@PW27 Za takie pieniądze mógłbym robić z Siebie takiego głupka codziennie. Trenować w największym klubie , oglądać mecze z najlepszego miejsca i mieć stały kontakt z szatnią.
@ProMILs To chyba osobna sprawa, za którą już wyciągnęli konsekwencję od konkretnej osoby. Powyżej właśnie zastosowano odpowiedzialność zbiorową (czyli wszystkie grupy należące do Grada d’Animacion), i słusznie chcą wyciągania konsekwencji od pojedyńczych jednostek a nie karanie wszystkich.
@montiel Muszą zapłacić 21 tys. € kary nałożonej przez La Ligę za przyśpiewki czy tam transparenty jakieś (nie mam pewności, możliwe że to i to) za poprzedni sezon. Oni twierdzą, że nie zapłacą a Laporta, że nie wpuści ich na stadion póki nie zapłacą i tak to się ciągnie z piknikiem na trybunach. Nawet zawodnicy jak Rapha już według mediuów zaoferowali, że zapłacą tę karę za nich, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda. Warto dodać, że sankcja została nałożona na klub a nie na kibiców, ale Laporta rozgrywa swoją gierkę i podpina to pod tę konkretną grupę, nie wiedzieć dlaczego.
@Janas11224 "W końcu" to mogą pisać kibice Man Utd :p My aż takiej lipy z pucharami nie mamy :) Ale jeżeli chodzi o LM to się zgadzam, trzeba w końcu zdobyć ten tytuł.
@karolszymek Prawda, a tego samego prawie codziennie też nie chce się jeść :P W sumie ze dwa lata mam już thermomixa i trochę pomaga tamtejsza baza na wymyślenie czegoś szybkiego ale nowego, trochę więcej roboty czasami, ale nie kończy się na makaronie z kurczakiem czy schabowym. :P
@chavez Nigdzie nie odleciałem, Fati był one season wonderem w najgorszej Barcy od lat. Co zmienia, że Messi grał wtedy w Barcelonie? Przecież Messi powinien POTM wygrywać co miesiąc a oni bardzo rzadko go nominowali w ogóle. Miał przebłysk i tyle, niczego wielkiego z tego nie było.
@ViscaelBarca2007 Fati trafił na jedną z najsłabszych drużyn Barcy w historii? Chyba można tak powiedzieć. Wyróżniać się w takiej drużynie nie trudno, był dobry ale nigdy nawet nie liznął poziomu Yamala, Pedriego czy (trochę odważnie) Fermina. Strzelał bramki, dryblował, ale to była bardzo słabiutka Barcelona w najgorszym okresie. Szkoda kontuzji bo nie wiadomo jak by się rozwinął, ale zamydlił oczy nam wszystkim.
@ViscaelBarca2007 Ludzie po co jakaś debata? Chłop był zdrowy i odbił się od składu w Brighton, nic tam nie wnosił i nie pokazywał, był pomijany. Sprzedać go albo oddać za darmo i zapomnieć że tu był, bo nie ma już żadnej przyszłości w topowym klubie. Kontuzja go zniszczyła i nie dojechał już nigdy na ten peron, nie potrzeba tu żadnych ciekawostek bo każdy to wie.
@BulaKG Ewidentnie stare dziady i ludzie piszący te życzenia. Wyobraź sobie jak wielu głupich ludzi o niskim IQ nas otacza. Do tego potrzeba tylko odrobiny rozumu.
@PatrykBarca O ile będzie mu sie chciało chociaż w połowie profesjonalnie podejść do tematu. Zapowiada odbudowę, ale wiadomo jak to z Neymarem, zaraz towarzystwo, imprezki i będzie znowu siedział więcej niż grał.
Dla wszystkich co podniecają się Neymarem, Roque i inne odpady robiły spoko liczby w tej lidze, ktoś się dziwi, że Neymar będzie tam błyszczał? :) Aczkolwiek gol z rożnego ładnej urody :)
0
#Ferrantylkozławki
0
Ciekawe co ten Flick im polewał na urodzinach że nie wyszli na pierwszą połowę trzeźwi
1
Okiemtypera mówił że wygramy PK, ja mu wierzę i jestem spokojny
0
W trzech do jednego haha
0
Można wyłączyć
2
@cymanski15 mieliśmy już ten moment, teraz mamy hosse
4
Świetny początek! Jedziemy!!!
0
Pena by wpuścił hehehehe
0
@PW27 Za takie pieniądze mógłbym robić z Siebie takiego głupka codziennie. Trenować w największym klubie , oglądać mecze z najlepszego miejsca i mieć stały kontakt z szatnią.
4
No piękny piknik, jak chlejemy u sąsiada na działce to lepszy doping jest.
1
Dobra Ferranito w pierwszym, więc będzie się kopał po czole, ale czy gorzej niż Lewandowski?
