Nie powiem, czekałem na La Ligę, i od razu taki piękny meczyk na początek. Ciekawe czy Girona będzie słaba jak wszyscy oczekują, z drugiej strony Betis z problemami z rejestracją, drugi klub mem albo ofiara przepisów.
@ini_barca Dokladnie. @Lisek klauzula Nico to jednorazowa płatność w gotówce, Olmo jest na bank rozbity na transze. Nie mamy tyle kasy na Williamsa i tyle.
Czyli on leci jeszcze w kuleczki z Bilbao, bo trener tak jak Carlo by obciął wszystkie plotki i powiedział, że zawodnik zostaje w drużynie. Co to jest za uniwersum.
@lucca87 Marzenie to start Pique w wyborach. Czysta karta, świeży i młody człowiek ze zdrowym podejściem do spraw. Ale wątpię, że będzie mu się chciało najlepsze lata życia marnować na ten kur**dołek jakim jest Barca aktualnie. @Gaz tej połowy sezonu to możemy w ogóle nie liczyć, ja mówię o pełnym sezonie w którym zdobyliśmy mistrza, dostał najlepsze transfery jakie mógł a stylem usypialiśmy przez praktycznie cały sezon.
0
Co tam się dzieje hahaha
4
Syn niemieckiego oficera po imprezie w Afryce dobija slunsk
0
Chyba powtórka, wyszedł
0
Odcięło prąd, może lepiej żeby nie obronił
0
@HypeR Garcia. Jak Lenglet zagra to lepiej oddać 3-0 Valencii walkowerem, mniejsza kompromitacja będzie.
0
Jak tak dalej pójdzie, to Betis wytrze Gironą murawę.
1
@MesQueUnClub96 Jacys rasisci obrażają bramkarza St Gallen
3
Drugi komentator gada tam coś do kogoś i go słychać :D
1
@Kapitan hawk mają Portu który nas zniszczył. Romeu może złapie formę. Gil też ciekawy zawodnik.
3
Nie powiem, czekałem na La Ligę, i od razu taki piękny meczyk na początek. Ciekawe czy Girona będzie słaba jak wszyscy oczekują, z drugiej strony Betis z problemami z rejestracją, drugi klub mem albo ofiara przepisów.
0
@tbas Ale ile bólu dupy będziemy mieli jak ten dzieciak za tydzień będzie nami kręcił...
2
@Romario87 Betis Girona, zapinamy pasy xD
0
@ini_barca Dokladnie. @Lisek klauzula Nico to jednorazowa płatność w gotówce, Olmo jest na bank rozbity na transze. Nie mamy tyle kasy na Williamsa i tyle.
6
Pierwszy mecz i kontrowersja. Dlaczego mnie to nie dziwi?
0
@Kubsoleon Gdyby dopieli wszystkie umowy w lipcu, moglibysmy miec obu, ale jak zwykle obudzili się z ręką w nocniku
2
@bartas97 Idiota i tyle
2
@Kazragore Pumy nie ma bo Barca przegrała w sądzie i nie mogła zerwać umowy z Nike bez kary. A dlaczego nie ma Nike? To wie tylko gruby.
0
@Faro Bramkarz w stylu Ter Stegena, wydaje się ze mógł wiecej zrobić, krok w prawo i miał na ręku
1
Dobra Valverde dawaj tego Nico ponad prawem, strzela gola na wagę 3 pkt i ściąga koszulkę z napisem pod nią "SE QUEDA"
1
Cyrk Zalewski... To jest gotowy czy finanse nie są gotowe? Jak zwykle wstyd na cały świat.
1
@Pawel13sz Sciema top bo nie mogą ogarnąć, na pewno wszedłby z ławki i by pomógł ekipie, chłop od końca Euro odpoczywał.
0
Dopiero włączyłem Bilbao, sędzia już coś odyebau?
3
@blakkudium Nie powinienem ale prychłem
0
Spodziewałem się więcej po Realu, gdyby Atalanta nie miała trybu Barcy Xaviego to powinni prowadzić.
0
Ale Atalanta zostanie skruszona dziś.
0
Czyli on leci jeszcze w kuleczki z Bilbao, bo trener tak jak Carlo by obciął wszystkie plotki i powiedział, że zawodnik zostaje w drużynie. Co to jest za uniwersum.
1
@tristan87 #piekłokobiet
17
@Encore Teraz weźcie Wieśka lat 50, jak ściąga swoje cottony z bazaru i wkłada tam. Zabity, zjedzony, nienawidzony.
1
@Zoker Przecież on w Bayernie grał xD
1
@lucca87 Marzenie to start Pique w wyborach. Czysta karta, świeży i młody człowiek ze zdrowym podejściem do spraw. Ale wątpię, że będzie mu się chciało najlepsze lata życia marnować na ten kur**dołek jakim jest Barca aktualnie. @Gaz tej połowy sezonu to możemy w ogóle nie liczyć, ja mówię o pełnym sezonie w którym zdobyliśmy mistrza, dostał najlepsze transfery jakie mógł a stylem usypialiśmy przez praktycznie cały sezon.