Nico Williams od początku okienka wg. mediów był priorytetem. Jeśli oni wzięli Olmo i teraz nie ma hajsu na Nico, bo wcześniej tego nie przemyśleli, to odpalamy kryptonim Borek, "Ty oszukałeś..." i tak dalej.
Harry Kane odmówił wzniesienia pucharu, który zdobył wygrywając przeciwko swojemu byłemu klubowi Tottenhamowi. Kane był kapitanem w tym meczu, ale zrezygnował z podniesienia pucharu podczas celebracji. Nie było to podyktowane szacunkiem do byłego klubu. Angielski zawodnik ma po prostu uczulenie na puchary i wolał nie ryzykować. https://x.com/CFC_Dev/status/1822371398947676376
Gerard Romero to najwiekszy kłamczuch w Hiszpanii, zdziera tylko na wyświetleniach powielając głupoty. Zyskał na rozgłosie bo miał wtyki, póki kilku ważnych ludzi nie odeszło z Barcy (ktoś mu sprzedawał info najpewniej). Od transferu Lewego i tamtego okienka chłop strzela ślepakami.
@Encore Chyba tylko De Ligt z tego pamiętnego Ajaxu nie obniżył lotów, reszta to zjazd kompletny zaliczyła. Chociaż De Ligt w sumie też bez szału, najwięcej ugrał De Jong. :P
@Pnog37 No to jasne, że tak, ale niestety taki jest sport, nie zawsze się wygrywa. Piłkarze np. na każdym dużym turnieju schodzą smutni i to w fazie grupowej. (:
@Pnog37 Poczekaj, zapytają Cię za dwa lata to inaczej będziesz podchodził do tego. :) Największy sukces Polaków w historii olimpiady? ZŁOTO i srebro. Brzmi lepiej niż brąz, co nie?
@kondzix2115 SPO KO JNIE. Torresa i De Jonga się nie uda wypchnąć, ale Lenglet już jedną nogą poza klubem, Roque też powinien odejść choćby na wypożyczenie, resztę niepotrzebnych zawodników też posprzedajemy.
@Pedri16Future Pamiętam dokładnie, dużo mniej niż 23 godziny dokładnie i olewam wszystko co wypluje do końca okienka. Znając tego trutnia to podepnie to pod sprzedaż Araujo albo ofertę za Roque.
0
Nico dostał oficjalnie 10 w Athleticu :P Chyba po ptokach
0
@Sergio_Devils Tak bo to mecz towarzyski i nie trzeba czekać na dokumentację la liga
0
@TR3YWAY Nie wiem dlaczego, ale też Rakitic
3
@Danny Gaucho Idelanie podsumowany ten pozer
0
Nico Williams od początku okienka wg. mediów był priorytetem. Jeśli oni wzięli Olmo i teraz nie ma hajsu na Nico, bo wcześniej tego nie przemyśleli, to odpalamy kryptonim Borek, "Ty oszukałeś..." i tak dalej.
0
@TR3YWAY Priorytetem wg. mediów był Nico, kupili Olmo, połącz kropki.
1
Pierwsze źródła mówią, że Nico mówi tak :) oby to sie potwierdziło i Gruby ma plusa
5
@tristan87 No i dobrze, jakby była za dobrze przygotowana jak Fajdek to by odpadła od razu
0
@FCB_dimiC Poprawiłem zanim zdążyłeś zauważyć :P
3
Harry Kane odmówił wzniesienia pucharu, który zdobył wygrywając przeciwko swojemu byłemu klubowi Tottenhamowi. Kane był kapitanem w tym meczu, ale zrezygnował z podniesienia pucharu podczas celebracji.
Nie było to podyktowane szacunkiem do byłego klubu. Angielski zawodnik ma po prostu uczulenie na puchary i wolał nie ryzykować.
https://x.com/CFC_Dev/status/1822371398947676376
6
@Culer9002 Hiszpania ma kadrę na lata dominacji po raz kolejny
4
@kanver_ Był audi cup, teraz Malta Cup. Piłkarz mem.
0
Romero ma jeszcze dwie godziny na te kluczowe informacje w sprawie transferu.
2
@patrix211 To jest hit xD jakby już nie mieli kogo brać, niech dadzą jeszcze Magicala
0
@domin682 To my juz nie dosięgniemy tego zaszczytu :) parę tysięcy lat potrwa taki "reset"
1
Świat już dawno poyebao :) za 4 lata będzie jeszcze gorzej a za 8 jeszcze, i tak dalej. Przyzwyczajcie się bo oburzenie w internecie nic nie da.
0
https://www.facebook.com/share/r/jYZN8JvAnLvd8xpx/
Mówcie co chcecie, ale łezka w oku się zakręciła przy tym filmie. Busi to top topów.
1
@FCB24 Iksssss Deeeee kur*a xD chłopie Ty się zastanów
5
Gerard Romero to najwiekszy kłamczuch w Hiszpanii, zdziera tylko na wyświetleniach powielając głupoty. Zyskał na rozgłosie bo miał wtyki, póki kilku ważnych ludzi nie odeszło z Barcy (ktoś mu sprzedawał info najpewniej). Od transferu Lewego i tamtego okienka chłop strzela ślepakami.
0
@Encore Do tego nie ma co porównywać cen w PL, to jest inny wymiar :P
0
@Encore Chyba tylko De Ligt z tego pamiętnego Ajaxu nie obniżył lotów, reszta to zjazd kompletny zaliczyła. Chociaż De Ligt w sumie też bez szału, najwięcej ugrał De Jong. :P
1
@Pnog37 No to jasne, że tak, ale niestety taki jest sport, nie zawsze się wygrywa. Piłkarze np. na każdym dużym turnieju schodzą smutni i to w fazie grupowej. (:
2
@TheNekro94 I tak chłop wyciągnął tyle, że jeszcze wierzyłem w tego seta. Klasa.
4
@Pnog37 Poczekaj, zapytają Cię za dwa lata to inaczej będziesz podchodził do tego. :) Największy sukces Polaków w historii olimpiady? ZŁOTO i srebro. Brzmi lepiej niż brąz, co nie?
0
@kondzix2115 SPO KO JNIE. Torresa i De Jonga się nie uda wypchnąć, ale Lenglet już jedną nogą poza klubem, Roque też powinien odejść choćby na wypożyczenie, resztę niepotrzebnych zawodników też posprzedajemy.
1
@blakkudium Patrząc na składy to United to bierze.
1
@Pedri16Future Pamiętam dokładnie, dużo mniej niż 23 godziny dokładnie i olewam wszystko co wypluje do końca okienka. Znając tego trutnia to podepnie to pod sprzedaż Araujo albo ofertę za Roque.
0
@Lucas92 No ale koleś jest mega dobrym siatkarzem a Hajto był słabym piłkarzem. Wygrał im dziś mecz.
0
10m€ za różowego Araujo? No pięknie.
0
Walka do samego końca, ale wcześniej zabrakło :(