kuz

2

@okiemtypera_lucaxx95 Kolejny co sobie wyimaginował, że jest gwiazdą tej strony. Od normalnego gościa wrzucającego typy do tego, gdzie tu został popełniony błąd?

kuz

3

Obrzydliwy klub prowadzi 1-0

kuz

3

Hahahaha płaczek co się teraz popisał przy tej kontrze. Balon Dor!

kuz

2

Sędzia to musi mieć przerypane w meczach Realu. Zagrają słabo i przegrają to na pewno będzie Twoja wina.

kuz

5

@nightwishygt Niech Asencio pogra na tym poziomie cały sezon to będzie w ogóle możliwość zestawienia, bo na razie to zagrał kilka meczów a Cubarsi jest filarem Barcy od początku sezonu. Psychiatryka nie ma co słuchać. Raz na 10 lat z Castilii wyłowią jakiegoś lepszego grajka i się podniecają.

kuz

0

@AlwaysBlaugrana Jeydna opcja to Jonathan David, bo za darmo.

kuz

2

@Coutinho007 W perspektywie czasu najlepiej jest dać działać zarządowi i sztabowi Flicka bo wiedzą co robią. Pożegnali Gundo, wzięli Olmo, większość krytykowała ale Olmo w sumie nie jest takim flopem poza kontuzjami, bo strzela i daje dużo jak już gra, może terapia mięśniowa mu pomoże.

kuz

0

Javier Tebas: "Real Madrid is a crying club. Yolanda Parga, the wife of Real Madrid's representative and delegate Megía Dávila works in the referees' committee (CTA), yet no one has raised concerns about a conflict of interest like they did with Munuera Montero."

Tebas zaczyna rzucać faktami haha, co za telenowela się robi w tej Hiszpanii, zaraz pieski same się pozagryzają wzajemnie.

kuz

0

@FCB24 Niestety, chyba nie fejk tylko zapis z varu

kuz

12

del Cerro Grande (tonight's game VAR referee) to the main referee: "It's offside but check the hand for a possible penalty."

WTF?!

kuz

1

@Xxxbarca4ever No ale o co chodzi? Przecież ten var trwał z 4 minuty.

kuz

12

Oni wszyscy są upośledzeni tam a Madryt myśli, że tylko przeciwko nim spiskują.

kuz

0

Dobra Mietek był spalony, weź poudawaj, że coś tam patrzysz jeszcze żeby przypału nie było.

kuz

0

Sprawdza, więc będzie karny.

kuz

0

Madryciarze chyba że dwa czy trzy takie karne nie podyktowane bo się podpierał. Bez jaj. Chyba tu offsajd był.

kuz

1

No i występ Daniego Olmo imienia Daniego Olmo. Wchodzi, strzela i schodzi z kontuzją na miesiąc.

kuz

0

Im dłużej Yamal bez gola w lidze tym gorzej, bo na siłę próbuje się odblokować chłop i irytuje kibiców i dam Siebie.

kuz

1

Teraz niech dalej bronią w 60ciu xD

kuz

3

Nielegalnie zarejestrowany Olmo daje bramkę i prawodopodobne 3 pkt, hańba i skandal jak ta cała liga!

kuz

2

Olmo czarny koń!

kuz

0

A Barca na socialach dalej reklamuje bilety na LM z meczem Barca - PSG :D Kto tam pracuje to ja nie wiem.

kuz

4

Będą ciężary dziś :P

kuz

2

Sprawdźcie sobie statystyki meczu Arka - Znicz w 2 lidze. Nie nadążają aktualizować takie tempo meczu, dawno tak szybkiego, mającego tyle akcji meczu nie widziałem.

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci Według mediów tak.

kuz

1

@Sulimo Mając spinę z najlepszym zawodnikiem i jednym z najlepszych w Serie A to nie dziwię się, dość trudna sytuacja. Szkoda, że nie potrafią się dogadać.

kuz

0

@MichalZZZ Zapomnijmy z tym antyfutbolem :) Byle szybko strzelić bramkę i zamknąć mecz drugą, wystarczy. Znając życie będziemy męczyć bułę do 80 minuty waląc głową w mur.

kuz

3

Już zje*owisko race odpaliło i nie da się oglądać.

kuz

2

@Pazuzu Tylko Edge, najlepsza z najlepszych. Z explorerem ma 0 wspólnego, ale ludzie się pozrażali.

kuz

0

@Piorun Źle to złożyłem, chodziło o oddanie wygranej po pierwszym wygranym meczu ;p

kuz

1

@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?