kuz

1

@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.

kuz

0

Barça agreed with Iñigo Martínez to renew his contract for one more season, but La Liga stopped the process at the last moment due to the financial fair play. [Mundo Deportivo]

To jak to jest? Zwiększyli nam limit wynagrodzeń a nie możemy przedłużyć już istniejącego kontraktu na kolejny rok?

kuz

0

@Zoker @Consigliere @Bobo25 Tu się zgadzam, ale nie będziemy mieli autostrady jak niektórzy piszą :p Ciężko będzie z Benficą co pokazał ostatni meczyk, potem pewnie BVB, z którym też łatwo nie było.

kuz

0

Według losowania to mamy trzeci najciekawszy dwumecz w tej fazie, więc nie wiem o jakim łatwym losowaniu mówimy. PSG - Live wiadomo, top1, potem Real - Atleti, a dalej dałbym właśnie Benfica - Barca bo portugalczycy grają dobrze. Może na równi Bayer - Bayern jeszcze.

kuz

0

Negreira się dorzucił coś do posmarowania przez Laportę czy nie? Jak myślicie? Ja myślę, że jest już spłukany po przywróceniu Barcy na 1 miejsce w lidze.

kuz

1

Benfica, lesgoooooooo!

kuz

2

Aston Villa spacerek
BVB - Lille
Póki co jak Liga Europy xD

kuz

1

@gaucho104 Staram się oglądać każdy, ale pracuję w handlu i nie zawsze mogę. Głównie przez pracę kilku nie obejrzałem.

kuz

0

@MOLESTA Motta mógł zostać w Bolonii, za szybko poszedł na głębokie wody, tak samo Amorim.

kuz

2

@Hawajczyk Co Ty, rozjadą Leverkuzynów, żeby potem trafić na niepokonany Inter, który nie stracił jeszcze gola. Od razu w 5 minucie meczu bramkarz Interu wpuści babola roku.

kuz

0

@MOLESTA Ale co tu porównywać? To jak wróżyć z fusów. Równie dobrze Flick idący do Juve mógł tak skończyć i odwrotnie. Dwa różne kluby, dwie różne sytuacje.

kuz

0

Dobra, to kiedy losowanko?

kuz

1

Dawno nie widziałem, żeby drużyna kompletnie NIC nie zaprezentowała w rewanżu, no NIC a NIC tu się nie da pochwalić w City.

kuz

4

@D10SLEO Brest to żaden wyznacznik, średniak nie wytrzyma takiego tempa cały sezon,.

kuz

0

@MichuZ44 Ojjj w takiej tatkyce i stylu dobry DMF jest kluczowy w zarządzaniu grą. Tu by się wszystko odmieniło gdyby grał Rodri.

kuz

6

Guardiola trzyma Halaanda jak Lewego na wejście i 5 goli xD

kuz

1

Bez zmian, dobrze robią jest git :D

kuz

1

Fajnie byłoby Salaha latem ściągnąć. Widać, że formę jeszcze może mieć a kontraktu nie przedłużył.

kuz

4

@pt9 Przecież emigracja jest kozacka, na tle innych naszych seriali komediowych to jest hit.

kuz

0

City nawet zagrożenia nie stwarza ;p czego oni tu szukają?

kuz

1

@Kitek1640 Z Betisem zaraz grają, to już będzie wzywanie

kuz

0

Jak z dzieciakami :D

kuz

0

@Kamiloza91 Taaa... strzela.

kuz

0

Szkoda mi City, muszą jeszcze 80 minut siły marnować bez sensu :D

kuz

0

@FCB24 Oglądałeś go w ogóle w Porto? Czy tylko tak gadasz? Nico się niesamowicie rozwinął.

kuz

3

Co zrobił Ederson to nie mam pytań, ręcznik :D

kuz

1

Można iść spokojnie spać :)

kuz

1

@Rifek Ciekawe pytanie, ale dopóki pierwszy gwizdek nie zabrzmi może wejść każdy chyba

kuz

1

Sporting już odpuścił całkowicie :D Bronią się tylko a przegrywają 3-0. Jak tak można?

kuz

1

Hah człowiek ma btts to nawet karnego nie strzelają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?