@Arden Przywykliśmy do zajeżdżania zawodników za wszelką cenę bo trenerzy bali się porażki i nie mieli pomysłu. Musimy znowu przyzwyczaić się do normalnego zarządzania graczami.
@Gaucho Powiedzą Ci, że jak Ty możesz porównywać Betis do Barcy, ale jeżeli chodzi o zarządzanie to jest to samo, tylko na mniejszej skali. Oni sobie radzą z tymi chorymi przepisami, też musieli sprzedać, ale zrobili takie ruchy, że nadal są mocni, my? Nieszczególnie.
Zastanawiające jest też to, że w okienku gdzie przyszedł Lewy, Rapha, Kounde wszystkich udało się zarejestrować, a to nie były małe kontrakty. No tak, dźwignie finansowe itp, ale Laporta się zarzekał, że już w następnym sezonie (minęły dwa) klub złapie oddech finansowy, że będzie 1:1 (wtedy nie było i się udało). A teraz mają jednego Olmo, 6,5M pensji i muszą sprzedać 6 zawodników żeby móc go zarejestrować? To coś się zmieniło w tym klubie na lepsze po dobrym (przez pryzmat ostatnich sezonów) występie w LM?
@AlphaNumeric No i z takim podejściem potem z takiego 10 latka wyrasta Seba 20 lat co to mu nikt nie może podskoczyć, bo nikt go nie nauczył od małego gadania takich głupot.
@maroon Obsrał zbroję, ale potem zobaczył, że dziadek się boi cokolwiek więcej zrobić i znowu się odpalił. Powinien mu lepa sprzedać ogłuszacza to by może się nauczył.
@MarFan Ale co Ty się chłopaczku uruchamiasz? Ja Cię gdzieś obraziłem? Sam może jesteś głupi bo nigdzie nie bronie Barto bo to przekręt i powinien siedzieć w więzieniu, ale Laporta robi wszystko żeby poprawić Jego "osiągnięcia". Czytaj ze zrozumieniem i przestań się tak pompować. Nikt nie chce sezonu przejściowego, ale jeżeli Twoim zdaniem transfer Olmo kosztem połowy składu w tym Gundo jest okej, to jest co najmniej dziwne myślenie. Cały cyrk który teraz się odpier**la nawet największych fanów Laporty doprowadza do szału. Ale kultury u Ciebie nie ma więc nie ma sensu się w gadkę wdawać.
@macio_944 Nie no, jasne, ale teraz nawet nie ma argumentów na obronę tych idiotów. Pozostaje pochylić głowę albo przyznać rację że burdel na kołach się tu dzieje.
@MarFan Betis też miał Bartomeu? Też nie mogą rejestrować zawodników, ale jakoś sobie z tym radzą i nie łatają dziur transferami za 60 milionów? Czy tak działa poważny zarząd? Można jeszcze bardziej zatopić klub niż zrobił to Barto, potrzymaj tylko szwagrom piwko.
Ale to się źle zestarzało xD Pomyślcie, że kolega budzi się dziś ze śpiączki i czyta co się odpier**lało przez ostatnie 8 lat w tym klubie. Blamaże w europie, korupcja Bartomeu, teraz cyrki z rejestracjami, wyprzedaż za pół darmo połowy składu żeby tylko zarejestrować kogokolwiek. To jest jakaś abstrakcja. @gukwa pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś to znosisz... :D
Ja już nie czytam tych newsów bo człowiek osiwieje przez tych pajaców z zarządu. Wszyscy się śmieją, nie można się przyznać wśród znajomych ze jestes kibicem Barcy bo jest lincz, nie ma nawet argumentów na te cyrki. Gundo odchodzi i na drugi dzień już gra, tutaj kłamią do samego końca, żadnego planu działania, czysta improwizacja i klejenie z gówna. Jeszcze zaplaczemy za Bartomeu jak tak dalej pójdzie.
Z dnia na dzień coraz większy syf w klubie. Nie musieli sprzedawać Gundogana jednak? Raczej oddawać. Rok temu ktoś się kłócił że gorzej już w klubie nie będzie, otóż mylił się.
4
@FCBparasiempre Tak, to syn Samuela :)
18
@Arden Przywykliśmy do zajeżdżania zawodników za wszelką cenę bo trenerzy bali się porażki i nie mieli pomysłu. Musimy znowu przyzwyczaić się do normalnego zarządzania graczami.
0
@adamek20151 Spoko, kibice Barcy przywykli do przeciętności.
0
Ależ uczta na Sanchez Pizujan :D Oby nasi dowieźli
0
Znowu Torresa podziwiać... miejmy nadzieję, że Olmo go zmieni w przerwie, nie mogę na gościa patrzeć.
0
@MatBac1991 Ale w sumie co im do tego? Olmo z nimi nie zagrał, Inigo też, nic bezpośrednio z nimi.
1
@Culer9002 Tam Espanyol się mieści, taka inna nazwa tej drużyny
1
Mingueza jaka brama hah :P
1
@norbi77 Ja tam w ogóle wolę obejrzeć mecz z dołu La Liga niż jakiś hit premier league. Lubię tę ligę po prostu.
0
@AdrianFCB10 Liverpool weźmie Chiese a nam wcisną placka Diaza :D
2
@sen No, a zaraz przerwa na reprezentacje i dwa tygodnie bez piłki klubowej.
