12 stycznia 2025, 21:27
0
@esem91 Nawet tak nie mów
@MesQueUnClub96 ja mówię o kibicach
12 stycznia 2025, 21:25
My przy 5-1 jesteśmy zesrani o wynik, dawno tego nie grali już haha
12 stycznia 2025, 21:24
1
Yamala ściąga... Flashbacki z PSG...
12 stycznia 2025, 21:23
No nie mówcie mi teraz że nas docisną czy coś, bo ja już tego nie przeżyje
12 stycznia 2025, 21:21
2
Zahaczył go, będzie czerwo dla Szczeny
Brzydal jeszcze żółta ale mogło byc nieciekawie
12 stycznia 2025, 21:19
Teraz tylko uważać na zdrowie bo się styki palą już u białych
12 stycznia 2025, 21:17
Manitka już w 46 hahaha nie wierzę
12 stycznia 2025, 21:15
Ale porobił hahahahhaha
12 stycznia 2025, 21:14
Hahahahahahahaha co tu się dzieje
Zaczyna się, ale fart xdd
12 stycznia 2025, 21:10
11
Też dalej macie stresa? To chyba nienormalne xd
12 stycznia 2025, 21:09
Byle bez De Jonga bo moje ciśnienie nie wytrzyma
12 stycznia 2025, 21:06
@Miszak Jest ciężko :D wszyscy do zwolnienia
@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej
12 stycznia 2025, 21:01
13
Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka
12 stycznia 2025, 21:00
6
Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.
12 stycznia 2025, 20:56
Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha
12 stycznia 2025, 20:55
Druga połowa odwołana!!!!
12 stycznia 2025, 20:52
5
Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło
12 stycznia 2025, 20:50
Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.
12 stycznia 2025, 20:47
Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.
12 stycznia 2025, 20:45
Żółta może za faul taktyczny? Nie?
12 stycznia 2025, 20:44
Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.
12 stycznia 2025, 20:43
3
Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...
12 stycznia 2025, 20:39
Welcome back Rapha!!!!
12 stycznia 2025, 20:36
Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi
12 stycznia 2025, 20:35
Po co tyle powtórek???
12 stycznia 2025, 20:34
To jest karny i żółta
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@esem91 Nawet tak nie mów
0
@MesQueUnClub96 ja mówię o kibicach
0
My przy 5-1 jesteśmy zesrani o wynik, dawno tego nie grali już haha
1
Yamala ściąga... Flashbacki z PSG...
0
No nie mówcie mi teraz że nas docisną czy coś, bo ja już tego nie przeżyje
2
Zahaczył go, będzie czerwo dla Szczeny
1
Brzydal jeszcze żółta ale mogło byc nieciekawie
2
Teraz tylko uważać na zdrowie bo się styki palą już u białych
2
Manitka już w 46 hahaha nie wierzę
0
Ale porobił hahahahhaha
0
Hahahahahahahaha co tu się dzieje
1
Zaczyna się, ale fart xdd
11
Też dalej macie stresa? To chyba nienormalne xd
0
Byle bez De Jonga bo moje ciśnienie nie wytrzyma
0
@Miszak Jest ciężko :D wszyscy do zwolnienia
0
@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej
13
Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka
6
Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.
2
Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha
1
Druga połowa odwołana!!!!
5
Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło
2
Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.
0
Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.
1
Żółta może za faul taktyczny? Nie?
0
Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.
3
Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...
0
Welcome back Rapha!!!!
0
Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi
0
Po co tyle powtórek???
0
To jest karny i żółta