prosty błąd.
@norbi77 Wina i Balde i Szczęsnego, bo jeżeli Wojtek mówił prawdę, to krzyczał, że piłka jest Jego. Jeżeli widzisz bramkarza tak wysuniętego to puszczasz żeby wybił piłkę, a Balde ani jej nie wybił ani nie dał wybić Wojtkowi, jeszcze w Niego wpadł ryzykując kontuzją. Peni nikt normalny za tamtego gola nie rozliczał bo nie miał innego wyjścia.
Gamepass/battlenet mają jakiś błąd, i jak macie GP i chcecie pograć w Diablo IV, to tylko do 25 lvl bo traktuje to jako trial. Nie wiem kiedy to naprawią, ale wczoraj zaczął się sezon, człowiek by se pograł a tu taki uj.
1
@LambiPL Nie palę :p
1
@messi33 PSG. Nigdy nie wygrali LM, jest tam bądź co bądź nasz Enrique. Chociaż szanse na przegraną w finale LM przez rządowych oscylują wokół 1%.
1
@abram3k W filmie to widać, że Rapha chyba chyba maczał tam palce
0
@Uukasz_93 A jak to działa w przypadku higieny? Przecież on to bierze do mordy? Potem to dezynfekują czy co?
2
@messi33 Po prostu jest o klasę albo dwie słabszym bramkarzem od Wojtka, nigdy nie będzie prawdziwym liderem, brakuje mu doświadczenia. To było więcej niż pewne, że w końcu Wojtek wskoczy na nr 1, ale nie od razu, żeby zachować profesjonalizm i nie odstrzelać od razu łebka bo przychodzi lepszy bramkarz w środku sezonu.
5
@KamQiX Wolę jak Wojtek robi karnego przy i tak wygranym meczu, niż Pena broniący kluczową sytuację przy remisie 1-1 z Getafe.
1
@Cule2013 Szkoda mi wszystkich ludzi oglądających to na serio, bo potrzebują leczenia.
1
@Sinirsey Nie bo Fornal jest upośledzony. Nie bawią mnie ograniczone umysłowo osoby w internecie.
0
@Eklerek A ja rozumiem, bo są zabawni, podchodzą do tematu na luzie i trafiają do milionów ludzi, więc coś w tym musi być.
4
@Eklerek No to oglądaj BNT a nie Książula, jaki jest problem? Ja lubię obu Panów oglądać i fajnie się bawię w obu przypadkach.
5
W środę o 21:00 wszystkie mecze, ale będzie mocarna multiliga i śledzenie tabeli na żywo, tego brakowało, zmiana na plus z tym formatem.
0
Z racji koncertu na WOŚP nie oglądałem wczoraj meczu, ale oglądam skrót i my mogliśmy znowu spokojnie z dyszkę wrzucić. :D Valencia wiadomo, forma dno, otwarte przestrzenie, ogólnie sparing dla naszych, ale nadal niektóre sytuacje są marnowane. Na plus chyba De Jong bo złapał formę? Fermin też super no i Torres fajnie sobie poradził w miejscu Lewusa, oby tak już zostało do końca sezonu, ze Szczęsnym w bramce jakoś tak więcej energii i chęci do gry mają chłopaki.
1
@Rifek Te 7 pkt w plecy to nie wina bramkarza raczej :P Chociaż ze Szczęsnym grają bardziej naładowani, więc może masz trochę racji. Czasu nie cofniemy.
5
Ale Flick pięknie to rozegrał ze Szczęsnym jako nr 1. Poczekał, nie psuł morale w zespole, dał mu się wprowadzić do drużyny. Od początku taki był pewnie plan. :P
1
Ale że po bramce Barcy puszczają "straciłaś cnotę..." to bym się nie spodziewał.
0
Dziewczyna Yamala tak bardzo nalega na ślub, chce jak najszybciej się "ustatkować". :P W sumie im szybciej zarobki Yamala zaczną być też jej "majątkiem" tym lepiej. Ciekawe czy będzie jej tak śpieszno, jak Lamine zaproponuje intercyzę. :D
1
@D10SLEO Co? xD To nie jest bait? TOP2 wśród Kamilów Grosickich to jeszcze bym zrozumiał.
0
Jeszcze karny i cały pakiet
1
@blakkudium Odwołają się zaraz i z automatu dostaną 3 pkt bez rozgrywania meczu
2
@Szklaner Cytryna dodana do herbaty przyśpiesza rozwój alzheimera
0
@gumaz Wszystkie siły po 3 pkt dla rządowych, nie widzę innego scenariusza, za bardzo im się grunt pali. Jeszcze ich wciągną za uszy do 1/8 co by się nie zmęczyli.
1
Salzburg dzisiaj bez szans :)))
1
@MateS Kuriozalne to było xD Wszystko nie zagrało i jednocześnie zagrało w tej akcji
1
@kanver_ Ma taryfę ulgową bo wrócił z urlopu po 3 miesiącach bez gry, mało gra, nie ma rytmu meczowego i dlatego takie babole będą mu się zdarzały. Pena grał cały czas i praktycznie ciągle jest niepewny. Jeżeli trener i zawodnicy mówią, że z Wojtkiem mają pewność w obronie to chyba lepiej wiedzą niż my? Nikt nie mówi że Szczęsny broni jak klasa światowa bo każdy widzi jak jest, ale akurat ten błąd, gdy po podaniu równo startują, we dwoje patrzą się wyłącznie na piłkę i jeden wpada w drugiego to jest wina i Wojtka i Balde. Tymbardziej, że Szczęsny krzyczał, że to on wychodzi i bierze piłę, gdyby Balde go usłyszał to by odpuścił i gol by nie padł, a tak Balde zdjął piłkę dla Szczęsnego jeszcze w niego wpadając. Serio to trzeba tłumaczyć? Żadnej kontroli Balde tu nie miał, startowali równo i tyle, ślepym trzeba być żeby tego nie widzieć + po obejrzeniu wywiadu nie rozumieć.
0
@clyde PoE2 nie jest w gamepassie, a nie mam hajsu na gry aktualnie :D
4
@norbi77 Pod jaką kontrolą jak on ją dotknął na sekundę przed zderzeniem? Wcześniej pewnie Wojtek krzyczał to zatrzymujesz się i nie wlatujesz pełnym impetem w bramkarza. Szczena mówił w wywiadzie, że Balde go po prostu nie słyszał i skupił się na piłce, prosty błąd.
6
@norbi77 Wina i Balde i Szczęsnego, bo jeżeli Wojtek mówił prawdę, to krzyczał, że piłka jest Jego. Jeżeli widzisz bramkarza tak wysuniętego to puszczasz żeby wybił piłkę, a Balde ani jej nie wybił ani nie dał wybić Wojtkowi, jeszcze w Niego wpadł ryzykując kontuzją. Peni nikt normalny za tamtego gola nie rozliczał bo nie miał innego wyjścia.
0
Gamepass/battlenet mają jakiś błąd, i jak macie GP i chcecie pograć w Diablo IV, to tylko do 25 lvl bo traktuje to jako trial. Nie wiem kiedy to naprawią, ale wczoraj zaczął się sezon, człowiek by se pograł a tu taki uj.
1
@michal26 Szydera, happening a zdobędzie więcej głosów niż Pan Mentzen i reszta pachołków razem wzięta. Chyba o to mu chodzi. :P
0
@A4ron Łukasz przejmie rolę pierwszego trenera.