kuz

4

@AduŚ07 To zgłaszasz od razu taki fakt i płacą ogromne kary. Każda przecena musi mieć takie info na metce.

kuz

3

@AduŚ07 Przecież już nie ma takich zabiegów, bo unia wymaga podania ceny z 30 dni przed obniżki :D

kuz

1

@Maker0 Flick pokazuje, że w sumie to mają rację xD

kuz

2

@Gaz Ale to znowu po powrocie już się nagrał? On już chyba nawet wagi nie przykuwa do dobrego prowadzenia się..

kuz

1

@jacobFCB Until Dawn straszy straszakami, Silent Hill 2 klimatem, zależy jaki woli typ horroru. :)

kuz

1

@capricornusjrk Stream of Consciousness zagrali pierwszy raz od dawna :D Przez 13 minut orgazm dla uszu, pozdrawiam również.

kuz

2

Byłem wczoraj na Dream Theater w Łódzkiej Atlas Arenie i dalej zbieram szczękę z podłogi co Ci goście potrafią zrobić z muzyką. Petrucci to już w ogóle nie z tej planety jest. W czerwcu grają drugi koncert w Operze Leśnej w Sopocie, polecam jak ktoś nie był a chciałby być, mega przeżycie i ponad 3 godziny muzyki.

kuz

0

@Culerinho Te telefony nigdy nie miały jakichś kozak aparatów, lepiej dopłacić do Samsunga A55 jeżeli chcesz super fotki. Ja mam tego note od niedawna i jestem bardzo zadowolony, ale zdjęć nie robie masy.

kuz

26

Ale my dominujemy aktualnie. Najlepsza drużyna na świecie bez dwóch zdań. Pięknie to wygląda, aby jak najdłużej!

kuz

6

@Kgorecki2500 chłop z Brazylii jest kibicem Lecha, to już powinno podejść pod leczenie

kuz

0

Fajny Pub w Łodzi z muzyką na żywo? Jutro Dream Theater i dziś się trochę nudzę bo przyjechałem pozwiedzać. :P

kuz

0

@Czajka90 Tak, sprzed chwili.

kuz

0

Ruben Amorim trenerem United. Kto to w ogóle jest? xD

kuz

1

@FanBarcy22 Jak na tapetę w monitorze 16:9 ustawić obrazek w rozmiarach paska z TVN24?

kuz

19

@damian16161212 Dla mnie gorsze od obchodzenia Halloween jest chodzenie do kościoła, leżenie krzyżem, a po wyjściu bycie zgniłym od środka człowiekiem życzącym każdemu najgorzej, ale to moje zdanie.

kuz

8

A czy Ferran Torres wysłał już do France Futbol list, w którym informuje, że nie pojawi się już na żadnej gali jeżeli go nominują, ze względu na oszukanie Viniciousa? Nie widziałem nigdzie newsa.

kuz

0

Ale psychę im odblokował tym odejściem :D

kuz

1

@tbas w Olsztynie taki czynsz to norma w większości spółdzielni, gaz rozliczany na cały blok 61 mieszkań, sam mało odpalam grzejniki, ale wystarczy, że jakiś dziadek z 2 piętra ładuje 24/7 i wszyscy płacą.

kuz

3

1700 zł niedopłaty do energii grzewczej w skali roku - gaz. Super, coraz lepiej nam się żyje. A jak tam u Was, przyszło już rozliczenie? :) Do tego od listopada 950 zł czynszu.

kuz

2

@Deviler No tak, źle to może napisałem ale o to mi chodziło.

kuz

1

@Deviler Robercik z tym Le Cabaret też się nie popisał wtedy, mógł z honorem przyjąć, że przegrał z Leo a jednak musiał swoje 5 groszy wcisnąć.

kuz

0

@VegetaPolska No Carvajal za Bellinghamem to jest dziwne, ale jak głosujący patrzą na staty w fifie to czego chcesz od nich wymagać? :D

kuz

2

Przecież zawodnicy Valencii teraz mają pole do popisu żeby mu zagotować czajnik. Nie wierzę, że on zachowa chłodną głowę przez najbliższy okres, na bank będą go jeszcze bardziej prowokować. Ciekawe jak sędziowie podejdą do sprawy.

kuz

22

@norbi77 To nie Gavi tylko jakiś pier**lnięty dzieciak i fanpage. Twitter rozdaje te weryfikacje na lewo i prawo a potem ludzie się łapią na takie fejki.

kuz

7

Czy jeżeli Real przegrał 4-0 to nie przyjedzie na rewanż w ramach protestu?

kuz

21

Jest wesoło :D


kuz

1

@Damian11 Nie przetłumaczysz tego nikomu kto go popiera :D Oni mają klapki na oczach i nie widzą jakim on jest kretynem na boisku jeżeli chodzi o pretensje i zachowanie.

kuz

3

Ta ZP dla Rodriego to w sumie też taki hołd dla Busquetsa. Podobny przypadek, cichy, niemedialny geniusz.

kuz

2

Strach w niedzielę do kościoła iść, bo będzie zdjęcie Viniciousa stało.

kuz

7

Już pod każdym postem na facebooku reakcję HAHA, kocham nasz naród :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?