Czmeu my od początku nie mamy takiego nastawienia jak w LM albo na Real albo nawet na ten Betis? Przecież to od początku widać że grają jak na orliku, jakby z podejściem "liga jest długa nie trzeba tak cisnąć"
@Foton Ale czy fundacja odpowiada za serwisowanie? Czy jak wygrywasz na loterii samochód to płacą Ci potem za serwis? Albo jak nawet ludzie zbierają na coś poprzez zrzutkę to potem ktoś się martwi co dalej?
@FanBarcYxD Gość baituje i już ostatnio się sam przyznał, że pisze głupoty żeby mieć wyświetlenia i żeby się ludzie spinali w komentarzach. Szkoda czasu.
@ronni37 Służba medyczna to nie tylko sprzęt w szpitalach :D Przecież są inne koszta. Pracownicy, wyżywienie, leki, niezbędne środki higieny i inne takie.
@Gall A czemu mówisz, że jest otwarcie popierającym PO celebrytą? Bo był atakowany przez PiS i bronił się, olewając ich jak tylko się da? Ma prawo jako wolny człowiek wybrać, kiedyś grał ze wszystkimi, ale odkąd PiS zaczął robić mu pod górkę to się od nich odciął a z PO gra dalej. Nie zauważyłem żeby był zagorzałem Peowcem. PiS zbiera to co zasiał, tylko wyznawcy Jarka bez krzty rozumu pójdą za nimi w ogień, każdy normalny wie, że narobili wałków i na pewno nie są praworządni już odcinając wszelkie polityczne podziały.
0
De Jong wrzutka bez śniadania
0
Chłop faulował Kounde który mógł zamknąć akcje
2
Jak nie słaba gra to interwencje roku...
3
Nie wygramy tego :( szkoda strasznie, przez takie mecze tracimy szansę na mistrza
2
Pena mordą broni
0
Czmeu my od początku nie mamy takiego nastawienia jak w LM albo na Real albo nawet na ten Betis? Przecież to od początku widać że grają jak na orliku, jakby z podejściem "liga jest długa nie trzeba tak cisnąć"
1
Pchają na siłę w ten tłum...
5
Real ma Valverde który w takim meczu lutuje z niczego z 20 metra, my też musimy szukać strzałów
0
W La Liga jakiś paraliż ich wszystkich opanowuje
0
Dingdong z Betisem nie zagrał źle xd
2
Ta nasza bramka to też taka wciśnięta "kolanem"
0
Jaki spalony jak Kounde nogę wystawił na 2 metry xd
0
Yamal lepiej niech dziś ich nie mija na szybkość bo to się źle skończy
0
Zaraz będzie płacz że Eleven znowu stronnicze, bo zaczynają zauważać jak Getafe ma pobłażane
1
@Foton Ale czy fundacja odpowiada za serwisowanie? Czy jak wygrywasz na loterii samochód to płacą Ci potem za serwis? Albo jak nawet ludzie zbierają na coś poprzez zrzutkę to potem ktoś się martwi co dalej?
0
@KmN ceny są tak zaporowe że serio lepiej kupić jakąś fajną ciepłą kurtkę niż płacić za logo Barcy
0
@RomanGroza Ręka Flicka, miał zapędy na drugiego Daviesa :D może Hansi coś wystruga tylko więcej czasu trzeba
0
Dobra teraz muszą się otworzyć, skończy się 0-6
3
Lewandowski faulowany na 40 metrze, niech mu te Iniestowanie wybiją z głowy, co on tam w ogóle robił jak my wychodziliśmy z akcją?
0
@piotr2006 No ale czy to wina fundacji?
7
Getafce robią nam szpaler, wow. EDIT. szkoda, że kibice zero klasy :P
1
@FCB24 Ale o średniakach się nie mówi bo oglądalność jest 20x niższa, mało kto ogląda takie mecze i im się zawsze upiecze.
0
@norbi77 No ale Realowi pomagają w Pucharze a nie w La Liga xD
0
@Marcelinho99 Pena i tak zagrał więcej niż mógłby marzyć :D
2
@FanBarcYxD Gość baituje i już ostatnio się sam przyznał, że pisze głupoty żeby mieć wyświetlenia i żeby się ludzie spinali w komentarzach. Szkoda czasu.
0
@Nightraider Onana się marnuje w United :P
2
@maroon No tak, są to grosze :D ale skoro te grosze mają aż taki wpływ na funkcjonowanie szpitali to ktoś gdzieś popełnia błąd :D
1
@ronni37 Służba medyczna to nie tylko sprzęt w szpitalach :D Przecież są inne koszta. Pracownicy, wyżywienie, leki, niezbędne środki higieny i inne takie.
2
@Kazragore Nikt nie robi kluczowej sprawy :P To przeciwnicy tak bardzo pompują aferę wokół WOŚP
10
@Gall A czemu mówisz, że jest otwarcie popierającym PO celebrytą? Bo był atakowany przez PiS i bronił się, olewając ich jak tylko się da? Ma prawo jako wolny człowiek wybrać, kiedyś grał ze wszystkimi, ale odkąd PiS zaczął robić mu pod górkę to się od nich odciął a z PO gra dalej. Nie zauważyłem żeby był zagorzałem Peowcem. PiS zbiera to co zasiał, tylko wyznawcy Jarka bez krzty rozumu pójdą za nimi w ogień, każdy normalny wie, że narobili wałków i na pewno nie są praworządni już odcinając wszelkie polityczne podziały.