@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.
Ja nadal cierpliwie czekam, aż Mbappe odpali. Mamy już listopad a on bez karnych nadal wygląda mizernie, nic nie daje tej drużynie. Gdyby nie dobra forma Viniego to by były dramaty. Ciężko powiedzieć, ze taki zawodnik w końcu nie zacznie grać tak jak w Ligue 1, ale swoją drogą tamta liga jest słaba jak barszcz i może przysłoniła wszystkim oczy? W repce w sumie błyszczał, ale to też nie to samo. Doprawdy ciekawa sytuacja i ciekawe jak się ta kariera potoczy. Gdyby to było u nas to już bym był zdenerwowany, że nic z tego nie będzie.
Ludzie narzekają na Carlo jakby on kiedykolwiek miał jakiś styl :D Chyba, że męczenie buły i jakieś bramki po błędach w końcówkach to jest ich styl, to ok. Odkąd odszedł Ronaldo oni grają dobrze, ale nie mają jakiegoś stylu, po prostu wygrywają.
Wbiegł w głowę? Przecież on patrzył przed Siebie żeby dograć a tamten ręką i głową w Niego wjechał. Ludzie Wy jesteście ślepi? Tymbardziej, że wcześniej się już wywracał i ratował jak mógł.
@Miszak Tam gdzie głową dostał od obrońcy i się przewrócił? Przecież to dwie całkiem inne sytuacje. Zanim wspomnisz Suareza, tam był kontakt kolanem a nie ręką.
@Rothan1 Bo jest większa a nie mniejsza? Przecież to właśnie Ci napisali. To nie żadna promocja tylko centralna zmiana cen, i tak się często dzieje. Jeżeli zrobią promo na BF to będzie cena promocyjna i ostatnia sprzed 30 dni przed promocją, czyli pewnie ta 2869.
@Rothan1 No ale sam napisałeś, że zbliża się Black Friday, więc w Black Week będą musieli podać cenę 2869 jeżeli taka była, poza tą która będzie promocyjna. Z 3200 już się nie zmieszczą.
0
@Rifek https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/465714071_983102463841223_1198705507278825608_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=zJVMDk20SUAQ7kNvgFF9fwR&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=Am-y9mT8yiAFtS_j5PNSP3X&oh=00_AYCUb_GQ3kSfaWrHTr8S98FaJPnd47F3A3Olp3kzzjWn3Q&oe=6731AA1D
Zdjęcie z fanpage TJMMNW z Belgradu, tamten to chyba nasz sektor
0
@Rifek Te wejście było jak jeszcze bramy nie były otwarte pewnie. Naszych nie ma bo zakaz realizują.
1
@budel17 @MesQueUnClub96 @Safrani Wiem, wiem, wiem.
0
Koleś z Crveny powiedział, że udowodni Yamalowi swoją wyższość nad nim, że jest lepszy. Ciekawe jak się to zestarzeje za godzinkę, może półtora :D
6
@BorzyKrzys Głowa jej służy tylko do jedzenia
0
Dziś grad goli czy raczej spokój i odpoczynek?
0
@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.
1
@Derean To wycena jak im się chce. Inna jest jak im się nie chce.
7
Chłop dostaje lutę piłka w samą twarz a ten brzydal podchodzi i coś tam sapie, prostak ten Rudiger
2
Na cyrografie poza innymi, ostatnim podpisem był podpis Kroosa. I widzimy to teraz. :D
3
Cały świat przeciwko Realowi, znowu. Jak oni mają rywalizować skoro wszyscy przekupują sędziów?
0
Tam było widać że brał udział w akcji i trampek wystawał
0
Brał udział w akcji i spalony na centymetr :D Późno dziś zaczynają nie ma co xD
0
Hahaha Vaskez top
1
Ja nadal cierpliwie czekam, aż Mbappe odpali. Mamy już listopad a on bez karnych nadal wygląda mizernie, nic nie daje tej drużynie. Gdyby nie dobra forma Viniego to by były dramaty. Ciężko powiedzieć, ze taki zawodnik w końcu nie zacznie grać tak jak w Ligue 1, ale swoją drogą tamta liga jest słaba jak barszcz i może przysłoniła wszystkim oczy? W repce w sumie błyszczał, ale to też nie to samo. Doprawdy ciekawa sytuacja i ciekawe jak się ta kariera potoczy. Gdyby to było u nas to już bym był zdenerwowany, że nic z tego nie będzie.
7
Ludzie narzekają na Carlo jakby on kiedykolwiek miał jakiś styl :D Chyba, że męczenie buły i jakieś bramki po błędach w końcówkach to jest ich styl, to ok. Odkąd odszedł Ronaldo oni grają dobrze, ale nie mają jakiegoś stylu, po prostu wygrywają.
0
@Uukasz_93 Joselu macha z daleka
5
To teraz w przerwie fikołek trenera Milanu i Real robi to co zwykle, chyba idę spać. xD
0
Hahaha ale Stojanow męczennika teraz, mecz życia ma
0
@Roobo
Wbiegł w głowę? Przecież on patrzył przed Siebie żeby dograć a tamten ręką i głową w Niego wjechał. Ludzie Wy jesteście ślepi? Tymbardziej, że wcześniej się już wywracał i ratował jak mógł.
2
@Miszak Tam gdzie głową dostał od obrońcy i się przewrócił? Przecież to dwie całkiem inne sytuacje. Zanim wspomnisz Suareza, tam był kontakt kolanem a nie ręką.
0
Nieudana sztuczka, padolino, świetnie zaczyna BalonDor
2
@Szakalaka12369 Nie muszę, technika Vinicjusza mnie powala
6
Stacja I, Vinicjusz ośmiesza się po raz pierwszy
0
"Real Madryt chce się zemścić na AC Milanie za ostatnie porażki." Zaczyna się jakby mieli w drugiej połowie wcisnąć 5.
5
Real bez koszulek ze wsparciem dla okradzionego Vinicjusza? Wstyd!
1
@Sulimo To było do przewidzenia, pozbyli się największych gwiazd.
0
@Rothan1 Bo jest większa a nie mniejsza? Przecież to właśnie Ci napisali. To nie żadna promocja tylko centralna zmiana cen, i tak się często dzieje. Jeżeli zrobią promo na BF to będzie cena promocyjna i ostatnia sprzed 30 dni przed promocją, czyli pewnie ta 2869.
0
@Rothan1 No ale sam napisałeś, że zbliża się Black Friday, więc w Black Week będą musieli podać cenę 2869 jeżeli taka była, poza tą która będzie promocyjna. Z 3200 już się nie zmieszczą.
0
@Michael24 A szkoda, długo walczyłem o bloka żeby mi się te idiotyzmy nie wyświetlały.