kuz

0

@KanapkaFCB Roque szybko poszedł po rozum do głowy, ale Endrcika będą tak pompować, że będzie tam siedział aż zniknie

kuz

0

@FcPortoFan1999 Idealnie :D

kuz

0

@FcPortoFan1999 No i zastąpi, ale jakiegoś Viniciousa Souze z drugoligowca :D

kuz

1

Nie no ten Endrick irytuje chyba nawet kolegów, macha rękoma jak teraz po strzale Brahima, jakby ten miał mu każdą piłkę wystawiać. Z R9 wspólne to on ma chyba tylko zamiłowanie do jedzenia.

kuz

2

@takisobiektos Problemem są Ci, którzy tyle za nich płacą bo mają nadzieję na kolejnego Neymara. Trochę jak granie na loterii, może się uda a może nie, z naciskiem na nie.

kuz

2

@takisobiektos No bo bogate i topowe kluby tak hajpują każdego z nich. Gdyby hype nie był tak wysoki to by szli za 10 milionów do jakiegoś Lille czy innego Young Boys, a tak klub wydaje 50 baniek a po sezonie koleś tuła się na wypożyczeniach i sam nie wie jak karierą pokierować.

kuz

4

@Coutinho007 @Rhoo Wszyscy Ci młodzi Brazole powinni pierw iść do średniaka w Europie a potem jak potwierdzą, że coś potrafią grać w dużym klubie. Robią odwrotnie i kończą zapomnieni w spadkowiczach.

kuz

5

@Solenya Dla takich klubów to jest nagroda zagrać z Barcą/Realem czy jakąś firmą z 1 ligi, moim zdaniem grając na każdym szczeblu powinna być na to szansa i jest to fajne. U nas pierw jest puchar okręgowy potem wojewódzki i nigdy nikt mocny nie gra ze słabeuszem chyba, że słabeusz daleko zajdzie. Szkoda.

kuz

3

Ale ten Endrick jest mierniakiem :D Krótka przygoda go czeka w topowych klubach

kuz

1

@Popitek12 Czyli warto wygrac, bo nie będą musieli już do końca grać ani jednego meczu w lidze i skupić się na LM.

kuz

7

Hahah De Jong jest żałosny, na tle 4to ligowca chyba można już tak powiedzieć?

kuz

2

Albatrosy jednak za mocne :D cienko to widzę

kuz

0

Brat Munira dziś ukąsi?

kuz

0

@Konias4318 Mieliśmy ograniczony limit płacowy w którym nie mieścił się Olmo w sierpniu. Wypadł Christensen i w miejsce Jego pensji zarejestrowali Olmo, tymczasowo bo od stycznia kontrakt Christensena wraca. Mieliśmy/mamy zasadę 1/4 przez ten właśnie przekroczony limit płac. Każda sprzedaż/dzwignia/zastrzyk gotówki zwiększa przychody klubu, które zmniejszają nam też limit płac, jeżeli się w nim mieścimy, wracamy do zasady 1/1 i możemy zarejestrować Olmo i Christensena bez problemów.

kuz

1

@Kamiloza91 Lepiej oddać walkowerem wszystkie mecze do końca i skupić się na następnym sezonie :)

kuz

1

@BorzyKrzys Burze zimą w Polsce to jest coś nowego :P Odkąd pamiętam zawsze burza oznaczała początek wiosny, a ostatnie były jakoś wrzesień/początek października. Nie pamiętam żeby w styczniu bywały.

kuz

9

Wracamy do 1:1, teraz Lapcio całkowicie zadłuży klub na kolejne lata :P

kuz

0

@barcelonaLM Nie byliśmy, co Ty ściemniasz?

kuz

0

@FCB24 Co różni? Fart. Nam nie wykładają piłki na 16 metrze w doliczonym czasie tylko bronią się w 15 na swoich 5 metrach

kuz

1

Potężny MENTAL

kuz

2

Przecież to pewniejsze niż zielona trawa

kuz

1

@Senstin Z Leganes sprawdzali dwa razy var + leżeli przez pół meczu na boisku i doliczył 5, jakim cudem?

kuz

6

9 minut hahahaha, mógł trzecią połowę doliczyć xD Valencia to przegra bankowo

kuz

0

Mam przeczucie że oni to wygrają jeszcze, ten MENTAL

kuz

5

Sędzia rasistą, kaftan w szatni już czeka na męczennika

kuz

3

Pajac już przypomina że nie ma mózgu , tęskniłem, a wystarczyło 3 dni nowego roku xD

kuz

0

@AmigoBlancos podaj przepis z La Liga który mówi, że bramkarz nie musi dotknac piłki żeby powtórzyli

kuz

0

Spalony jak byk, widać gołym okiem dzięki linii pk

kuz

0

Powtórza im to hahaha

kuz

0

Nie było karnego, nie ma gola, w końcu los jest sprawiedliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?