kuz

0

To teraz Benfica na 5:4 i mamy nasze naturalne środowisko

kuz

0

Dwa słabe mecze Raphy, znowu martwi

kuz

3

Pomyslcie że Real w taki sposób wygrywał 3 LM i wszyscy się jarali, teraz wiecie jak to jest

kuz

1

Sędzia jest ślepy , dyktuje padolino a braku faulu nie widzi

kuz

0

Tu nie ma mowy o karnym

kuz

1

Lewy oprócz karnego to w ogóle gra? Chłop jest tak mizerny. Anka znowu zaczęła tańczyć na kiełbasach Hiszpanów.

kuz

0

Piątka tu wleci jak nic xd

kuz

0

Haha ABSOLUTE CIEMNA

kuz

2

Bramka imienia Realu Madryt XDDD

kuz

0

@szkudi7 Wiem xD ja na Stawigude latam

kuz

0

Przerznieny to grubo

kuz

2

@Sulimo Prohibicja w Olsztynie nie pozwoliłaby tyle kupić

kuz

0

Znowu marnują wszystko na potęgę, tak się nie da wygrywać

kuz

0

Wątpię że się dzwigniemy tutaj, teraz Benfica taktyka Getafe

kuz

2

Mokra szmata na mordę w rundzie wiosennej? Stare, znałem, i nawet mnie to nie rusza, nastawiam drugi policzek. :D

kuz

0

I teraz wjazd na Szczęsnego jak pierw spier**lił Balde a potem nie było żadnego kontaktu. Super.

kuz

0

Jak tam nie było żadnego kontaktu on go przeskoczył i mógł grać dalejj... co do uja

kuz

2

Nie dotknął go Wojtek

kuz

0

Oj Wojtek teraz to już Twoja wina PS. on go nie dotknął

kuz

0

Ale to wszystko zapier**la

kuz

0

Wypiłem 5 piw i nie nadążam xD

kuz

0

Ale gniotą nas xddd

kuz

0

@kcule14 Oczywiście.

kuz

0

@Bilon87 Codziennie się uśmiecham niezależnie od opcji rządzącej bo mam ich w trąbce

kuz

0

Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.

kuz

0

@Bilon87 Zdecydowanie :D PO też kradnie ale nie są takimi wieśniakami i fanami dyktatury jak pisiory, coś jeszcze? Nienawidzę PiSu i tyle.

kuz

0

@Bilon87 No dokładnie, żeby pozbyć się pisowskiego motłochu

kuz

5

@Roobo Każdy prezydent byle nie pisowskie popychadło, udało się pogonić ich od koryta to teraz trzeba odciąć ostatnią możliwość wpływu na cokolwiek. Reszta nie ma znaczenia, bo nie ma dobrego kandydata.

kuz

0

@koziar Nieee raczej, Szczena czerwona dostanie tylko jakby Mbappe szedł sam na sam, a raczej będzie na spalonym.

kuz

3

Myślicie, że Szczęsny zagra w finale Superpucharu? 96,91% głosów już ma w ankiecie, myślę, że Flick się ugnie jak ją zobaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?