@okiemtypera_lucaxx95 Kolejny co sobie wyimaginował, że jest gwiazdą tej strony. Od normalnego gościa wrzucającego typy do tego, gdzie tu został popełniony błąd?
@nightwishygt Niech Asencio pogra na tym poziomie cały sezon to będzie w ogóle możliwość zestawienia, bo na razie to zagrał kilka meczów a Cubarsi jest filarem Barcy od początku sezonu. Psychiatryka nie ma co słuchać. Raz na 10 lat z Castilii wyłowią jakiegoś lepszego grajka i się podniecają.
@Coutinho007 W perspektywie czasu najlepiej jest dać działać zarządowi i sztabowi Flicka bo wiedzą co robią. Pożegnali Gundo, wzięli Olmo, większość krytykowała ale Olmo w sumie nie jest takim flopem poza kontuzjami, bo strzela i daje dużo jak już gra, może terapia mięśniowa mu pomoże.
Javier Tebas: "Real Madrid is a crying club. Yolanda Parga, the wife of Real Madrid's representative and delegate Megía Dávila works in the referees' committee (CTA), yet no one has raised concerns about a conflict of interest like they did with Munuera Montero."
Tebas zaczyna rzucać faktami haha, co za telenowela się robi w tej Hiszpanii, zaraz pieski same się pozagryzają wzajemnie.
Sprawdźcie sobie statystyki meczu Arka - Znicz w 2 lidze. Nie nadążają aktualizować takie tempo meczu, dawno tak szybkiego, mającego tyle akcji meczu nie widziałem.
@Sulimo Mając spinę z najlepszym zawodnikiem i jednym z najlepszych w Serie A to nie dziwię się, dość trudna sytuacja. Szkoda, że nie potrafią się dogadać.
@MichalZZZ Zapomnijmy z tym antyfutbolem :) Byle szybko strzelić bramkę i zamknąć mecz drugą, wystarczy. Znając życie będziemy męczyć bułę do 80 minuty waląc głową w mur.
@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Kolejny co sobie wyimaginował, że jest gwiazdą tej strony. Od normalnego gościa wrzucającego typy do tego, gdzie tu został popełniony błąd?
3
Obrzydliwy klub prowadzi 1-0
3
Hahahaha płaczek co się teraz popisał przy tej kontrze. Balon Dor!
2
Sędzia to musi mieć przerypane w meczach Realu. Zagrają słabo i przegrają to na pewno będzie Twoja wina.
5
@nightwishygt Niech Asencio pogra na tym poziomie cały sezon to będzie w ogóle możliwość zestawienia, bo na razie to zagrał kilka meczów a Cubarsi jest filarem Barcy od początku sezonu. Psychiatryka nie ma co słuchać. Raz na 10 lat z Castilii wyłowią jakiegoś lepszego grajka i się podniecają.
0
@AlwaysBlaugrana Jeydna opcja to Jonathan David, bo za darmo.
2
@Coutinho007 W perspektywie czasu najlepiej jest dać działać zarządowi i sztabowi Flicka bo wiedzą co robią. Pożegnali Gundo, wzięli Olmo, większość krytykowała ale Olmo w sumie nie jest takim flopem poza kontuzjami, bo strzela i daje dużo jak już gra, może terapia mięśniowa mu pomoże.
0
Javier Tebas: "Real Madrid is a crying club. Yolanda Parga, the wife of Real Madrid's representative and delegate Megía Dávila works in the referees' committee (CTA), yet no one has raised concerns about a conflict of interest like they did with Munuera Montero."
Tebas zaczyna rzucać faktami haha, co za telenowela się robi w tej Hiszpanii, zaraz pieski same się pozagryzają wzajemnie.
0
@FCB24 Niestety, chyba nie fejk tylko zapis z varu
12
del Cerro Grande (tonight's game VAR referee) to the main referee: "It's offside but check the hand for a possible penalty."
WTF?!
1
@Xxxbarca4ever No ale o co chodzi? Przecież ten var trwał z 4 minuty.
12
Oni wszyscy są upośledzeni tam a Madryt myśli, że tylko przeciwko nim spiskują.
0
Dobra Mietek był spalony, weź poudawaj, że coś tam patrzysz jeszcze żeby przypału nie było.
0
Sprawdza, więc będzie karny.
0
Madryciarze chyba że dwa czy trzy takie karne nie podyktowane bo się podpierał. Bez jaj. Chyba tu offsajd był.
1
No i występ Daniego Olmo imienia Daniego Olmo. Wchodzi, strzela i schodzi z kontuzją na miesiąc.
0
Im dłużej Yamal bez gola w lidze tym gorzej, bo na siłę próbuje się odblokować chłop i irytuje kibiców i dam Siebie.
1
Teraz niech dalej bronią w 60ciu xD
3
Nielegalnie zarejestrowany Olmo daje bramkę i prawodopodobne 3 pkt, hańba i skandal jak ta cała liga!
2
Olmo czarny koń!
0
A Barca na socialach dalej reklamuje bilety na LM z meczem Barca - PSG :D Kto tam pracuje to ja nie wiem.
4
Będą ciężary dziś :P
2
Sprawdźcie sobie statystyki meczu Arka - Znicz w 2 lidze. Nie nadążają aktualizować takie tempo meczu, dawno tak szybkiego, mającego tyle akcji meczu nie widziałem.
0
@Ojciec5tkidzieci Według mediów tak.
1
@Sulimo Mając spinę z najlepszym zawodnikiem i jednym z najlepszych w Serie A to nie dziwię się, dość trudna sytuacja. Szkoda, że nie potrafią się dogadać.
0
@MichalZZZ Zapomnijmy z tym antyfutbolem :) Byle szybko strzelić bramkę i zamknąć mecz drugą, wystarczy. Znając życie będziemy męczyć bułę do 80 minuty waląc głową w mur.
3
Już zje*owisko race odpaliło i nie da się oglądać.
2
@Pazuzu Tylko Edge, najlepsza z najlepszych. Z explorerem ma 0 wspólnego, ale ludzie się pozrażali.
0
@Piorun Źle to złożyłem, chodziło o oddanie wygranej po pierwszym wygranym meczu ;p
1
@Comentateiro Prawdziwy fan Barcy i tak tylko czeka na kompromitację. Głupia czerwona, oddanie wygranej w pierwszym meczu i tak dalej i tak dalej. Ja się na nic w LM nie nastawiam póki Flick nie złamie tej klątwy.