@Eklerek Coś trzeba było wrzucić :D ale słabo to przewidziałem, Sporting niby nie ma nic do stracenia a grają jakby było 0-0 w pierwszym meczu, ciężko to zrozumieć.
@esem91 Serio? Nie jestem fanem roastów, nie są dla mnie śmieszne nawet w 1%, ale skoro zgadzasz się na pójście na roast a potem się obrażasz, bo Cię tam cisną, to coś z Tobą jest nie tak. :D
@Seba_23 No to Ty cwaniaku czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem przecież, że jest odsunięty przez śledztwo a nie przez mecz. Ale śledztwo nagle teraz zaczęło być ważne? Jak z Celtą ich przepychał to nie trzeba było?
Montero nawet w UEFA odsunięty, oficjalnie przez śledztwo, ale skąd się śledztwo wzięło? :) Teraz pomyślcie co czuje sędzia dzisiejszego meczu, Vini będzie mu pluł na twarz a ten nie pokaże czerwonej bo będzie miał z tyłu głowy, że zaraz coś na Niego znajdą. Klub bandytów i przestępców.
@MesQueUnClub96 Przecież jakby oni jutro odpadli to w UEFIE pęknie skrzynka pocztowa od listów z Madrytu, nie ma szans, City przegrało ten dwumecz u Siebie./
Czy kiedykolwiek jakiś sędzia miał problemy po jakimś wałku przeciwko nam? Nieuznana bramka widmo? Spalony z czapy? Obstawiam, że nie. To jak Madryt rządzi tą ligą to jest aż śmieszne, i jeszcze mają czelność płakać, że są pokrzywdzeni.
@Encore Powtórka nie pokazuje do końca, ale on nawet nie protestował że to jest karny :p mógł też popełnić błąd i po prostu zaryć w ziemię a potem już nie było ratunku i musiał upaść - nie oznacza to od razu, że chciał nabrać arbitra na karnego. Nie bronie go, ale w sumie czy można być aż takim głupkiem w erze var? :d
Ja to się tak osobiście zawiodłem na Ancelottim i co ten klub z nim zrobił na stare lata. Chłop miał mój szacunek za osiągnięcia trenerskie, nawet za poprzednie lata z Realem, teraz stracił go kompletnie bo jest tak ogromnym hipokrytą, że brakuje na to słów. Nie wiem czy to presja tak działa w połączeniu z podeszłym wiekiem, czy zarząd tak im narzuca obrone klubu pomimo wszystko? Kibice Realu to samo - niepodrabialni. Lata nagranie jak Bellingham krzyczy do sędziego wyraźne "fu** you" przy linii autowej, to oczywiście "to przerobione w AI" jak już się kończą argumenty. Można by stwierdzić, żeby nie przejmować się Sebkami wieku 16 lat krzyczącymi w internecie, ale skoro trener i zawodnicy wypowiadają się na podobnym poziomie, to jak to interpretować?
1
@Rifek Ciekawe pytanie, ale dopóki pierwszy gwizdek nie zabrzmi może wejść każdy chyba
1
Sporting już odpuścił całkowicie :D Bronią się tylko a przegrywają 3-0. Jak tak można?
1
Hah człowiek ma btts to nawet karnego nie strzelają :D
7
@ranger3120 Cała nadzieja w tym, że Marmoush serio złapał formę życia i pojedzie na niej z Realem ;p
2
@blakkudium I bardzo dobrze bo on nic nie daje ostatnio.
1
@Eklerek Coś trzeba było wrzucić :D ale słabo to przewidziałem, Sporting niby nie ma nic do stracenia a grają jakby było 0-0 w pierwszym meczu, ciężko to zrozumieć.
1
@Eklerek Mnie interesuje pośrednio bo mam ich na kuponie :D
0
@Hindus Miałem to napisać ale post się wysłał. Na szczęście każdy wie. :P
7
@messi33 Marmoush strzeli 4 gole w pierwszej połowie
0
@FCB_dimiC oby bo mam btts a chciałbym żeby kupon żył o 21 :d
0
BVB - Sporting chyba już się pogodzili kto awansuje, nie chce im się strzelać bramek :d
6
@MesQueUnClub96 Ja mam delikatną nadzieję, że gadanie "sezon zaczyna się w lutym" wyjdzie im bokiem i sezon się skończy :D
7
Mimo wszystko puściłem kupon na City, może uda im się wygrać jedną bramką i odpaść w dogrywce :P
3
@Kidd W Madrycie nigdy nie czuć dominacji a wygrywają trofea xD Zero stylu, farfocel, odbitka, wrzutka, strzał życia zza 16 i tak się żyje.
