kuz

3

Ferrana i De Jonga trzeba się pozbyć już zima. Tragiczne Duo.

kuz

5

Ale co Pena według Was mógł zrobić? xD pierwsza to Jego błędne ustawienie ale teraz? Dajcie na luz, obrona dała dupy.

kuz

2

Ależ zryw po bramce xD strata kolejnej

kuz

2

Oby to był ten zryw

kuz

0

Jednak się nie bojaą , Rapha kroluólu

kuz

2

Dobrze że Bayern i Real siadły w tym najlepszym momencie xd

kuz

2

Boją się dzisiaj oddać strzał czy jak?

kuz

0

@Mustbe11 mówisz o wyrokach. Po fakcie to każdy mądry.

kuz

5

O bracia pier**lec wchodzaą, Panie miej nas w opiece

kuz

8

Hahaha brak reakcji sędziego

kuz

0

@Mustbe11 Skoro Brestowi w formie potrafimy zapakować trzypak to chyba spadkowiczów też możemy łatwo ograć ?

kuz

0

@Arden Nie, ale przecież idealnie widać jak wygląda gra. Ciężko o dwie bramki będzie.

kuz

1

Tracimy punkty :/ oby ten dołek szybko minął

kuz

4

"Pablo Torre szansy kompletnie nie wykorzystał" no nie zgodzę się z Cwiakala tutaj, pier**li głupoty

kuz

1

@zeko0 właśnie dozyles

kuz

0

@dv7wisnia dwie

kuz

0

Torre póki co najlepszy , dwie czy trzy dobre piłki gdzie jedna minimum powinna być bramką.

kuz

2

Będzie gotowy na następny mecz, to raczej taki uraz chwilowy, gdzie czuje dyskomfort krtani. Wierzę, że będzie ok.

kuz

3

Fermin same złe decyzje

kuz

2

Brak Casado i brak gry do przodu, piłek prostopadłych

kuz

7

@kanver_ I bardzo dobrze!

kuz

0

Torre dzisiaj znowu udowodni swoją kreatywność w środku pola, już nie mogę się doczekać bo fajnie się chłopaka ogląda.

kuz

1

To jak dzisiaj? Na urodziny klubu golimy ich jakąś piąteczką? :)

kuz

3

@Danny Gaucho Ja tak samo.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.

kuz

0

Chłopak aż się popłakał! Piękne obrazki!

kuz

1

@A4ron Oni już dawno wstydu nie mają, a koleś (nie wiem jak to wygląda dokładnie) pewnie nie strzelił bramki od kilku miesięcy więc nawet jakby Kultywatorowi Pierdziszewo załadował to by się cieszył jak po**bany.

kuz

1

@vangoor kluczowe jest tu "nieumyślne". Diler ma świadomość co towar robi z ludźmi i ku swojemu dorobkowi świadomie ich zatruwa. I nie mówię, że to było nieumyślne bo sprawy nie znam dokładnie, ale sąd tak orzekł więc taki jest też wyrok.

kuz

2

@vangoor Wyrok pierwszego za niski, ale dilerzy to taki sam ściek co mordercy. Sprzedają gówniarzom syf który wyniszcza organizm i dorabiają się na tym kokosów.

kuz

1

@jacob345 Celowanie zawsze jest lepsze z myszką i klawiaturą. Tylko auto aim ratuje konsolowe produkcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?