0
@MarFan No to porównaj sobie jakie limity FFP ma Barca a jakie Betis :) Dostosowane do pensji
0
@Gaucho Powiedzą Ci, że jak Ty możesz porównywać Betis do Barcy, ale jeżeli chodzi o zarządzanie to jest to samo, tylko na mniejszej skali. Oni sobie radzą z tymi chorymi przepisami, też musieli sprzedać, ale zrobili takie ruchy, że nadal są mocni, my? Nieszczególnie.
5
@ViscaelBarca2007 "Andreas będzie niedostępny przez 4 miesiące." xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Dusili grosza od paru sezonów. Dziwne, że się w FPP mieszczą robiąc 6 transferów.
0
Zastanawiające jest też to, że w okienku gdzie przyszedł Lewy, Rapha, Kounde wszystkich udało się zarejestrować, a to nie były małe kontrakty. No tak, dźwignie finansowe itp, ale Laporta się zarzekał, że już w następnym sezonie (minęły dwa) klub złapie oddech finansowy, że będzie 1:1 (wtedy nie było i się udało). A teraz mają jednego Olmo, 6,5M pensji i muszą sprzedać 6 zawodników żeby móc go zarejestrować? To coś się zmieniło w tym klubie na lepsze po dobrym (przez pryzmat ostatnich sezonów) występie w LM?
11
@AlphaNumeric No i z takim podejściem potem z takiego 10 latka wyrasta Seba 20 lat co to mu nikt nie może podskoczyć, bo nikt go nie nauczył od małego gadania takich głupot.
19
@maroon Obsrał zbroję, ale potem zobaczył, że dziadek się boi cokolwiek więcej zrobić i znowu się odpalił. Powinien mu lepa sprzedać ogłuszacza to by może się nauczył.
0
@MarFan Ale co Ty się chłopaczku uruchamiasz? Ja Cię gdzieś obraziłem? Sam może jesteś głupi bo nigdzie nie bronie Barto bo to przekręt i powinien siedzieć w więzieniu, ale Laporta robi wszystko żeby poprawić Jego "osiągnięcia". Czytaj ze zrozumieniem i przestań się tak pompować. Nikt nie chce sezonu przejściowego, ale jeżeli Twoim zdaniem transfer Olmo kosztem połowy składu w tym Gundo jest okej, to jest co najmniej dziwne myślenie. Cały cyrk który teraz się odpier**la nawet największych fanów Laporty doprowadza do szału. Ale kultury u Ciebie nie ma więc nie ma sensu się w gadkę wdawać.
0
@macio_944 Nie no, jasne, ale teraz nawet nie ma argumentów na obronę tych idiotów. Pozostaje pochylić głowę albo przyznać rację że burdel na kołach się tu dzieje.
1
@MesQueUnClub96 No tamten jest z maja 2016, to chyba musi mieć wehikuł czasu xD Nie edytował go
0
@MarFan Betis też miał Bartomeu? Też nie mogą rejestrować zawodników, ale jakoś sobie z tym radzą i nie łatają dziur transferami za 60 milionów? Czy tak działa poważny zarząd? Można jeszcze bardziej zatopić klub niż zrobił to Barto, potrzymaj tylko szwagrom piwko.
4
https://www.fcbarca.com/70316-oficjalnie-fc-barcelona-przedluza-umowe-z-nike,dyskusja-4562596.html#comment-4562596
Ale to się źle zestarzało xD Pomyślcie, że kolega budzi się dziś ze śpiączki i czyta co się odpier**lało przez ostatnie 8 lat w tym klubie. Blamaże w europie, korupcja Bartomeu, teraz cyrki z rejestracjami, wyprzedaż za pół darmo połowy składu żeby tylko zarejestrować kogokolwiek. To jest jakaś abstrakcja. @gukwa pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś to znosisz... :D
2
Ja już nie czytam tych newsów bo człowiek osiwieje przez tych pajaców z zarządu. Wszyscy się śmieją, nie można się przyznać wśród znajomych ze jestes kibicem Barcy bo jest lincz, nie ma nawet argumentów na te cyrki. Gundo odchodzi i na drugi dzień już gra, tutaj kłamią do samego końca, żadnego planu działania, czysta improwizacja i klejenie z gówna. Jeszcze zaplaczemy za Bartomeu jak tak dalej pójdzie.
1
Albert Bagó nie wytrzymał tego co odpier**la Laporta i się zawinął. Podobnie jak Alemany i reszta.
5
Z dnia na dzień coraz większy syf w klubie. Nie musieli sprzedawać Gundogana jednak? Raczej oddawać. Rok temu ktoś się kłócił że gorzej już w klubie nie będzie, otóż mylił się.
0
@Transu96 BEllingham dostał z lotu 90 po dobrym początku sezonu, a Cubarsi 72 i srebrna karta, ładnie tam piją chłopaki, o Ferminie już nie wspomnę.
0
@sendesara Slabe. Swego czasu podpier**lali nas do komitetu za kontakty z zawodnikami poza klubami (Felix, Griezmann)
0
Bardzo dziwny ten deal z Lengletem :P Grajek słaby, relacje z Atletico słabe, kontrakt duży. Śmierdzi jakimś wałem.
0
@Marian_Pazdzioch Sporo ostatnio tych balonów, ciekawe co tam planują