kuz

21

No to tydzień płaczu oficjalnie rozpoczęty. Zepsuli im święto zmarłych.

kuz

9

Vini podobno na platformie pod sceną od samego rana. Nic nie jadł i nie pił żeby nie wyszło na jaw, bo nawet kucharze nie mogli wiedzieć o nagrodzie.

kuz

63

Tyle nagród mogli odebrać ze sceny, tyle honorów, a sobie nie przyjechali. Przecież to jest PRowy upadek, sami sobie winni.

kuz

0

kuz

1

Salma za swoją kartę TOTY powinna dostać ZP :D Ale latała na skrzydle aż do końca EA FC 24

kuz

9

Ja bym dał Xabiemu Alonso :) Ale Ancelotti to żadna kontrowersja :)

kuz

2

@J4no To mógłbyś napisać co powiedział, bo nikt pewnie ich nie ogląda.

kuz

1

Jordiemu trzeba przyznać, że to co teraz mamy w naszym klubie zawdzięczamy też po części Jemu. Dołożył cegiełkę do odbudowy po rządzach Bartomeu.

kuz

0

No to aktualnie zgadza się z tym leakiem z Rodrim na pierwszym miejscu. :)

kuz

0

Wejdźcie na DAZN kom, załóżcie konto w 10 sekund i oglądajcie.

kuz

2

@Filipem W kategorii pięknych jest drugi zaraz za tym jedynym, bo to Jego idol.

kuz

31

Dibu z nagrodą, kolejny bolec w dupy sami wiecie kogo, niesamowite :D

kuz

0

Lautaro co ma głos jak Messi :D

kuz

2

@bartas97 No chyba tylko dla idiotów. :)

kuz

11

Jaką piękną narrację sobie tworzą kibice i sympatycy Realu, że są ponad wszystkimi, to ich. W końcu skończył się fart, przyszedł dołek zarówno sportowy jak i plebiscytowy, to ciężko puknąć się w pierś i przyznać, że jest gorzej, tylko szukać wszędzie spisków i wymówek. Dobrze, że my od lat wieszaliśmy psy tylko na słabej grze, słabym zarządzaniu, i byliśmy winni słabych wyników sami sobie.

kuz

7

Nie no, ale wyzywanie Rodriego, życzenie mu połamania drugiej nogi i tym podobne to już jest ludzki upadek. Czego on jest winny? Że dziennikarze na Niego głosowali? Nawet jeżeli jakaś prawda w tym UEFA kontra Madryt jest, to nie jest żadna wina Rodriego. Ludzie są jeb**ęci.

kuz

4

@Gaz Nie przypominaj w tych fajnych dniach tego momentu, proszę.

kuz

4

@clyde Syn Generała Franco

kuz

3

Real Madryt vs. cały świat, nierówna walka dobra ze złem.

kuz

0

@Encore Ten Guler też tam przypadkiem chyba :D

kuz

6

@PatrychoO Tymczasem Ronaldinho, przystojny i biały mężczyzna!

kuz

12

Klasa Ruuda, zauważył problemy i stres, to podszedł i pomógł.

kuz

1

Laminek z Kopą! Jazdaaa!

kuz

5

Gdyby w podobnej sytuacji Laporta i cała załoga tak olała taką galę, byłoby mi wstyd i krytykował bym takie zachowanie. Nie wiem czemu madryle ich bronią?

kuz

6

Didier Drogba: "Skoro Real Madryt nie przyleciał to nie otwieramy gali, proszę się rozejść do domu bo Złota Piłka nie istnieje bez Realu Madryt, dobranoc."

Zaskoczenie? Oczywiście, że tak!

kuz

16

Rodri nic wspólnego z Barcą nie ma, a czytając internet mam wrażenie, jakby to była nasza wina wszystko, my spiskujemy, my zapłaciliśmy france football, to Barca jest winna że Vini nie wygrał. :D

kuz

9


Nie no, jaki jest taki jest ten Vini, ale pokazywanie takich memów na oficjalnym streamie to już coś nie tak jednak. Czy każde poważniejsze wydarzenie musi już schodzić na psy?

kuz

1

Natalie Portman nawet wpadła

kuz

0

Rodri trochę jak cygan wygląda :D

kuz

2

@fcbarcelona1899oskar Na twitterze, ale nie szukaj bo to imbecyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?