0
@Bobo25 Lewego potraktowali jako "gest podważający pracę arbitra" i mógł dostać do 3 meczy zawieszenia. Ile dostał? 3. :)
4
@Pedri16Future Od 4 do 12 meczów grozi według przepisów za obrazę arbitra. Sam sobie odpowiedz ile mógł dostać. :)
0
@esem91 Serio? Nie jestem fanem roastów, nie są dla mnie śmieszne nawet w 1%, ale skoro zgadzasz się na pójście na roast a potem się obrażasz, bo Cię tam cisną, to coś z Tobą jest nie tak. :D
0
Dwa mecze zawieszenia dla Jude, gdyby dali 4 to jeszcze by znaleźli jakieś nieopłacone bilety parkingowe prezesa federacji i co? :)
1
@Seba_23 No to Ty cwaniaku czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem przecież, że jest odsunięty przez śledztwo a nie przez mecz. Ale śledztwo nagle teraz zaczęło być ważne? Jak z Celtą ich przepychał to nie trzeba było?
53
Montero nawet w UEFA odsunięty, oficjalnie przez śledztwo, ale skąd się śledztwo wzięło? :) Teraz pomyślcie co czuje sędzia dzisiejszego meczu, Vini będzie mu pluł na twarz a ten nie pokaże czerwonej bo będzie miał z tyłu głowy, że zaraz coś na Niego znajdą. Klub bandytów i przestępców.
0
Ale dziś C+ online słabo działa, jakość ziemniaka przez większość czasu, ścinki... masakra.
2
@pato1234 Samsung s24 albo iphone 14/15
9
@jacobFCB Przecież oni wszyscy przyjdą i będą podziwiać tryplet w muzeum, zdobyty w tym sezonie.
6
@MesQueUnClub96 Przecież jakby oni jutro odpadli to w UEFIE pęknie skrzynka pocztowa od listów z Madrytu, nie ma szans, City przegrało ten dwumecz u Siebie./
1
Czy kiedykolwiek jakiś sędzia miał problemy po jakimś wałku przeciwko nam? Nieuznana bramka widmo? Spalony z czapy? Obstawiam, że nie. To jak Madryt rządzi tą ligą to jest aż śmieszne, i jeszcze mają czelność płakać, że są pokrzywdzeni.
1
@Encore Powtórka nie pokazuje do końca, ale on nawet nie protestował że to jest karny :p mógł też popełnić błąd i po prostu zaryć w ziemię a potem już nie było ratunku i musiał upaść - nie oznacza to od razu, że chciał nabrać arbitra na karnego. Nie bronie go, ale w sumie czy można być aż takim głupkiem w erze var? :d
9
Theo co za głupek, już się do Realu szykuje chyba xd
5
Ja to się tak osobiście zawiodłem na Ancelottim i co ten klub z nim zrobił na stare lata. Chłop miał mój szacunek za osiągnięcia trenerskie, nawet za poprzednie lata z Realem, teraz stracił go kompletnie bo jest tak ogromnym hipokrytą, że brakuje na to słów. Nie wiem czy to presja tak działa w połączeniu z podeszłym wiekiem, czy zarząd tak im narzuca obrone klubu pomimo wszystko?
Kibice Realu to samo - niepodrabialni. Lata nagranie jak Bellingham krzyczy do sędziego wyraźne "fu** you" przy linii autowej, to oczywiście "to przerobione w AI" jak już się kończą argumenty. Można by stwierdzić, żeby nie przejmować się Sebkami wieku 16 lat krzyczącymi w internecie, ale skoro trener i zawodnicy wypowiadają się na podobnym poziomie, to jak to interpretować?
7
Munuera Montero will not referee any games in La Liga this week. [Relevo]
Szybko do bazy zdjęty przez rządowych :) I ktoś powie, że w tej lidze Perez nie ma głosu? Oni się go boją jak diabła.
0
Odklejony dziadek odcinek 256. Nie da się słuchać jak z legendy trenerskiej robi z Siebie błazna.