Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.
@Roobo Każdy prezydent byle nie pisowskie popychadło, udało się pogonić ich od koryta to teraz trzeba odciąć ostatnią możliwość wpływu na cokolwiek. Reszta nie ma znaczenia, bo nie ma dobrego kandydata.
0
To teraz Benfica na 5:4 i mamy nasze naturalne środowisko
0
Dwa słabe mecze Raphy, znowu martwi
3
Pomyslcie że Real w taki sposób wygrywał 3 LM i wszyscy się jarali, teraz wiecie jak to jest
1
Sędzia jest ślepy , dyktuje padolino a braku faulu nie widzi
0
Tu nie ma mowy o karnym
1
Lewy oprócz karnego to w ogóle gra? Chłop jest tak mizerny. Anka znowu zaczęła tańczyć na kiełbasach Hiszpanów.
0
Piątka tu wleci jak nic xd
0
Haha ABSOLUTE CIEMNA
2
Bramka imienia Realu Madryt XDDD
0
@szkudi7 Wiem xD ja na Stawigude latam
0
Przerznieny to grubo
2
@Sulimo Prohibicja w Olsztynie nie pozwoliłaby tyle kupić
0
Znowu marnują wszystko na potęgę, tak się nie da wygrywać
0
Wątpię że się dzwigniemy tutaj, teraz Benfica taktyka Getafe
2
Mokra szmata na mordę w rundzie wiosennej? Stare, znałem, i nawet mnie to nie rusza, nastawiam drugi policzek. :D
0
I teraz wjazd na Szczęsnego jak pierw spier**lił Balde a potem nie było żadnego kontaktu. Super.
0
Jak tam nie było żadnego kontaktu on go przeskoczył i mógł grać dalejj... co do uja
2
Nie dotknął go Wojtek
0
Oj Wojtek teraz to już Twoja wina PS. on go nie dotknął
0
Ale to wszystko zapier**la
0
Wypiłem 5 piw i nie nadążam xD
0
Ale gniotą nas xddd
0
@kcule14 Oczywiście.
0
@Bilon87 Codziennie się uśmiecham niezależnie od opcji rządzącej bo mam ich w trąbce
0
Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.
0
@Bilon87 Zdecydowanie :D PO też kradnie ale nie są takimi wieśniakami i fanami dyktatury jak pisiory, coś jeszcze? Nienawidzę PiSu i tyle.
0
@Bilon87 No dokładnie, żeby pozbyć się pisowskiego motłochu
5
@Roobo Każdy prezydent byle nie pisowskie popychadło, udało się pogonić ich od koryta to teraz trzeba odciąć ostatnią możliwość wpływu na cokolwiek. Reszta nie ma znaczenia, bo nie ma dobrego kandydata.
0
@koziar Nieee raczej, Szczena czerwona dostanie tylko jakby Mbappe szedł sam na sam, a raczej będzie na spalonym.
3
Myślicie, że Szczęsny zagra w finale Superpucharu? 96,91% głosów już ma w ankiecie, myślę, że Flick się ugnie jak ją zobaczy.