kuz

0

Dziwne, że nie ma żadnego studia przed pierwszym meczem LM w sezonie, dopiero od 20:00 zaczynają.

kuz

4

@tristan87 Państwo z kartonu :) Potem ludzie się dziwią, że takie zwierzęta nie mają hamulców, skoro widzą brak konsekwencji.

kuz

0

@jacobFCB Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, o ile nie są sprzeczne z nauką (szury, płaskoziemcy, inni reptilianie). To nie są poglądy tylko odchyły i choroby psychiczne. Normalne poglądy można też wyrażać w normalny sposób, a nie w najbardziej prymitywny i klikalny jak Braun na przykład. Wszystko dla rozgłosu i wyświetleń, szuka tylko sensacji.

kuz

0

Odpalimy se dziś meczyk i czekamy na problemy z aplikacją :) Bo przecież nie będzie działało idalnie? Jakieś studio w ogóle jest przewidziane?

kuz

3

@marcin62 Dobrze, niech tam im ucinają te "kariery" zanim je zaczną. Cyrk robią na naszym podwórku i to wystarczy.

kuz

0

@Maker0 No ale przecież ja mówię o tym, że internetowe mi nie działają.

kuz

0

@blakkudium Nie no Flick ma pod górkę i to już nie jest nawet śmieszne...

kuz

0

@cules100pro Poczekam do 18, może jest tak jak mówisz.

kuz

0

@cules100pro No właśnie nie mam :D Zero czegokolwiek dostępnego w apce

kuz

0

Obdzwoniłem infolinię Orange i C+, oczywiście jedni zrzucają na drugich, dogadali się wcześniej co do kasy, umowa się skończyła a klienci zostali na lodzie. Założyłem nowe konto na C+ online (na abonenckim orange nie da rady dokupić usług, to ustaliłem), wykupiłem sobie ten pakiet z LM za 69/mies i teraz logując się na TV (LG model z 2022) nie ma w ogóle żadnej informacji o Lidze Mistrzów, żadnego odnośnika do meczów czy czegokolwiek. Jak tu być spokojnym? Nie dość, że dymają ludzi na kasę, to chcesz zapłacić dodatkowo podwójnie za to samo, i jeszcze nie działa tak jak powinno... Apka zaakutalizowana na telewizorze.

kuz

0

@Kubsoleon Tego chciałem uniknąć właśnie, multikont...

kuz

0

@Kubsoleon Byłem już 3 razy w punkcie Orange, oni nic nie wiedzą i twierdzą, że się nie da bo nie dogadali się z C+.

kuz

0

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie. Mam pakiet orange love z C+ prestige, do tego podpiętą apkę C+ online. Wiem, że w pakiecie nie mam tego pakietu sport z ligą mistrzów, ale apka nawet nie pozwala mi tego dokupić. Jest szansa żeby na tym koncie to zrobić czy muszę założyć nowe na innym mailu i płacić dodatkowo za LM? Ktoś to ogarniał? Swoją drogą to dymają nieźle klientów, dokupić pakietu się nie da i dwa razy za to samo ludzie płacą, a zrezygnować z C+ prestige się nie da przed końcem umowy bez kary. To żarty jakieś.

kuz

1

@tristan87 No to nadal kwestia zaistnienia. Robisz z Siebie debila, kolejni debile za tym podążają, zarabiasz na wyświetleniach. Nie mają świadomości robienia z Siebie pośmiewiska bo jakaś kasa z tego jest + odsetek osób ich popiera. To samo jest w każdym innym przypadku, fejmy i inne.

kuz

2

@Jakchcesz Nie, tak jak @tristan87 napisał, ludzie w tych czasach chcą być po prostu fajni i zabłysnąć w każdym aspekcie, niestety w większości przypadków robią z Siebie idiotów. Jednak jest odsetek, który go popiera w tym temacie.

kuz

0

@Czerwo64 Zależy kto się dogadał z C+. Np Orange też nie ma takiej możliwości, a Polsat mieli. Kwestia umów.

kuz

2

@bartas97 Idioci są po obu stronach, i ja o nich właśnie mówię. W przypadku ręki podpieranej przepisy nie są problemem, tylko konsekwencja sędziów bo raz dyktują za takie coś karne a raz nie.

kuz

1

@bartas97 No nie, bo ostatnio nie podyktowali dwóch pewniaków dla Realu a podyktowali wątpliwy. Sędziowanie w La Liga to stan umysłu.

kuz

12

@draxidox Śmiecie będą robić dalej takie rzeczy skoro widzą, że inni nic nie dostają.

kuz

0

@esem91 Przepisy tak mówią, a czy są sensowne to już inna kwestia. Ale kibice Realu z porażeniem mózgowym i tak będą gadać swoje.

kuz

0

@tomek8756 A pytanie brzmi "Czy ma nie przestawać robić tego co robi?"

kuz

0

@EldoradoHaze Rozumiem, bo też nie lubię apek online (zawiesza nawet przy dobrym internecie), ale nic nie zrobisz.

kuz

0

@EldoradoHaze W sumie nie zrobili tego w trakcie trwania tylko przed podpisaniem, odstąpić będzie ciężko raczej. Pozostaje dopłacić do C+ online, ja w Orange robię podobnie bo też nie mają w ofercie tych kanałów.

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

5

@esem91 Takie filmy tylko dają do myślenia takim kretynom. No bo kto pilnuje dzieciaka w zjeżdżalni? Przerąbana sprawa.

kuz

2

@FCB_dimiC No jest, bo wygwizdywali ich, ten dał asystę na 1:5 i nasłuchuje gwizdów które ucichły. Debil do kwadratu i tyle.

kuz

6

@blakkudium Nie zagra z Sevillą żeby nie jechać na kadrę, mi tam pasuje, wróci na ważniejsze mecze.

kuz

2

@FCB_dimiC @BorzyKrzys Jeżeli według Was jakakolwiek cieszynka inna niż zabranie gały na środek i granie przy takim wyniku to coś normalnego, to pozdrawiam.

kuz

3

Może ja już napiszę zawczasu za kibiców Realu, że Espanyol będzie z nimi walczył do ostatniej minuty a Villarreal rozkłada nam nogi jak zawsze, tak żeby już nie musieli pisać.

kuz

0

@Katalończyk 99 @FcPortoFan1999 Nie obejrzałem, wystarczy minuta żeby wyciągnąć wnioski, że oni mają umysły gimnazjalistów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?