kuz

1

@BorzyKrzys Nikt nie mówi, że przed nim nikogo nie było. Przecież napisałem, że inspirował się innymi artystami, których podziwiał w młodości. Po prostu miał tę energię, której widocznie innym brakowało aby zaistnieć/wynieść smutnego bluesa/jazz pachnącego popielniczką i burbonem na największe amerykańskie estrady, podbić serca ludzi i zarazić ich Rocknrollem. Dlatego każdy mówi, że to jest ikona, bo w sumie nie jest to kłamstwo. Po co mu cokolwiek odbierać? Ja fanem Elvisa nie byłem i nie jestem, ale nigdy nie będę negował Jego wkładu w pchanie tego gatunku ku lepszemu.

kuz

1

No to w niedziele za to dwa karne dla Realu jak nic :D

kuz

2

@BorzyKrzys Wiadomo, że Elvis zaraził się muzą od czarnoskórych w małych, obskurnych jazzowych pubach, ale to on wyniósł tę muzykę do mainstreamu dodając jeszcze energię jakiej wtedy ludzie nie widzieli.

kuz

31

Już wszyscy odetchnęli, zasada 1:1 wróciła, udało się tymczasowo zarejestrować Olmo, finał superpucharu przed nami, Wojtek w bramce, wszystko super. Niestety każdy zapomniał, że będziemy musieli zapłacić zaległe 8m€ Manchesterowi City jeżeli Ferran wygra Złotą Piłkę w tym sezonie. Jesteśmy w dupie.

kuz

6

Kamil Gala wraz z ekipą robią co w ich mocy, wytrzymajcie!

kuz

4

@ObiwanKenobi Rapha wyrasta na najbardziej lubianego zawodnika w tym klubie, przynajmniej u mnie. Nie dyskutuje, pokazuje wzorowe zachowania i gra na wysokim poziomie. Ogromna przemiana.

kuz

0

@goldensun Format dysku c pozostał, miałem tak rok temu

kuz

5

Nazwa użytkownika: GalsonHM
Hasło: choroszcztworki69

Nie mogę się zalogować coś...

kuz

2

Jak Barca dziś wygra i zagra Olmo albo Victor, to Real odbierze nam trofeum w sądzie.

kuz

3

Oni serio chyba chcą Araujo za 20 milionów oddać... Czemu my się zawsze dajemy dymac? Placki do PL szły za 60-80M, brak słów jak do tego dojdzie.

kuz

5

Mamy kreta w administracji. @Kapitan hawk wiesz co robić?

kuz

0

@ViscaelBarca2007 Ale o chłopie od początku sezonu nic nie słychać. On ma kontuzję czy gra normalnie? xD Serio pytam.

kuz

0

@!34RC3!_0N4 Podały to już takie źródła, że to nie są już tylko plotki a coś jest na rzeczy. :)

kuz

1

@Kozinho. Bardziej piękny Francuz, bo Kounde się ostatnio nim zajmuje pod nieobecność właściciela Araujo. Wyprowadza go dorywczo.

kuz

9

@Bilon87 I cała Twoja teoria legła w gruzach, bo nie ma dogrywki tylko karne :D

kuz

0

@Messinino Opcja zablokuj, widzisz mnie? Ja mam długą listę i nic mnie nie piecze gdy czytam Ramblę.

kuz

23

Z tym zlaniem Realu to się wstrzymajcie lepiej. Obie ekipy nie zagrały super spotkań, widać, że ten SPH u arabów to nie jest już tak ważne trofeum a drużyny nie grają na 100%, byle kasa się zgadzała i tyle. W niedziele wynik może być jakikolwiek, raczej nie ma faworyta.

kuz

0

@Messinino Jestem tylko użytkownikiem portalu o piłce nożnej, na którym możesz sobie swobodnie pogadać i wyrazić swoją opinię na dany temat. A Ciebie boli dupa.

kuz

5

@MesQueUnClub96 @aaaaaaaa123 nie widzieliście jak trzymali Viniego we dwójkę czy trójkę bo już chciał wbiegać na murawę i swoje dodać? Znowu koledzy go powstrzymali przed kolejnymi protestami i darciem japy, albo szarpaniną. On się nigdy nie nauczy, paskudny zawodnik.

kuz

40

Nie ma Cię już na boisku, Twoja drużyna wygrywa mecz, awansujecie do finału. Mógłbyś ze względu na ostatni wybryk się wstrzymać, przemyśleć, że nie warto, lepiej iść do szatni świętować. Ale jesteś Viniciousem, w głowie zamiast mózgu masz sieczkę i szukasz tylko okazji żeby o Tobie mówili. Chory człowiek.

kuz

0

@bartas97 Nikt nic nie drąży tylko luźno komentujemy meczyk wieczorkiem na stronie o Barcy. Nie podoba Ci się to idz sobie na rm.pl, tam będą komentarze przychylne Realowi i nie będziesz musiał walczyć z każdym jednym postem.

kuz

0

@bartas97 Nie przytoczę bo nie mam na to czasu. Ręka nie miała wpływu na gola bo sędzia musiałby wcześniej zatrzymać grę, mógł to zrobić ale nie zrobił i tyle. Idź drążyć gdzieś indziej.

kuz

0

@bartas97 Nie znam hiszpańskiego ale ktoś tu kiedyś wrzucał przepisy odnośnie zagrań ręką ze strony hiszpańskiego związku i tłumaczył.

kuz

0

@bartas97 No to Ty sobie coś wmawiasz, bo w każdym innym meczu tak samo by to wyglądało czy to Barca czy kto inny, według przepisów powinna być gra zatrzymana przynajmniej, ale to hiszpanie więc mają to w dupie.

kuz

0

Sędzia puścił grę jako przywilej, nie zatrzymał, nie użył gwizdka, a Rodrygo zatrzymał piłkę ręką. Powinna być kartka za takie coś w sumie, albo chociaż piłka dla Mallorcy. :)

kuz

2

@Piotrek1993 To nie wchodź, zablokuj. Dzięki temu, że wchodzisz ten idiota dalej będzie baitował.

kuz

1

@michal26 Przecież dla Realu będzie 10 minut doliczone dogrywki w razie czego :P Na co Wy liczycie ludzie xD

kuz

2

@Krzysztof1987 To jest randomowy gość z twittera, siurek którego jakimś cudem przez te wypisywanie głupot obserwuje więcej osób. Był raz zaproszony do KS jako "EKSPERT" od ligi japońskiej ale potem chyba poszli po rozum do głowy i zrozumieli swój błąd. To wszystko w sumie bo ta osoba nie jest warta żadnej uwagi.

kuz

2

@Lionel_Messi10 Chyba, że Majorka padnie w drugiej połowie i się posypią gole.
Jest jeszcze szansa na tzw. gol z dupy po rykoszecie albo petarde Valverde zza pola karnego. Mają duży wachlarz możliwości jak im nie idzie i grają kupę.

kuz

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?