@Zoker Zubimendi potrafił wystosować odpowiednie pismo do Live, że rezygnuje i zostaje w Sociedad, profesjonalnie. Pytanie jest takie, czy Williams w ogóle rozpoczął jakieś negocjacje z Barcą czy to wszystko jest wymysłem prasy. Romano podawał i o Williamsie i o Zubimendim.
@Gaucho Szczerze, to ciężko znaleźć kogoś do 60 milionów aby był na tyle dobry żeby podnieść nam jakość. Dlatego Williams to był tak ważny transfer. Chyba ten Coman jest najlepszą opcją w tym momencie. Nie wydamy hajsu a jakość wniesie + Flick go zna. @Messibestplayerintheworld nie wierzcie w tego Leao, to jest dla nas zbyt drogi transfer.
Oglądam PL od czasu do czasu, coś tam śledzę, ale ten Luis Diaz to się żadnym echem tam nie odbił, dosłownie. Też tak macie? Znam zawodnika, ale gdyby ktoś mi napisał, że nie grał cały sezon bo leczył kontuzję to bym uwierzył. :D Chłop odbija się od Live i zgarniamy niepotrzebnego grajka? EDIT. 8 goli 5 asyst w PL, chyba raczej mało medialny grajek?
@Pedri16Future Perez nawet by się przez minutę nie zastanawiał. Zastrzyk 1 mld gotówki, gdzie mają Mbappe na tę pozycję, spłaciłby całe zadłużenie klubu, po budowie Bernabeu tymbardziej kasa się przyda. Przeciez oni by na tym nie stracili nic długoterminowo.
Wszyscy śmieszkujący z "wyciągania wniosków". Flick tak nie powiedział, a ktoś tłumaczy w ten sposób "analizę błędów z piłkarzami przed meczem z Valencią." Chyba po to, żeby brzmiało śmiesznie i według DNA Barcy.
@macio_944 Słuchałem dwóch wywiadów i nic takiego nie powiedział :P Bardziej chodziło mu o analizę spotkania i wyciągnięcie błędów wspólnie z zawodnikami.
@Nazio_87 Angielski Flicka to chyba nie jest jakiś zaawansowany, więc brzmi to tak prosto, mniej więcej: "He can score goals, he can dribble and make difference."
Drugi wywiad z Flickiem z murawy. "Przez pierwsze minuty dobrze weszliśmy w mecz, mogliśmy szybko strzelić, potem straciliśmy pewność Siebie, nie kontrolowaliśmy meczu, podania były niecelne, Monaco było mocne" "Drużyna potrafi dużo co pokazaliśmy w USA, wiem, że potrafimy to pokazać w meczu z Valencią. Monaco było dziś silne." "To nie jest łatwy presezon, naszą odpowiedzialnością jest dbanie o graczy jak Yamal i Ferran. Zobaczymy po tym meczu jak będzie wyglądała 11 na Mestalla" (Zapytany przez dzienniakrza co sądzi o Ferranie i Yamalu i czy wyjdą na Valencie.) "Znam Olmo z Bundesligi, może strzelić bramkę, zrobić różnicę w meczu."
Bardzo ogólnikowo i powściągliwie, widać, że nie chciał się tu rozdrabniać za bardzo i od razu myślami jest w Ciutat Esportiva i treningu przed startem Ligi.
Flick: "Jestem świadomy, że drużyna może zagrać dużo lepiej niż dzisiaj, i przez następne 4 dni przygotujemy się lepiej na Valencię" "Będziemy analizować ten mecz, pokazywać zawodnikom błędy przed meczem z Valencią" "Czujemy duże wsparcie od publiczności i fanów, ale po pierwsze te dobre rzeczy muszą iść z boiska, dopiero potem możemy być pewni dobrego wsparcia ze strony kibiców" "W pierwszej połowie popełnialiśmy dużo błędów, daliśmy Monaco przestrzeń i rozpędzali się coraz bardziej. W drugiej chcieliśmy coś zmienić, straciliśmy szybko bramkę po błędzie i Monaco nadal się rozpędzało."
To jest trochę śmieszne, że teraz co sezon będzie nadzieja, że jakiś Bernal czy Casado to będzie drugi Gavi, Fermin czy Cubarsi, co z buta wejdzie w dorosłą piłkę i nie trzeba zupełnie nikogo ściągać. Przecież pierwsza trójka to są ewenementy i to się rzadko zdarza, do tego też potrzebowali czasu żeby się ograć, a Bernal i Casado mają wejść w buty najważniejszej pozycji w Barcy, która spina atak z obroną i dyryguje całą pomocą? Nie żartujcie.
6
@Zoker Zubimendi potrafił wystosować odpowiednie pismo do Live, że rezygnuje i zostaje w Sociedad, profesjonalnie. Pytanie jest takie, czy Williams w ogóle rozpoczął jakieś negocjacje z Barcą czy to wszystko jest wymysłem prasy. Romano podawał i o Williamsie i o Zubimendim.
1
Ile razy dziś puszczą bramke Roberto z PSG?
1
@RosjaninBut Nico - wiadomo, nic z tego bo zostaje w Bilbao
Diaz - Raphinha v. 2
Leao - nie stać nas na tego grajka.
0
@Szreko To byłby pewnie taki drugi Raphinha.
0
@Gaucho Szczerze, to ciężko znaleźć kogoś do 60 milionów aby był na tyle dobry żeby podnieść nam jakość. Dlatego Williams to był tak ważny transfer. Chyba ten Coman jest najlepszą opcją w tym momencie. Nie wydamy hajsu a jakość wniesie + Flick go zna. @Messibestplayerintheworld nie wierzcie w tego Leao, to jest dla nas zbyt drogi transfer.
