@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.
Barça agreed with Iñigo Martínez to renew his contract for one more season, but La Liga stopped the process at the last moment due to the financial fair play. [Mundo Deportivo]
To jak to jest? Zwiększyli nam limit wynagrodzeń a nie możemy przedłużyć już istniejącego kontraktu na kolejny rok?
@Zoker@Consigliere@Bobo25 Tu się zgadzam, ale nie będziemy mieli autostrady jak niektórzy piszą :p Ciężko będzie z Benficą co pokazał ostatni meczyk, potem pewnie BVB, z którym też łatwo nie było.
Według losowania to mamy trzeci najciekawszy dwumecz w tej fazie, więc nie wiem o jakim łatwym losowaniu mówimy. PSG - Live wiadomo, top1, potem Real - Atleti, a dalej dałbym właśnie Benfica - Barca bo portugalczycy grają dobrze. Może na równi Bayer - Bayern jeszcze.
Negreira się dorzucił coś do posmarowania przez Laportę czy nie? Jak myślicie? Ja myślę, że jest już spłukany po przywróceniu Barcy na 1 miejsce w lidze.
@Hawajczyk Co Ty, rozjadą Leverkuzynów, żeby potem trafić na niepokonany Inter, który nie stracił jeszcze gola. Od razu w 5 minucie meczu bramkarz Interu wpuści babola roku.
@MOLESTA Ale co tu porównywać? To jak wróżyć z fusów. Równie dobrze Flick idący do Juve mógł tak skończyć i odwrotnie. Dwa różne kluby, dwie różne sytuacje.
1
@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.
0
Barça agreed with Iñigo Martínez to renew his contract for one more season, but La Liga stopped the process at the last moment due to the financial fair play. [Mundo Deportivo]
To jak to jest? Zwiększyli nam limit wynagrodzeń a nie możemy przedłużyć już istniejącego kontraktu na kolejny rok?
0
@Zoker @Consigliere @Bobo25 Tu się zgadzam, ale nie będziemy mieli autostrady jak niektórzy piszą :p Ciężko będzie z Benficą co pokazał ostatni meczyk, potem pewnie BVB, z którym też łatwo nie było.
0
Według losowania to mamy trzeci najciekawszy dwumecz w tej fazie, więc nie wiem o jakim łatwym losowaniu mówimy. PSG - Live wiadomo, top1, potem Real - Atleti, a dalej dałbym właśnie Benfica - Barca bo portugalczycy grają dobrze. Może na równi Bayer - Bayern jeszcze.
0
Negreira się dorzucił coś do posmarowania przez Laportę czy nie? Jak myślicie? Ja myślę, że jest już spłukany po przywróceniu Barcy na 1 miejsce w lidze.
1
Benfica, lesgoooooooo!
2
Aston Villa spacerek
BVB - Lille
Póki co jak Liga Europy xD
1
@gaucho104 Staram się oglądać każdy, ale pracuję w handlu i nie zawsze mogę. Głównie przez pracę kilku nie obejrzałem.
0
@MOLESTA Motta mógł zostać w Bolonii, za szybko poszedł na głębokie wody, tak samo Amorim.
2
@Hawajczyk Co Ty, rozjadą Leverkuzynów, żeby potem trafić na niepokonany Inter, który nie stracił jeszcze gola. Od razu w 5 minucie meczu bramkarz Interu wpuści babola roku.
0
@MOLESTA Ale co tu porównywać? To jak wróżyć z fusów. Równie dobrze Flick idący do Juve mógł tak skończyć i odwrotnie. Dwa różne kluby, dwie różne sytuacje.
0
Dobra, to kiedy losowanko?
1
Dawno nie widziałem, żeby drużyna kompletnie NIC nie zaprezentowała w rewanżu, no NIC a NIC tu się nie da pochwalić w City.
4
@D10SLEO Brest to żaden wyznacznik, średniak nie wytrzyma takiego tempa cały sezon,.
0
@MichuZ44 Ojjj w takiej tatkyce i stylu dobry DMF jest kluczowy w zarządzaniu grą. Tu by się wszystko odmieniło gdyby grał Rodri.
6
Guardiola trzyma Halaanda jak Lewego na wejście i 5 goli xD
1
Bez zmian, dobrze robią jest git :D
1
Fajnie byłoby Salaha latem ściągnąć. Widać, że formę jeszcze może mieć a kontraktu nie przedłużył.
4
@pt9 Przecież emigracja jest kozacka, na tle innych naszych seriali komediowych to jest hit.
0
City nawet zagrożenia nie stwarza ;p czego oni tu szukają?
1
@Kitek1640 Z Betisem zaraz grają, to już będzie wzywanie
0
Jak z dzieciakami :D
0
@Kamiloza91 Taaa... strzela.
0
Szkoda mi City, muszą jeszcze 80 minut siły marnować bez sensu :D
0
@FCB24 Oglądałeś go w ogóle w Porto? Czy tylko tak gadasz? Nico się niesamowicie rozwinął.
3
Co zrobił Ederson to nie mam pytań, ręcznik :D
1
Można iść spokojnie spać :)
1
@Rifek Ciekawe pytanie, ale dopóki pierwszy gwizdek nie zabrzmi może wejść każdy chyba
1
Sporting już odpuścił całkowicie :D Bronią się tylko a przegrywają 3-0. Jak tak można?
1
Hah człowiek ma btts to nawet karnego nie strzelają :D