@Encore Dokładnie. Alvarez mało wtedy grał, Ferran dobrze grał w repce, grał na lewym skrzydle, większość widziała go tu bardziej niż Alvareza który był "kotem w worku".
@El Plutoninho Jest to jeden z większych talentów ostatnich sezonów z Celty Vigo :) sporo osób go tu chciało swego czasu i robił wrażenie. W tym sezonie zgasł trochę ale warto oglądać inne mecze niż Barca i Real.
@Szymemdymek daruj sobie te "XDD", ja to wiem, ale Lewy i tak będzie grał jak tu zostanie. Ja bym na Jego miejscu nie ryzykował odchodzenia po sezonie z Atletico, głupia kompletnie decyzja by to była. @turhiay Olmo, Pedri, Fermin, Raphinha, kogo pożegnamy w takim razie?
Ktoś da jeden argument dlaczego Alvarez miałby do nas iść latem i odejść z Atleti? Uznajmy nawet że mamy tyle kasy, ma siedzieć na ławie patrząc jak dziadek Lewy gra każdy mecz? :) Poważne pytanie, bo większość pisze żebyśmy go brali.
@tbas Fede schodzi w 30 minucie z pogłębionym urazem. Nie życzę mu tego ale Carlo go zajedzie dzisiejszym meczem niestety. Może wylecieć przez to na długi okres, najważniejszy w sezonie.
Oglądamy sobie z żonką ostatnio wieczorami Książula i powiem Wam, że bardzo fajny kontent. Przy tym co się dzieje na YouTubie to i humor do mnie trafia, luzna opinia zwykłego zjadacza chleba też. Bardzo dobrze się ogląda te odcinki, a i człowiek potem sobie zapamiętuje te lepsze miejscówki i jak gdzieś się jedzie to fajnie wspomnieć, że testowali i było spoko. Pewnie wielu oglądało, ale dla tych co nie widzieli polecam, wciąga. PS. Tylko odpalcie sobie jakieś dobre jedzenie do tych filmów, bo często robią mega smaka.
@Comentateiro W sumie to wolę zarabiać najniższą, ale cieszyć się rodziną, wychować dzieci i tak dalej. Życie z punktu A znudziłoby się po roku, albo doprowadziło do jeszcze wcześniejszego zejścia z tego świata. :D
@Trojanek23 Moim zdaniem zawsze to będzie na tym polegało, że rządzący mają w dupie ludzi, którzy walczą za ich ideały. Jak ludzie idą po rozum do głowy i uciekają od wojny, która dla nich nie ma żadnego sensu, to zagarniają ich siłą.
@RoberDzik Thierry Henry. Mistrz Świata, Mistrz Europy, Liga Mistrzów. Klasa, szyk elegancja, grał w nowoczesnej piłce dlatego jest przed tymi legendami - które wymieniłeś.
@DonCarletto@macio_944 Nie dziwię się, ostatni raz Ronaldo dostawał baty jak grał w Realu i przyjeżdżali na Camp Nou albo Barcelona przyjeżdżała na Bernabeu :D
@DonCarletto No i ktoś powie, że nazwanie tamtych krajów trzecim światem to jest jakaś ignorancja czy rasizm, a stosują metody ze średniowiecza, już nie skomentuje za co ten wyrok.
8
Fajnie jakby jutro nasz mecz wyszedł tak jak Arsenalowi. Bez presji żadnej gniotą ich jak chcą.
0
@Encore Dokładnie. Alvarez mało wtedy grał, Ferran dobrze grał w repce, grał na lewym skrzydle, większość widziała go tu bardziej niż Alvareza który był "kotem w worku".
2
Kryszak wejdzie i wyjaśni Atletico :p
0
@El Plutoninho Pytałeś się kto to, to napisałem.
0
@El Plutoninho Jest to jeden z większych talentów ostatnich sezonów z Celty Vigo :) sporo osób go tu chciało swego czasu i robił wrażenie. W tym sezonie zgasł trochę ale warto oglądać inne mecze niż Barca i Real.
4
Atleti potrzebuje jeszcze z 8 bramek dziś żeby mieć jakieś 50% szans na awans w rewanżu. Trzymajmy kciuki.
0
@Encore Lewy to fenomen, ale gdybyś był takim Alvarezem to chciałbyś z nim się bić o skład czy wolałabyś zostać w Atleti gdzie już masz podstawę?