0
@Arden Ty tak serio? :D
2
@Gaucho Nie, De Laurentis będzie chciał za Niego kokosy a nie jest wart takiej ceny.
3
Oglądam PL od czasu do czasu, coś tam śledzę, ale ten Luis Diaz to się żadnym echem tam nie odbił, dosłownie. Też tak macie? Znam zawodnika, ale gdyby ktoś mi napisał, że nie grał cały sezon bo leczył kontuzję to bym uwierzył. :D Chłop odbija się od Live i zgarniamy niepotrzebnego grajka?
EDIT. 8 goli 5 asyst w PL, chyba raczej mało medialny grajek?
0
@esem91 Przebieral się. Sklejacie akcję?
0
@vangoor Samo poruszanie się po boisku mądrzejsze, dużo daje. Poza tym Lewy ma bardzo mało do zaoferowania.
1
@Pedri16Future Perez nawet by się przez minutę nie zastanawiał. Zastrzyk 1 mld gotówki, gdzie mają Mbappe na tę pozycję, spłaciłby całe zadłużenie klubu, po budowie Bernabeu tymbardziej kasa się przyda. Przeciez oni by na tym nie stracili nic długoterminowo.
0
@Arden Ale można grać też równo jak Leverkusen :P
11
@barcelonaLM Te miny to jest kwintesencja psychiki w Barcy :D Towarzyski mecz a oni bladzi, smutni, jakby od tego zależał cały sezon.
1
@mekston Co roku gramy w finale tego turnieju jako jedyna ekipa.
1
Wszyscy śmieszkujący z "wyciągania wniosków". Flick tak nie powiedział, a ktoś tłumaczy w ten sposób "analizę błędów z piłkarzami przed meczem z Valencią." Chyba po to, żeby brzmiało śmiesznie i według DNA Barcy.
0
@Messibestplayerintheworld Odważnie jak na takie liche źródło.
1
@Lola120 Dopiero trafiłem na ten post, Sanah? Pfff
Małgorzacie Ostrowskiej, Izabeli Trojanowskiej czy Edzi Górniak z młodych lat może czyścić buty.
10
@Gaz Rogacz Bonito
1
@macio_944 Widzę właśnie, ale to już chyba podkoloryzowane bo Hansi mówił strasznie zwięźle i prosto.
2
@macio_944 Słuchałem dwóch wywiadów i nic takiego nie powiedział :P Bardziej chodziło mu o analizę spotkania i wyciągnięcie błędów wspólnie z zawodnikami.
0
@Nazio_87 Angielski Flicka to chyba nie jest jakiś zaawansowany, więc brzmi to tak prosto, mniej więcej: "He can score goals, he can dribble and make difference."
1
Drugi wywiad z Flickiem z murawy.
"Przez pierwsze minuty dobrze weszliśmy w mecz, mogliśmy szybko strzelić, potem straciliśmy pewność Siebie, nie kontrolowaliśmy meczu, podania były niecelne, Monaco było mocne"
"Drużyna potrafi dużo co pokazaliśmy w USA, wiem, że potrafimy to pokazać w meczu z Valencią. Monaco było dziś silne."
"To nie jest łatwy presezon, naszą odpowiedzialnością jest dbanie o graczy jak Yamal i Ferran. Zobaczymy po tym meczu jak będzie wyglądała 11 na Mestalla" (Zapytany przez dzienniakrza co sądzi o Ferranie i Yamalu i czy wyjdą na Valencie.)
"Znam Olmo z Bundesligi, może strzelić bramkę, zrobić różnicę w meczu."
Bardzo ogólnikowo i powściągliwie, widać, że nie chciał się tu rozdrabniać za bardzo i od razu myślami jest w Ciutat Esportiva i treningu przed startem Ligi.
0
@KamQiX U Xaviego raz na dwadzieścia? Chyba raz na dwa XD
3
Flick: "Jestem świadomy, że drużyna może zagrać dużo lepiej niż dzisiaj, i przez następne 4 dni przygotujemy się lepiej na Valencię"
"Będziemy analizować ten mecz, pokazywać zawodnikom błędy przed meczem z Valencią"
"Czujemy duże wsparcie od publiczności i fanów, ale po pierwsze te dobre rzeczy muszą iść z boiska, dopiero potem możemy być pewni dobrego wsparcia ze strony kibiców"
"W pierwszej połowie popełnialiśmy dużo błędów, daliśmy Monaco przestrzeń i rozpędzali się coraz bardziej. W drugiej chcieliśmy coś zmienić, straciliśmy szybko bramkę po błędzie i Monaco nadal się rozpędzało."
Tak na prędko, przed chwilą był wywiad.
2
@TR3YWAY Lewy ma parasol ochronny za nazwisko i doświadczenie
0
To jest trochę śmieszne, że teraz co sezon będzie nadzieja, że jakiś Bernal czy Casado to będzie drugi Gavi, Fermin czy Cubarsi, co z buta wejdzie w dorosłą piłkę i nie trzeba zupełnie nikogo ściągać. Przecież pierwsza trójka to są ewenementy i to się rzadko zdarza, do tego też potrzebowali czasu żeby się ograć, a Bernal i Casado mają wejść w buty najważniejszej pozycji w Barcy, która spina atak z obroną i dyryguje całą pomocą? Nie żartujcie.
2
@kanver_ To jaka była reszta skoro on dostał MVP? xD
2
@PatrykBarca Nie dostali nic xD Pau Victor dostał tylko wielką gwiazdę na choinkę na grudzień
6
Ale mają miny, jakby odpadli po blamażu 4-0 w LM.
0
@robertocarlos76 Yamal oddał w środek