kuz

0

@FcPortoFan1999 Niestety nie u wszystkich, pewnie z dnia na dzień u Ciebie też przestanie.

kuz

0

@Wasacz_ Mam Origina od początku, poczytaj komentarze. Wielu ludzi narzeka na to, że od grudnia przestało działać na Youtubie :(

kuz

0

@Wasacz_ Na odtwarzaczu YouTube, pierwszy raz w sumie dziś.

kuz

0

@gumaz Rok temu chyba było to samo?

kuz

0

Chyba finalnie skończyło się oglądanie YouTube z adblockiem jakimkolwiek :P Teraz dostałem komunikat, że muszę wyłączyć albo filmy będą zablokowane :D

kuz

1



Niedługo powinien zacząć się koncert Metallicy na żywo (ale zarejestrowany 13 grudnia, dla jasności :)), jakby ktoś się nudził i chciał posłuchać dobrej muzy na wieczór. :)

kuz

0

Nie widziałem gola xD

kuz

2

kuz

0

@BezglutenowyPedri Wolałbym być np. takim Dawidem Podsiadło albo Quebo. Mają od groma kasy, są rozpoznawalni w Polsce, ale jak chcą trochę prywatności to wyjeżdżają sobie gdzieś za granice do mniejszego miasta i odpoczywają od tego wszystkiego.

kuz

0

@BulaKG A co? Odpadliśmy z LM czy PK? Bo chyba mnie coś ominęło.

kuz

1

Serio ten ziomek z Monaco nawet żółtej nie dostał za te wejście w Donnarume? XDDDD

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

1

@blakkudium Kounde powinien tak strzelić z Leganes, identyczna sytuacja :D

kuz

1

@NeroTFP1 Falcao Ronaldo i Messi wtedy w La Lidze robili takie liczby do których teraz "topowy sezon Viniego" nawet nie ma podjazdu :D Trzeci Falcao miał coś pod 30 goli gdzie teraz 20 to już top

kuz

1

@blakkudium La Liga nie istnieje bez Barcelony dlatego Tebas nie może nas zablokować z żadną rejestracją itp. Te wojenki to tylko na pokaz.

kuz

1

@Eklerek Na instagramie chyba nie ma grup jako takich? + mamy insta zespołowego, ale chyba wiekowy target naszych obserwujących jest bardziej facebookowy, bo na insta żadnych liczb nie robimy a na fejsie już tak :P

kuz

2

@Eklerek Mam kapelę, której prowadzimy fanpage (koncerty, wydarzenia) informujemy tam ludzi o w/w. Poza tym mam sporo grupek muzycznych/gitarowych/sprzętowych w których lubię porozmawiać z różnymi ludźmi ze świata, podzielić się wiedzą i pochłonąć jej trochę w różnych dziedzinach. @Archie Ale sam algorytm działa dobrze, bo po wejściu w rolki mam "swoje", te które mnie interesują w miarę. Chodzi o to co na głównej w proponowanych wywala, czyli kompletny shit.

kuz

2

@prucnalkam Wszystko pod publiczkę, pod bycie "fajnym" w telewizji :) Od zawsze tak było. Na palcach jednej ręki można policzyć "polityków" którzy są/byli dla ludzi, i to przeważnie Ci na niższych szczeblach, czyli radni gminni którzy nie mają z tego ogromnych pieniędzy. Jak już się któryś dostaje wyżej do rzadu (koryta) to z automatu zapomina po co tam jest. Zostaje wybrany przez ludzi a ma ich głęboko gdzieś. Tak to od zawsze wygląda dlatego gardzę polityką.

kuz

2

Ciekaw jestem jak działa algorytm facebooka co do rolek, bo na głównej mam zawsze jakiś shit proponowany (tępi influ, gówno z podtekstem erotycznym, inne internetowe debilizmy) a jak już wejdę w dział rolek to mam dostosowane pod Siebie (piłka, muzyka, gry itp.) Na siłę wciskają takie idiotyzmy ludziom, nawet tym których to nie interesuje, a potem się dziwić, że takie głupie dzieciaki i społeczeństwo. Nie da się nawet tego zablokować w żaden sposób bo algorytm mimo blokowania dalej podrzuca takie coś.

kuz

2

@Roobo Raczej mało który rząd by sobie poradził z taką tragedią. Nie bronie rządzących bo wiadomo, że oni są tam tylko dla swojego dobra, ale tam jest więcej winnych niż sam rząd, i to parę dobrych lat wstecz.

kuz

1

@RichardWinters Trzeba tam wysłać polaka kierownika to zrobi porządek bo się opier**lają. A tak poważnie, to budowa stadionu nie wygląda z tej perspektywy jak mrowisko, puść sobie timelapsa z ostatniego miesiąca to zobaczysz progres.

kuz

3

@Kapitan hawk No dostał to dostał, nie mają o czym szczekać, o spiskach, o Negreirze, bo sprzedajnej mafii itp. :D

kuz

0

The Best wczoraj skorumpowana, bezsensowna i sprzedana nagroda, dzisiaj już prestiżowa i jedyna obiektywna.

kuz

9

Vinicius Jr: “It was looking impossible for me to arrive here on this stage… I arrived from a small place, close to poverty and crime. Now I’m here."
"I want to thank the people who voted for me, the players, the coaches, the fans. This is very important to me.”

No ale przyjechać na galę Balon Dor podziękować dla tych, którzy na Niego głosowali i ogólnie za zajęcie drugiego miejsca to już nie jest "very important". Pozer jakich mało, dno i kilometry mułu.

kuz

0

@Messinino Sprawdziłem twittera Gali i już sam nie wiem, bo cieszy się że wygrał Vini ale jednak dalej nie zgadza się z innymi miejscami :D Niesamowite uniwersum debilizmu, @Armintrance1 dokładnie.

kuz

6

Balon Dor według Madrycioków: Kpina, kompromitacja, jeszcze Dibu najlepszy bramkarz kto to widział? Oszukali Viniciousa powinien dostać nagrodę.
FIFA The Best według Madrycioków przed ogłoszeniem nagrody: Huuurrrr duuurrr znowu ten DIBU w 11 roku, kto to widział, co to w ogóle za gala? Kompromitacja.
Po ogłoszeniu nagrody: Nie no szacuneczek w końcu jakaś gala która jest obiektywna i się zna na rzeczy, brawo! Vini doceniony!

kuz

5

@Barceloniarz987 Same turbany na trybunach xD

kuz

8

@Gaz Raphinha i Lewy tak się cieszyli z odejścia Xaviego, że od razu złapali formę gigant, Flick nie musiał nic robić. :D Aż ciężko się to czyta.

kuz

1

@Kgorecki2500 W sumie lepiej jak jest ok 0 stopni i sucho niż chlapa, błoto i śnieg z wiatrem w mordę.

kuz

0

@robsesh To już trochę czarnowidztwo wchodzi. To po co w ogóle grać i tym bardziej to oglądać? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?