kuz

0

Co tam się dzieje hahaha

kuz

4

Syn niemieckiego oficera po imprezie w Afryce dobija slunsk

kuz

0

Chyba powtórka, wyszedł

kuz

0

Odcięło prąd, może lepiej żeby nie obronił

kuz

0

@HypeR Garcia. Jak Lenglet zagra to lepiej oddać 3-0 Valencii walkowerem, mniejsza kompromitacja będzie.

kuz

0

Jak tak dalej pójdzie, to Betis wytrze Gironą murawę.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Jacys rasisci obrażają bramkarza St Gallen

kuz

3

Drugi komentator gada tam coś do kogoś i go słychać :D

kuz

1

@Kapitan hawk mają Portu który nas zniszczył. Romeu może złapie formę. Gil też ciekawy zawodnik.

kuz

3

Nie powiem, czekałem na La Ligę, i od razu taki piękny meczyk na początek. Ciekawe czy Girona będzie słaba jak wszyscy oczekują, z drugiej strony Betis z problemami z rejestracją, drugi klub mem albo ofiara przepisów.

kuz

0

@tbas Ale ile bólu dupy będziemy mieli jak ten dzieciak za tydzień będzie nami kręcił...

kuz

2

@Romario87 Betis Girona, zapinamy pasy xD

kuz

0

@ini_barca Dokladnie. @Lisek klauzula Nico to jednorazowa płatność w gotówce, Olmo jest na bank rozbity na transze. Nie mamy tyle kasy na Williamsa i tyle.

kuz

6

Pierwszy mecz i kontrowersja. Dlaczego mnie to nie dziwi?

kuz

0

@Kubsoleon Gdyby dopieli wszystkie umowy w lipcu, moglibysmy miec obu, ale jak zwykle obudzili się z ręką w nocniku

kuz

2

@bartas97 Idiota i tyle

kuz

2

@Kazragore Pumy nie ma bo Barca przegrała w sądzie i nie mogła zerwać umowy z Nike bez kary. A dlaczego nie ma Nike? To wie tylko gruby.

kuz

0

@Faro Bramkarz w stylu Ter Stegena, wydaje się ze mógł wiecej zrobić, krok w prawo i miał na ręku

kuz

1

Dobra Valverde dawaj tego Nico ponad prawem, strzela gola na wagę 3 pkt i ściąga koszulkę z napisem pod nią "SE QUEDA"

kuz

1

Cyrk Zalewski... To jest gotowy czy finanse nie są gotowe? Jak zwykle wstyd na cały świat.

kuz

1

@Pawel13sz Sciema top bo nie mogą ogarnąć, na pewno wszedłby z ławki i by pomógł ekipie, chłop od końca Euro odpoczywał.

kuz

0

Dopiero włączyłem Bilbao, sędzia już coś odyebau?

kuz

3

@blakkudium Nie powinienem ale prychłem

kuz

0

Spodziewałem się więcej po Realu, gdyby Atalanta nie miała trybu Barcy Xaviego to powinni prowadzić.

kuz

0

Ale Atalanta zostanie skruszona dziś.

kuz

0

Czyli on leci jeszcze w kuleczki z Bilbao, bo trener tak jak Carlo by obciął wszystkie plotki i powiedział, że zawodnik zostaje w drużynie. Co to jest za uniwersum.

kuz

1

@tristan87 #piekłokobiet

kuz

17

@Encore Teraz weźcie Wieśka lat 50, jak ściąga swoje cottony z bazaru i wkłada tam. Zabity, zjedzony, nienawidzony.

kuz

1

@Zoker Przecież on w Bayernie grał xD

kuz

1

@lucca87 Marzenie to start Pique w wyborach. Czysta karta, świeży i młody człowiek ze zdrowym podejściem do spraw. Ale wątpię, że będzie mu się chciało najlepsze lata życia marnować na ten kur**dołek jakim jest Barca aktualnie. @Gaz tej połowy sezonu to możemy w ogóle nie liczyć, ja mówię o pełnym sezonie w którym zdobyliśmy mistrza, dostał najlepsze transfery jakie mógł a stylem usypialiśmy przez praktycznie cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?