kuz

3

Anczelot gada, że nie zauważył żeby Real Madryt wywierał jakąkolwiek presję na sędziach. To nie dziwne, bo nie zauważył jaką presję na nim Perez wywiera od długiego czasu żeby pier**lic takie głupoty i być takim odklejonym. Madryt pierze ludziom mózgi, dopiero po odejściu zaczynają znowu mówić z sensem.

kuz

4

@Messiah10 No właśnie widać w ich formie :) Na bank to się odbija, a ja mam wrażenie, ze to dopiero początek.

kuz

19

Xavi grał idealne spotkanie ale przegrywał przez sędziów i złą murawę, Hansi wygrywa 5-0 z Valencią rozjeżdżając ich w każdym aspekcie, ale mówi, że mogą się poprawić. Detale.

kuz

3

@Encore Gdziekolwiek się nie spotkamy z nimi niszczymy ich mentalnie aktualnie. Ich obrona to zbieranina losowych ludzi, środek pola nie istnieje. Jedynie Mbappe złapał formę + przebłyski Valverde i Bellinghama wystarczają im na średniaki ligowe. Atleti ich wyjaśni w weekend, daje słowo.

kuz

5

Komentatorzy to idioci? Serio nie widzieli że tam pokazał spalonego?

kuz

0

U chłopów już styki się palą xd Flick niech zmieni najlepszych na drugą połowę

kuz

1

Dopiero pierwsza kartka to jest hit :D

kuz

3

Teraz zobaczycie jak Yamal będzie na siłę chciał strzelic bramkę xd nie lubię takiej wersji Yamala, a już parę razy tak miał, że przy wysokim wyniku wszystko sam kończył :D

kuz

0

Mimo wszystko wychodzenie z meczu w 30 minucie to brak szacunku dla klubu i piłkarzy.

kuz

0

Ansu Fati, tak to się robi :P

kuz

37

Na notatniku padł już wyrok, Valencia nie chce wygrać i rozkłada nogi byle tylko nas przepchnąć dalej. Ktoś myślał, że jest inaczej?

kuz

0

Znowu ich rozsmarujemy :)

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

0

@escarabajo Chłopak w eklapie by się bawił tak stawiam.

kuz

0

@VeB 1899 To wiadomo od dawna, że C+ przejmuje całą PL. :P

kuz

0

@cules100pro Jechać z tymi hipokrytami!

kuz

1

@jacobFCB Nie znam :p kiedyś nie słuchałem takiej mocnej muzy, jakoś zamknięty byłem przy amerykańskim rocku, ale teraz mi się nawet podoba :D

kuz

0

Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak kolejne rozsmarowanie cienkiej Valencii.

kuz

2

@Jakchcesz Koleś jest idiotą a myśli, że jest oświecony. Nowe, nie znałem...

kuz

0

Jakiś Jacobo, Endrick i Arda w składzie, czuję, że polecą dziś xD

kuz

8

Złodziej apeluje do służb, żeby bardziej pilnowali porządku bo skradziono mu spod domu rower. Służby organizują spotkanie na którym pokażą wszystkie nagrania kradzieży z ostatniego okresu. Na kilku z nich jest nagrany jak sam kradnie w sklepie, więc stwierdza, że jednak na spotkanie nie przyjdzie bo wstyd, ale nadal czuje się pokrzywdzony bo służby nie ukarały tego, który ukradł mu rower.
Luźna historyjka, niepowiązana.

kuz

2

@cules100pro Już go uciszyli na śmietankowej: "Cóż, na jego miejscu siedziałbym cicho, bo ktoś może sobie przypomnieć ile razy w karierze z czerwoną powinien wylecieć Raul Garcia."
Oni na wszystko mają odpowiedź, psychiatryk.

kuz

3

@Kapitan hawk Nie no, to jest żałosne w hoooy. :DDD

kuz

5

@Ojciec5tkidzieci To oni kupują? Przecież w 90% Rosjii alkohol robią sami, nawet nie wiedzą co to sklep.

kuz

6

@Messibestplayerintheworld No i elo, króciutko. A hejterzy dupa cicho, Hansi prowadź!

kuz

0

@Walker Mocarny jest :)

kuz

3

@Eklerek Mamy dwie biologiczne płcie, a jeżeli ktoś uważa inaczej to powinien podlegać leczeniu psychiatrycznemu (albo pier**li głupoty dla rozgłosu.) End of story. Pozdro dla normalnych.

kuz

9

@sonek Jedynka jest po dwójce, więc jak najbardziej, nawet lepiej

kuz

1

Antyfutbol antyfutbolem zwyciężaj!

kuz

1

@TR3YWAY on ma iq ubogacacza kulturowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?