1
@Szymemdymek daruj sobie te "XDD", ja to wiem, ale Lewy i tak będzie grał jak tu zostanie. Ja bym na Jego miejscu nie ryzykował odchodzenia po sezonie z Atletico, głupia kompletnie decyzja by to była.
@turhiay Olmo, Pedri, Fermin, Raphinha, kogo pożegnamy w takim razie?
0
Ktoś da jeden argument dlaczego Alvarez miałby do nas iść latem i odejść z Atleti? Uznajmy nawet że mamy tyle kasy, ma siedzieć na ławie patrząc jak dziadek Lewy gra każdy mecz? :) Poważne pytanie, bo większość pisze żebyśmy go brali.
0
@abram3k Tylko czemu on miałby odchodzić z Atleti żeby siedzieć na ławce przy 37 letnim Lewym?
3
W sumie jak Atleti wygra nawet 5-1 tutaj to rewanż będzie niepewny xd
1
Fede kozak. Z placquezem już 1-1 by było.
3
Lenglet z Barcelony przy tym golu, ahhh wspomnienia
0
I UJ jak w ekstraklasie zejście :D można się rozejść Atleti bez szans, Lenglet to odpuścił zanim ten go minął.
0
@tbas Fede schodzi w 30 minucie z pogłębionym urazem. Nie życzę mu tego ale Carlo go zajedzie dzisiejszym meczem niestety. Może wylecieć przez to na długi okres, najważniejszy w sezonie.
17
@ViscaelBarca2007 Real wygra ligę: MENTAL, najlepszy klub
Real przegra ligę: i tak Negreira ustawił nie było sensu walczyć.
Już mają gotowe scenariusze.
2
@Fake69 Deszcz nie dał grać
1
Oglądamy sobie z żonką ostatnio wieczorami Książula i powiem Wam, że bardzo fajny kontent. Przy tym co się dzieje na YouTubie to i humor do mnie trafia, luzna opinia zwykłego zjadacza chleba też. Bardzo dobrze się ogląda te odcinki, a i człowiek potem sobie zapamiętuje te lepsze miejscówki i jak gdzieś się jedzie to fajnie wspomnieć, że testowali i było spoko. Pewnie wielu oglądało, ale dla tych co nie widzieli polecam, wciąga.
PS. Tylko odpalcie sobie jakieś dobre jedzenie do tych filmów, bo często robią mega smaka.
7
@Comentateiro W sumie to wolę zarabiać najniższą, ale cieszyć się rodziną, wychować dzieci i tak dalej. Życie z punktu A znudziłoby się po roku, albo doprowadziło do jeszcze wcześniejszego zejścia z tego świata. :D
0
@Rastafarnianin Ja się nie dziwię trochę kobiecie, że się pogubiła. Wujaszek zrobił ze śmierci jej rodziców folwark polityczny.
0
@lithotripter @Benz @Faro Dlatego początek posta chyba zbyt delikatny :p
5
@Dari0G No tak, wtedy Allah śpi i można.
55
Trochę porąbana religia. Jak bierzesz za żonę 6 latkę to Allah nie widzi, ale jak zjesz obiad w Ramadan albo napijesz się wody to masz przekichane...
6
@blakkudium Klasycznie na zawodnikach będą wyglądać 10x lepiej, jak co sezon. Jest git.
0
@Trojanek23 Moim zdaniem zawsze to będzie na tym polegało, że rządzący mają w dupie ludzi, którzy walczą za ich ideały. Jak ludzie idą po rozum do głowy i uciekają od wojny, która dla nich nie ma żadnego sensu, to zagarniają ich siłą.
0
@BorzyKrzys U Viniego są noszone z nadzieją, że choć trochę odwrócą uwagę od tej ryfy niewyjściowej.
11
@RoberDzik Thierry Henry. Mistrz Świata, Mistrz Europy, Liga Mistrzów. Klasa, szyk elegancja, grał w nowoczesnej piłce dlatego jest przed tymi legendami - które wymieniłeś.
5
@Rupert_Haubica Na twitterze fani Ronaldo już zgodnie stwierdzili, że Carlos to zawsze był odklejony głupek w sumie :D
1
@DonCarletto @macio_944 Nie dziwię się, ostatni raz Ronaldo dostawał baty jak grał w Realu i przyjeżdżali na Camp Nou albo Barcelona przyjeżdżała na Bernabeu :D
3
@DonCarletto No i ktoś powie, że nazwanie tamtych krajów trzecim światem to jest jakaś ignorancja czy rasizm, a stosują metody ze średniowiecza, już nie skomentuje za co ten wyrok.