kuz

0

@Nieznajomy Jasne, ale trzeba się adaptować do sytuacji.

kuz

1

Pedri co ma precyzję w nodze to hit. Chirurg piłki nożnej, jak musnął lekko piłkę.

kuz

0

Już szukają spalonego

kuz

1

Var niby jest spoko, ale jak któryś sędzia chce żeby dana drużyna straciła punkty bo np. jest kibicem Barcy albo Realu (nie ważne kogo), to wybierze sobie właśnie taką klatkę, która o parę centymetrów przesądza o losie akcji i cyk, nikt go nie rozliczy bo w sumie nigdy za te błędne klatki ich nie rozliczają.

kuz

0

I po co ten Yamal tak się pcha w tłok?

kuz

0

Haha co ten Wojtek tak łapie za te kostki? Jednak piłka,ładna interwencja

kuz

3

Araujo nie zdążył się ustawić :P ta ryzykowna gra z nim póki co nie wypala. Z Cubarsim tu na 100% spalony.

kuz

0

O co chodzi? xD nie zdążyłem powtórki oglądać

kuz

0

Ktoś krzyczał że brak Ferrana itp xd Lewy zamyka japy

kuz

1

Dużo przestrzeni zostawiają, będzie dobrze

kuz

1

@kanver_ Lewy jednak na kluczowe fazy sezonu jest bardziej doświadczony i lepiej liczyć, że złapie formę niż całkiem go skreślić i postawić na Ferrana. Akurat Flick zamyka nam japy zarządzaniem kadrą.

kuz

0

@MesQueUnClub96 No to napisał, że po dzisiejszej kolejce jest szansa - jak wygrają w następnej a inne wyniki się tak ułożą.

kuz

0

@adamek20151 Z pucharem :)

kuz

1

@adamek20151 Ale ja nie łącze żadnej polityki. Nie trawie donka i całej drużyny bo są butni i pyszałkowaci. Jak zaczynali wygrywać to drwili sobie z rywali, poczutka za duża weszła. W uju mam skąd jest drużyna, a spirit to ruska organizacja więc ruscy jadą do domu.

kuz

4

ruscy do domu! :) Pięknie!

kuz

4

@MessiForeverTheBest Araujo nie grał długo, miał kontuzję i to widać. Teraz po paru spotkaniach już uczy się stylu Flicka o czym mówił w wywiadach. Myślę, że będzie tylko lepiej.

kuz

1

Ale pięknie widzieć jak donk i reszta przegrywają :P Nie przepadam za tymi ruskimi jakoś. Ropz od razu z tytułem, bardzo blisko...

kuz

0

@Barcafan2020 Ale mi bardziej chodzi o to, że takie odmęty z twittera należy olać i nie rozprzestrzeniać tego, a co dopiero dyskutować na takie tematy. Głupotę należy piętnować i omijać a nie dawać jej rozgłos. :)

kuz

4

@Barcafan2020 "skrajnie lewicowej aktywistki " "wyzywa osoby prawicowe" to przeczytałem i zgadzam się z redakcją. :d Im mniej takich tworów tutaj, tym lepiej, pozdrawiam redakcję.

kuz

1

@gumaz Już dwa takie były w tym roku, ktoś tu nas okłamuje

kuz

2

Dzisiaj mamy presję dobrego wyniku więc spodziewajmy się słabszej gry i remisiku :P

kuz

1

@Coutinho007 Nie każdemu się to podoba, ale jak dla mnie to i Mangini i Portnoy to klasa sama w sobie. Nie łatwo grać na bębnach w Dreamach :D

kuz

1

@Kidd Nie ma co porównywać bo pół albo i więcej składu to jakieś rezerwy. Nico gra pierwszy mecz chyba, ten mecz nie oddaje niczego. Ale zgadzam się, że Real spacerek będzie z nimi miał, bo City w mega formie potrafiło przegrać w rządowymi.

kuz

1

@Coutinho007 Nowy album też sztos, Night Terror najbardziej siadł ale może dlatego, że go przesłuchałem już ze 100 razy. :P

kuz

1

@Coutinho007 Petrucci to inna liga :p byłem w Łodzi w październiku i wybieram się chyba do Sopotu :) Ale najbardziej mi siedzi solo z Barstool Warrior

kuz

1

https://fb.watch/xD0qJOEo3k/

Podobno od września do końca grudnia podmienili Realowi Mbappe i to ten grał za Niego, teraz dopiero gra prawdziwy.

kuz

4



Solo od ~3:30, MASTERPIECE! Dawno nie słyszałem takiego pięknego solo na live. Pan Neal Schon niedoceniany mega za całokształt według mnie. Chylę czoła, i polecam zamknąć oczy i odlecieć na chwilę podczas tego solo.
@jacobFCB @Coutinho007 @JimMorrisonFCB @Colon i reszta.

kuz

0

@Cule2013 Spirit nie wygra z Navi :p

kuz

0

@MysticCat Śmiem twierdzić, że Atleti rozjedzie Real.

kuz

0

@MeMyselfAndI Ale tu chodzi o to, że oni krzyczą tylko jak stracą punkty. Jak awansują w pucharze po błędach, albo zdobywają punkty po błędach to jest git i siedzą cicho, nie chcą zmieniać systemu. Najlepiej to zmienić system tak żeby im pomagał, popełniał błędy tylko na ich korzyść, tak by było najlepiej. Hipokryci do kwadratu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?