Nie rozumiem jak niektórzy mogą w Polsce znienawidzić Flicka tylko za to, że nie daje szansy Szczęsnemu :D Nikt nie jak to wygląda od strony szatni tylko zawodnicy i trener, i bardzo dobrze, że nie wychodzi to poza te granice. Wszyscy wzajemnie szanują swoje decyzje ale jak zwykle polaki niezadowoleni... Też wolałbym Wojtka bo jest lepszym bramkarzem, ale na pewne rzeczy wpływu nie ma.
@Kazragore Zawodnik miał zawał serca, zabrała go karetka a mecz przerwano, potem odwołano. Zawodnik według doniesień odzyskał akcję serca i oddycha samodzielnie.
@Aragorn33 Zaraz o tym nie będzie się już pamiętać, odrobili punkty tak jak mieli i git. :P @bartas97 Chłop rozkłada ręce że jest ciągnięty a sędzia dyktuje karnego xD
Mbappe jest tak słabiutki że aż szkoda gadać. Skończyło się hajpowanie, granie pod Niego i granie przeciwko slabeuszom w obronie i wychodzi szydło z worka.
@MesQueUnClub96 No ale w sumie takie czasy są za nami tylko gramy w dużo słabszej lidze xd gdybyśmy grali w PL to tak samo jak United szorowalibyśmy po środku tabeli za "Najlepszych" czasów Koemana i Xaviego.
0
Nie rozumiem jak niektórzy mogą w Polsce znienawidzić Flicka tylko za to, że nie daje szansy Szczęsnemu :D Nikt nie jak to wygląda od strony szatni tylko zawodnicy i trener, i bardzo dobrze, że nie wychodzi to poza te granice. Wszyscy wzajemnie szanują swoje decyzje ale jak zwykle polaki niezadowoleni... Też wolałbym Wojtka bo jest lepszym bramkarzem, ale na pewne rzeczy wpływu nie ma.
1
Kto jak kto, ale on zawsze miał dobry plan na Barce. Kolejne ciężary nas czekają.
0
Żeby zawodnicy Majorki strzelali po bokach, to Flick szybko na Szczenę postawi :P
33
"90% sędziów w La Liga to kibice Realu Madryt..." :P
1
https://www.twitch.tv/geoguessr
Ale chłopy mają łeb do tych map, tysiące godzin spędzone pewnie na nauce, wystarczy rzut oka i już wiedzą jakie to państwo. Niebywałe.
0
@zodiak_10 Powiem Ci więcej, nawet dwóch karnych nam nie podyktował, bo Pau był szarpany w końcówce, co więcej, bardziej od Rudigera!
0
@Kazragore Zawodnik miał zawał serca, zabrała go karetka a mecz przerwano, potem odwołano. Zawodnik według doniesień odzyskał akcję serca i oddycha samodzielnie.
0
@bartas97 W następnym meczu Lewy złapie za rękę obrońcę i ebnie się nią w łeb, podyktowałbyś za to karnego?
1
@draxidox Gazem po oczach, pałą przez plecy i do aresztu za zakłócanie porządku.
15
@Aragorn33 Zaraz o tym nie będzie się już pamiętać, odrobili punkty tak jak mieli i git. :P @bartas97 Chłop rozkłada ręce że jest ciągnięty a sędzia dyktuje karnego xD
2
Kto by się spodziewał, że Casado będzie takim ważnym puzlem w układance Flicka :P
1
@takisobiektos Ufffffffffffffffff
1
@Kacper313 Rudiger sam gościa ściskał do Siebie. Cubarsi za to miał zakrwawioną kostkę...
6
I cyk, weekendzik pod rządowych wydrukowany. Niby nic, ale karny z dupy przyznany, nam dwa karne nieprzyznane i już tylko punkt straty.
5
Rudiger sam rękę zablokował xd nam nigdy by nawet nie sprawdzili takiego faulu, klasycznie Real gra padake to trzeba im pomóc
1
Penalty! xD kto by się spodziewał
0
Mbappe jest tak słabiutki że aż szkoda gadać. Skończyło się hajpowanie, granie pod Niego i granie przeciwko slabeuszom w obronie i wychodzi szydło z worka.
2
@La Pulgaa Zapomnij, to zaplecze Realu do zbierania punktów
0
Przelew jeszcze nie zaksięgowany i czekają
0
Getafe ma już pewnie plan na pomoc w odblokowaniu Mbappe :P
0
@Transu96 To na globalu? Jeżeli tak to klasa.
3
@Gibbon_FCB Ale oni nie mają żadnej przewagi tylko ewentualny punkt mniej jutro i zaległy trudny mecz z Valencią...
1
Czy brak Lewego na grafice upamiętniającej 125 lecie klubu to żenada? Ja uważam, że tak.
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/468500297_983235793831842_1700951619437123333_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=dGedyeUGELEQ7kNvgG29_N1&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=AeSNb-rEVL0VXnXer1O_TqS&oh=00_AYBcCGYiB6YbPxjwNpUNG0BdQNwlG-H2_5oegbZ-UnCZHg&oe=6751263F
0
@MesQueUnClub96 No ale w sumie takie czasy są za nami tylko gramy w dużo słabszej lidze xd gdybyśmy grali w PL to tak samo jak United szorowalibyśmy po środku tabeli za "Najlepszych" czasów Koemana i Xaviego.
0
@adamek20151 Nie był wybitny, to prawda, ale zestawiając go z De Jongiem to był mistrzem.
1
@adamek20151 Gavi bez kontuzji jeszcze miał formę, De Jong jest słaby od długiego czasu.
4
Dobrze, że De Jong miał kontuzję. Wyobrażacie sobie brak szansy dla Casado i grę od początku z holendrem? Byśmy byli w środku tabeli.
16
My gramy słabo to sędzia robi wszystko żebyśmy przegrali, w meczach Realu jest odwrotnie.
0
Może Rapha oglądał ostatnio Ronaldinho?
14
Ferran stoi jak widły w gnoju