kuz

0

@Encore ropz nie jest aż taką kluczową zmianą, ale trafią na kogoś mocniejszego to nie będzie łatwo.

kuz

0

@Encore G2, Faze, Vitality, wszędzie kluczowe zmiany, które nie zagrają od razu. To było do przewidzenia, że te 3 ekipy będą miały problemy.

kuz

3

@D10SLEO Może platfolmersy za 4 lata jak dłużej porządzą też będą tak robić, że Tuska będzie pilnował 24/7 kordon policjantów, chociaż wątpię w to. Mokry sen Jarka to właśnie wszystkie służby podległe partii, dążył do tego mocno dlatego dziwi mnie porównywanie wystąpienia na tle policjantów do wykorzystywania ich czasu pracy na swoją realna korzyść, bo takie wystąpienia bywały już dawno i to przed PiSem, nawet w USA prezydent przemawia na tle armii i nikt nie ma z tym problemu. Może jestem zbyt krytyczny wobec PiSu no ale nienawidze tych wieśniaków i nic nie poradzę. :)

kuz

8

@D10SLEO Można być anty PiS anty PO anty ktokolwiek, ale żeby porównywać używanie policji jak własnego narzędzia do CZEGOKOLWIEK to szczyt głupoty. Nikt nie zrobił z policji takiego aparatu politycznego jak pisiory i raczej nikt tego nie zrobi, przecież to byla prywatna firma ochroniarska obozu rządzącego a nie policja... Ktoś porównuje policjantów w tle jakiegoś wystąpienia obok flag do powyższego? No nie, to nie to samo, PO jeszcze by musiało się natrudzić żeby pobić pisiorow.

kuz

16

Javier Tebas: "When it comes to ‘corrupt systems’, Real Madrid are in no position to give lessons."

To szambo w Hiszpanii jest głębsze niż ktokolwiek sobie wyobraża :P

kuz

0

@Kgorecki2500 Zaraz podmianka z Nawrockim :d

kuz

0

Zwiedzał ktoś Stadio Olimpico? Warto? Będę w Rzymie w następnym tygodniu i to jeden z celów. :P

kuz

6

@Messibestplayerintheworld I tak Ci powiedzą, że Messi ukradł i było ustawione pod Niego, chociaż sam ciągnął tę Argentynę do mistrza. Oni żyją w innym świecie i nic do nich nie dotrze, a Ronaldo sam nakręca bo mu też od**bało już nieźle na stare lata, będzie tylko gorzej, już go widzę jako eksperta w TV głoszącego jaki to był najlepszy.

kuz

6

Ronaldo znowu się odpalił i pokazał klasę. :P A potem się dziwić, że Jego fani są tak głupi, skoro on sam nie grzeszy rozumem. Można mieć ambicje, ale u Niego to już jest zwykłą pycha i problemy z ego. Chłop odleciał.

kuz

29

Real oficjalny statement wystosował do władz La Liga w sprawie sędziowania z Espanyolem. xD
Z jednej strony dobrze, każdy tak powinien robić to może w końcu coś zrobią z ich poziomem, ale z drugiej strony "nie rozmawiamy o sędziach" a potem takie coś. Hipokryzja trochę.

kuz

2

Barca remisuje z Getafe gdzie sędzia zabiera nam 3 pkt nie dyktując karnego: "Mogliśmy strzelić więcej , sędzia to żadna wymówka bo zagraliśmy padake"
Real przegrywa z Espanyolem: "SKANDAL, SKANDAL I JESZCZE RAZ SKANDAL."

Różnice.

kuz

0

Tylko GOAT na boisku i już piękne bramki, Athletic prosto z rożnego!

kuz

12

Czy Antony już dziś dogoni Mbappe i Lewego w Pichichi? Czy jednak dwa, trzy mecze będzie potrzebowaŁ?

kuz

0

@Rewolucja123 Yamal póki co trochę irytuje tym, że jak mu drybling nie wyjdzie w jakiś sposób to szuka na siłę kontaktu i się przewraca, czasem mu się uda a czasem wygląda to jak nur.

kuz

0

Na koniec zawsze dramaty muszą rozgrywać

kuz

0

Nie chcemy wygrać ligi to nie wygramy :)

kuz

0

Mecz w którym kompletnie nic się nie dzieje a sędzia i tak masa błędów. Ta Hiszpania to jest styl życia jednak.

kuz

2

@jedrek7000 Ale żeby nie było nie widzą też piłki za linią , nie widzą faulu Kounde. Oni są TRAGICZNI, nie sędziują w żadną stronę, po prostu są słabi na maxa.

kuz

0

@Sinirsey Nie pracuje, ale współpracuje z kurierami dpd/inpost i uwierz mi, że teraz może jest bardziej martwy okres, ale w czwartym kwartale od pazdziernika do końca grudnia robią grubo ponad 12 godzin bo tyle mają paczek.

kuz

2

@wojopancer Smolarek

kuz

3

@wojopancer Grosicki

kuz

21

@AduŚ07 Przecież to wyrwane z kontekstu typowo pod szurskie teorie, do tego te napisy i jakiś profil druga strona medalu. Podeślij całość wywiadu, bo obstawiam, że koles w biurze rzucił takim żartem i wyszło, że miał rację.

kuz

0

Czy Real Madryt z racji, że ma 15 wygranych Lig Mistrzów powinien od razu czekać w finale tych rozgrywek, a reszta walczyć o zaszczyt meczu z nimi? Na wieczór mnie naszła taka refleksja.

kuz

0

@Aragorn33 Nigdy się nie doczekamy raczej ;p

kuz

1

@escarabajo To już wiadomo, że się boją przegrać :D

kuz

0

Ferencvaros co rozjechał AZ to nie mam pytań :D

kuz

0

@MichuZ44 A mi takie rzeczy nawet jak są baitem, podnoszą ciśnienie jakoś. Nie śmieszy mnie to ani trochę.

kuz

0

Nie dość, że mało goli to jeszcze VAR cofa :D EDIT. o Bilbao oddało co Var zabrał :D

kuz

1

@lithotripter Podobnie, ale mniej trochę :D I tak będzie dupa bo tu będzie 0:0 w połowie meczów.

kuz

1

@Eklerek Stypa jak uj, chyba mają w dupie awanse :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?