@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.
@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.
Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.
@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.
@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.
2
@Kapitan hawk Gdyby zaliczyć wyzywanie Gali na twitterze to by było więcej komentarzy niż u nas
1
@MesQueUnClub_87 Poczekaj do następnej środy na STALKERA 2
0
Muniek właśnie w TVP nawiązał do za dużej stopy Lewego? :D
2
@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.
10
@tbas On od zawsze tak gra, ślepy jest na takie zagrania. Casado już tutaj z asystą albo chociaż kluczowym podaniem...
0
Gramy słabo - klepiemy Sociedad na wyjeździe i odczarowujemy Anoeta.
Gramy dobrze - znowu wracają ciężary na Anoeta.
Taka kolej rzeczy.
3
Raz na jakiś czas zdarza się mecz gdzie nic nie wychodzi, i obawiam się że to właśnie ten...
2
Aj ten Pena... Słaby jak barszcz
1
@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.
0
Osasuna w tym sezonie to nie bolki do bicia. Jak Real zaprezentuje formę z ostatnich meczy to stracą pkt i Anczelot poleci
3
@tomek8756 Lubię i z wzajemnością. Szanujemy się od początku i nie widzę problemu by było inaczej. :)
0
Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.
2
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.
1
@abram3k Nigdy w życiu, gościa chociaż da się słuchać, nie gada jak robot albo TTS
0
Jeszcze dalej od bramki Pena wariacie
1
Dobrze, lepiej z Brestem u Siebie przekroczyć od razu setkę :)
0
Gang uszatych na boisku
1
Jajcem załadował Robercig
4
Byle Panowie zbytnio nie olali tego meczu, bo punkty jak i gole są bardzo ważne.
1
Hansi im zrobi w przerwie jesień średniowiecza
4
Pena ręcznik, w końcu musi Szczęsny zacząć
2
Raphinha tylko przypomniał teraz jaki był za Xaviego, jakby ktoś zapomniał jakim kocurem się stał
1
@Xxxbarca4ever Jednak się zaczyna dopiero
1
Pena już ręcznikiem
1
Nie prowadzimy już 1-0, słabo to wygląda...
0
@Rust_Cohle Wiem.