kuz

0

@esem91 Nawet tak nie mów

kuz

0

@MesQueUnClub96 ja mówię o kibicach

kuz

0

My przy 5-1 jesteśmy zesrani o wynik, dawno tego nie grali już haha

kuz

1

Yamala ściąga... Flashbacki z PSG...

kuz

0

No nie mówcie mi teraz że nas docisną czy coś, bo ja już tego nie przeżyje

kuz

2

Zahaczył go, będzie czerwo dla Szczeny

kuz

1

Brzydal jeszcze żółta ale mogło byc nieciekawie

kuz

2

Teraz tylko uważać na zdrowie bo się styki palą już u białych

kuz

2

Manitka już w 46 hahaha nie wierzę

kuz

0

Ale porobił hahahahhaha

kuz

0

Hahahahahahahaha co tu się dzieje

kuz

1

Zaczyna się, ale fart xdd

kuz

11

Też dalej macie stresa? To chyba nienormalne xd

kuz

0

Byle bez De Jonga bo moje ciśnienie nie wytrzyma

kuz

0

@Miszak Jest ciężko :D wszyscy do zwolnienia

kuz

0

@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej

kuz

13

Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka

kuz

6

Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.

kuz

2

Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha

kuz

1

Druga połowa odwołana!!!!

kuz

5

Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło

kuz

2

Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.

kuz

0

Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.

kuz

1

Żółta może za faul taktyczny? Nie?

kuz

0

Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.

kuz

3

Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...

kuz

0

Welcome back Rapha!!!!

kuz

0

Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi

kuz

0

Po co tyle powtórek???

kuz

0

To jest karny i żółta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?