2
@ShawnC Spokojnie drugi też będzie miał mecz życia :P
0
@Sewren122 https://liquipedia.net/counterstrike/Natus_Vincere
19
@Konradowskyy Ostatni taki to Raul. Prawdziwy kapitan, z szacunkiem do rywala, bez gwiazdorzenia.
0
@LeoMessiiBarcaPepa To znaczy, że masaż pomógł. :)
0
@ProMILs To chyba osobna sprawa, za którą już wyciągnęli konsekwencję od konkretnej osoby. Powyżej właśnie zastosowano odpowiedzialność zbiorową (czyli wszystkie grupy należące do Grada d’Animacion), i słusznie chcą wyciągania konsekwencji od pojedyńczych jednostek a nie karanie wszystkich.
0
@ProMILs Nie UEFA a La Liga - za cały poprzedni sezon i pojedyńcze incydenty czy występki.
0
@montiel Muszą zapłacić 21 tys. € kary nałożonej przez La Ligę za przyśpiewki czy tam transparenty jakieś (nie mam pewności, możliwe że to i to) za poprzedni sezon. Oni twierdzą, że nie zapłacą a Laporta, że nie wpuści ich na stadion póki nie zapłacą i tak to się ciągnie z piknikiem na trybunach. Nawet zawodnicy jak Rapha już według mediuów zaoferowali, że zapłacą tę karę za nich, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda. Warto dodać, że sankcja została nałożona na klub a nie na kibiców, ale Laporta rozgrywa swoją gierkę i podpina to pod tę konkretną grupę, nie wiedzieć dlaczego.
0
@katalonczyk987 Też miałem takie zdziwko ale jakiś czas temu :) Dobrze się prowadzi chłop.
0
@Janas11224 "W końcu" to mogą pisać kibice Man Utd :p My aż takiej lipy z pucharami nie mamy :) Ale jeżeli chodzi o LM to się zgadzam, trzeba w końcu zdobyć ten tytuł.
0
@Janas11224 "..wygraj nam w końcu coś ważnego.." tutaj trochę nie pasuje, bo Xavi dwa sezony temu wygrał mistrza. Chyba, że mistrz nie jest ważny. :p
1
@PatrychoO Ludzie mówią, że demo bla bla demo, że oryginał będzie inny :DDD Aż tak się nie będzie różniło na pewno a to demo jest porażką.
2
@karolszymek Prawda, a tego samego prawie codziennie też nie chce się jeść :P W sumie ze dwa lata mam już thermomixa i trochę pomaga tamtejsza baza na wymyślenie czegoś szybkiego ale nowego, trochę więcej roboty czasami, ale nie kończy się na makaronie z kurczakiem czy schabowym. :P
0
@chavez Nigdzie nie odleciałem, Fati był one season wonderem w najgorszej Barcy od lat. Co zmienia, że Messi grał wtedy w Barcelonie? Przecież Messi powinien POTM wygrywać co miesiąc a oni bardzo rzadko go nominowali w ogóle. Miał przebłysk i tyle, niczego wielkiego z tego nie było.
0
@ViscaelBarca2007 Fati trafił na jedną z najsłabszych drużyn Barcy w historii? Chyba można tak powiedzieć. Wyróżniać się w takiej drużynie nie trudno, był dobry ale nigdy nawet nie liznął poziomu Yamala, Pedriego czy (trochę odważnie) Fermina. Strzelał bramki, dryblował, ale to była bardzo słabiutka Barcelona w najgorszym okresie. Szkoda kontuzji bo nie wiadomo jak by się rozwinął, ale zamydlił oczy nam wszystkim.
1
@Sulimo Trzymaj się!
1
@ViscaelBarca2007 Ludzie po co jakaś debata? Chłop był zdrowy i odbił się od składu w Brighton, nic tam nie wnosił i nie pokazywał, był pomijany. Sprzedać go albo oddać za darmo i zapomnieć że tu był, bo nie ma już żadnej przyszłości w topowym klubie. Kontuzja go zniszczyła i nie dojechał już nigdy na ten peron, nie potrzeba tu żadnych ciekawostek bo każdy to wie.
2
@BulaKG Ewidentnie stare dziady i ludzie piszący te życzenia. Wyobraź sobie jak wielu głupich ludzi o niskim IQ nas otacza. Do tego potrzeba tylko odrobiny rozumu.
0
@PatrykBarca O ile będzie mu sie chciało chociaż w połowie profesjonalnie podejść do tematu. Zapowiada odbudowę, ale wiadomo jak to z Neymarem, zaraz towarzystwo, imprezki i będzie znowu siedział więcej niż grał.
1
Dla wszystkich co podniecają się Neymarem, Roque i inne odpady robiły spoko liczby w tej lidze, ktoś się dziwi, że Neymar będzie tam błyszczał? :) Aczkolwiek gol z rożnego ładnej urody :)