kuz

0

@Rifek Te wejście było jak jeszcze bramy nie były otwarte pewnie. Naszych nie ma bo zakaz realizują.

kuz

1

@budel17 @MesQueUnClub96 @Safrani Wiem, wiem, wiem.

kuz

0

Koleś z Crveny powiedział, że udowodni Yamalowi swoją wyższość nad nim, że jest lepszy. Ciekawe jak się to zestarzeje za godzinkę, może półtora :D

kuz

6

@BorzyKrzys Głowa jej służy tylko do jedzenia

kuz

0

Dziś grad goli czy raczej spokój i odpoczynek?

kuz

0

@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.

kuz

1

@Derean To wycena jak im się chce. Inna jest jak im się nie chce.

kuz

7

Chłop dostaje lutę piłka w samą twarz a ten brzydal podchodzi i coś tam sapie, prostak ten Rudiger

kuz

2

Na cyrografie poza innymi, ostatnim podpisem był podpis Kroosa. I widzimy to teraz. :D

kuz

3

Cały świat przeciwko Realowi, znowu. Jak oni mają rywalizować skoro wszyscy przekupują sędziów?

kuz

0

Tam było widać że brał udział w akcji i trampek wystawał

kuz

0

Brał udział w akcji i spalony na centymetr :D Późno dziś zaczynają nie ma co xD

kuz

0

Hahaha Vaskez top

kuz

1

Ja nadal cierpliwie czekam, aż Mbappe odpali. Mamy już listopad a on bez karnych nadal wygląda mizernie, nic nie daje tej drużynie. Gdyby nie dobra forma Viniego to by były dramaty. Ciężko powiedzieć, ze taki zawodnik w końcu nie zacznie grać tak jak w Ligue 1, ale swoją drogą tamta liga jest słaba jak barszcz i może przysłoniła wszystkim oczy? W repce w sumie błyszczał, ale to też nie to samo. Doprawdy ciekawa sytuacja i ciekawe jak się ta kariera potoczy. Gdyby to było u nas to już bym był zdenerwowany, że nic z tego nie będzie.

kuz

7

Ludzie narzekają na Carlo jakby on kiedykolwiek miał jakiś styl :D Chyba, że męczenie buły i jakieś bramki po błędach w końcówkach to jest ich styl, to ok. Odkąd odszedł Ronaldo oni grają dobrze, ale nie mają jakiegoś stylu, po prostu wygrywają.

kuz

0

@Uukasz_93 Joselu macha z daleka

kuz

5

To teraz w przerwie fikołek trenera Milanu i Real robi to co zwykle, chyba idę spać. xD

kuz

0

Hahaha ale Stojanow męczennika teraz, mecz życia ma

kuz

0

@Roobo


Wbiegł w głowę? Przecież on patrzył przed Siebie żeby dograć a tamten ręką i głową w Niego wjechał. Ludzie Wy jesteście ślepi? Tymbardziej, że wcześniej się już wywracał i ratował jak mógł.

kuz

2

@Miszak Tam gdzie głową dostał od obrońcy i się przewrócił? Przecież to dwie całkiem inne sytuacje. Zanim wspomnisz Suareza, tam był kontakt kolanem a nie ręką.

kuz

0

Nieudana sztuczka, padolino, świetnie zaczyna BalonDor

kuz

2

@Szakalaka12369 Nie muszę, technika Vinicjusza mnie powala

kuz

6

Stacja I, Vinicjusz ośmiesza się po raz pierwszy

kuz

0

"Real Madryt chce się zemścić na AC Milanie za ostatnie porażki." Zaczyna się jakby mieli w drugiej połowie wcisnąć 5.

kuz

5

Real bez koszulek ze wsparciem dla okradzionego Vinicjusza? Wstyd!

kuz

1

@Sulimo To było do przewidzenia, pozbyli się największych gwiazd.

kuz

0

@Rothan1 Bo jest większa a nie mniejsza? Przecież to właśnie Ci napisali. To nie żadna promocja tylko centralna zmiana cen, i tak się często dzieje. Jeżeli zrobią promo na BF to będzie cena promocyjna i ostatnia sprzed 30 dni przed promocją, czyli pewnie ta 2869.

kuz

0

@Rothan1 No ale sam napisałeś, że zbliża się Black Friday, więc w Black Week będą musieli podać cenę 2869 jeżeli taka była, poza tą która będzie promocyjna. Z 3200 już się nie zmieszczą.

kuz

0

@Michael24 A szkoda, długo walczyłem o bloka żeby mi się te idiotyzmy nie wyświetlały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?