kuz

3

@BulaKG domokrążca rozkłada już telebim @Piotr,1985 nie ma w tym roku w TV, oglądaj meczyki na youtubie będą transmitowac

kuz

1

@dzbanke Większa część świata piłkarskiego gościa nienawidzi, ale w madrycie i tak będą mówić, że to nagonka Barcelony

kuz

8


They boys are rollin!

kuz

2

Gruby z ekipą na czerwonym dywanie!

kuz

15

@Sulimo Normalny kibic Realu na twitterze? Rzadko spotykane zjawisko.

kuz

0

@mariosss20 A nie pomyślałeś, że w tych czasach już by latały zdjęcia z lotniska z lądowania gwiazd i delegacji Realu? Nie ma ani jednego, bo zostali w Madrycie.

kuz

1

@ChiefKeef Każdy kto ma choć trochę pojęcia na temat awiacji wie, że lecieli by private jetem ale nie propellerem jakimś z dupy, ludzie...

kuz

15

@ChiefKeef Serio, już uwierzę, że cała elita z Madrytu leci jakimś Beech 1900D do Paryża na galę :D Oni są chorzy na tym notatniku

kuz

1

@Kuchar rzondowi lecom!

kuz

4

@KyngPyng Kamil Gala ich wiezie trolejbusem

kuz

8

@Culer9002 Wlecą na spadochronach i zgraną wszystko

kuz

1

Spokojnie, zaraz będzie awaria samolotu itp. oni na wszystko znajdą wytłumaczenie. A to, że złota piłka jest dla nich niczym to powiedział woźny którego już natychmiastowo zwolnili.

kuz

4

Madrycioki niech lepiej już układają narrację, że jednak żartowali z tym "nic nie znaczącym plebiscytem" i "nagrodą żartem", bo może się okazać zupełnie co innego. :D

kuz

7

@CLS63AMG To nie Gavi, to fanpage

kuz

3

@Roobo W tym roku trąbili, że będzie inaczej i przed samą galą dopiero poinformują.

kuz

22

Chłop dostanie jednak tę ZP ale nie odbierze osobiście bo "madridismo" się obraziło łącznie z nim na fejka. To by było jeszcze lepsze. XD

kuz

0

@Benz No nie, UEFA nic do tego nie ma

kuz

1

@Aragorn33 Kochają go tam jak wszędzie :)

kuz

1

@Benz Ale to France Football a nie UEFA

kuz

0

@CLS63AMG Cały świat przeciwko Kamilowi, ostatnie kilka dni to ciężary dla Jego silnej psychiki.

kuz

0

@Stinger_ To tylko potwierdza jaki odbiór ma w świecie piłki Vinicious i jego pajacowanie, że oprócz kibiców Realu wszyscy go nienawidzą.

kuz

1

@Stinger_ Nadal będę ubolewał, że Dani nie dostał bo serio dawno ktoś inny niż napastnik nie zasłużył tak bardzo jak on.

kuz

11

@Stinger_ Carvajal zasłużył najbardziej, ale będę się cieszył z każdego bo nie wygra Vinicious, który jest dobrym piłkarzem, ale idiotą boiskowym.

kuz

1

Gala oskarża nawet polskie media o udział w antimadridismo, bo Vini miał wygrać ZP a oni nie pokazują nigdzie gali, a jak był Lewy czy Messi to leciała.
To jest jakiś eksperyment społeczny jak ludzie reagują na idiotę w internecie, nie wierzę, że nie.

kuz

3

@messi33 Ale co się przez miesiąc nawrzucał zdjęć Viniego aż do zdobycia ZP to Jego :D Ten koleś to mem

kuz

0

Czy to Messi czy Ronaldo zawsze byli na gali, czy wygrał jeden czy drugi. Nadchodzą czasy, że gwiazdeczki się obrażają i zero szacunku do kogokolwiek. Potwierdza to jakim człowiekiem jest Vinicious.

kuz

1

Vini dostaje ZP: Nagroda zasłużona, bardzo legendarna i ekskluzywna.
Vini nie dostaje ZP: Ten plebiscyt już dawno nic nie znaczy.
Takie życie w głowach madrycioków.
A to, że nie leci na galę bo nie wygrał pokazuje jaki on ma szacunek do wszystkiego wokół. Bananowy koleś, który tylko swoją krzywdę widzi, nic więcej, zero honoru.

kuz

0

W końcu poszli po rozum do głowy, tylko jak zatrudnią Xaviego to nie wiem, czy to taka dobra decyzja...

kuz

1

@Pedri16Future Żeby oni tylko walczyli i tyle, a tu się rozchodzi o te konferencje i rzeczy które się dzieją poza klatką. Ataki z partyzanta, mieszanie półświatka, obrażanie wszystkiego i wszystkich, to się wymknęło spod kontroli bo więcej ludzi (w tym dzieci) ogląda te konferencje niż samą galę. Bardzo dobrze, niech się za to wezmą.

kuz

0

@okiemtypera_lucaxx95 Vini wygra, walnie gadkę pod dedykacje dla kontuzjowanego Carvajala i będą się wszyscy lizać po jajkach w Madrycie. Szkoda Daniego bo zasłużył najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?