kuz

0

Rekin dobijacz xD

kuz

0

Jak te zmiany nie wy**bią nas na minę to ja nie mam pytań haha :D Flick gra w szachy 5d

kuz

0

I tak szacun za noszenie 10 chłopa na plecach przez 70 minut

kuz

0

Kolejne podanie do bramkarza

kuz

0

O Jezu jeszcze Franklin, RIP KURŁA

kuz

0

O nie, gorzej od De Jonga chyba tylko Ferran wygląda jak wchodzi...

kuz

0

Jeszcze De Jong nie wszedł a już głupie zagranie... Szkoda. Po co on go popychał to ja nie wiem.

kuz

0

Nie było spalonego bo Cubarsi go wypchnął na spalonego

kuz

1

Cubarsi styki przepalone, co za głupota

kuz

2

Pena zamyka mordy największym hejterom chyba xd

kuz

4

Spokojnie zaraz wejdzie De Jong i BVB odrobi

kuz

1

Ale uciszona Signal Iduna :D wrażenie jakby gol widmo

kuz

0

@GeraltzKatalonii U nich same spalone z tych akcji, u nas nie :) Czyli u nas funkcjonuje obrona a u nich słabo.

kuz

1

Póki co fajny meczyk, żadnych błędów po naszej strony a my mogliśmy już prowadzić :) dokładność poprawić i 3pkt nasze

kuz

1

Pułapka offsajdowa to chyba ćwiczona przez 80% treningu. Pięknie to robimy .

kuz

0

Całkiem inna drużyna w tej LM, intensywność na innym poziomie

kuz

0

Jak piłka minie Kobela to będą jeszcze obrońcy... Co ćpał pan drugi komentator?

kuz

0

@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...

kuz

1

Jak jakiś głupi błąd nie rozwali meczu to jest szansa na dobry wynik

kuz

4

@LukaszFan Nic głupszego dziś nie przeczytam

kuz

3

@MichuZ44 Obaj ignoranci, bo każdy ma prawo robić to co mu się podoba, a jak kogoś to boli to ma problem. :P

kuz

2

Ale książkowy karny xD lepiej się nie da

kuz

0

Rodrygo na boisku, wzmocnienie Realu

kuz

1

De Roon opłacony

kuz

1

Marciniak znowu wydrukuje pod Real? :P

kuz

1

Look Man, Real Madrid is in bad shape, You can do IT!

kuz

0

@Solenya Sędziowie zadbają :) Tu już nie ma miejsca na stratę pkt. Anczelot powiedział, że będą w finale to będą.

kuz

0

@Eklerek Chłop od zawsze jak mały naburmuszony dzieciak, wojenki w internecie podkręca, rodzinka to samo :D Nigdy go nie polubie

kuz

0

@NeroTFP1 To świadczy o wychowaniu, nawet jak nie smakuje to się tego nie mówi, bo tak nie wypada.

kuz

1

@Values Ten mecz będzie bardzo ciekawy :D Girona to nie jest ten sam kaliber co w zeszłym sezonie, ale Real też gra padakę. Będą robić wszystko jak Real zagra słabo, ciekawe widowisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?