kuz

0

@Michal_1916 Nic takiego nie powiedział oficjalnie, co Ty zmyślasz? Nagrał filmik, że nie może się doczekać nowego sezonu i tyle.

kuz

13

@Kgorecki2500 O to chodzi Stanowskiemu, żeby pokazać kto nami rządzi, kto ma wysokie stanowiska w kraju, kto jest szanowanym dziennikarzem - banda idiotów. A Ci, którym dzisiaj rano to czarno na białym przedstawił nie potrafią się pogodzić i dalej brną, że ten film nie ma sensu, że to, ze tamto... :D Beka

kuz

1

@barca__rządzi Weźcie przejrzyjcie internet a dopiero potem piszcie. Przecież ta cała zwała ze Stonogi jest już na youtubie wytłumaczona.

kuz

6

Nico nie ruszamy

kuz

15

Możecie nie lubić Stanowskiego, ale chyba jako jedyny zajmuje się różnymi tematami i nie jest boomerem z inteligencją 30, który łapie wszystkie fejki i daje się rozgrywać. No mistrzem jest koleś i teraz to już nikt nie będzie chciał do Niego wyskoczyć. A Stonoga już dawno był skończony.

kuz

0

Zarząd zaskoczony tym, że Nico wrócił do treningów. Mają już wszystko klepnięte, ten wrócił się pożegnać i ich zaskoczył. :P

kuz

2

Już był taki jeden Polak z 9, co wrócił do treningów, mówił, że skupia się na nowym sezonie, prezesi tez mówili, że zostaje.:D Ja tam mam wiarę do końca, że jednak nie jesteśmy takimi dziadami.

kuz

2

Wytłumaczy ktoś ocb z tym Stonogą i Stanowskim krótko?

kuz

1

@blakkudium Kwiaty zła

kuz

0

A co ten cały Dupacos tam robi?

kuz

0

Dajemy gwarancję Olmo, a Williamsowi nie możemy? Co za porażka.

kuz

0

Gdzie leci mecz? Na eurosport 2 nie ma

kuz

2

@Cule1234 Zazdrosny chłop bo brat robi już lepszą karierę.

kuz

0

@barcowy1899 W LaLiga też cisza o zasadzie 1:1, żadnych newsów, nic.

kuz

1

Wszyscy kogoś kupują a u nas nadal ani sprzedaży, ani kupna, ani nowych umów które miały być. Co oni tak długo robią? Co robi Deco?

kuz

0

@Kazragore 160gb... klasyczny cod.

kuz

1

Stram się grać w tego mw3, ale jaka ta gra jest dziwna względem starych części to szok. Pay2win można powiedzieć, bo najlepsze bronie można odblokować tylko po zakupie karnetu, a nie grając.

kuz

1

@kulek22 Dopisali sobie jak Pele bramki

kuz

1

@konrad1661 Prosta sprawa @Stinger_ właśnie o Japonii wszyscy krzyczą już o finale, bo dopiero tam możemy się z nimi spotkać. @Rust_Cohle Jakbym miał wybierać to ja wolę Kiribati xD

kuz

0

Hurrr durrr z kim to Polska w finale zagra i z kim łatwiej. Ludzie się jeszcze na tej olimpiadzie pokory nie nauczyli. :P

kuz

1

@MesQueUnClub96 Najpierw dojdźmy do tego finału (: Jeszcze Was igrzyska mało zaskoczyły z tą pewnością Siebie?

kuz

0

@FcPortoFan1999 Bodo i Crvena to też nie są łatwi rywale. Dla naszych ekip to w ogóle nie ma słabych.

kuz

4

@draxidox Jakiś obłąkaniec xd

kuz

0

@Azi Woda w organizmie itp

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

13


Szanse Ansu spadają

kuz

2

@Kondziubarca W tym klubie to wszystko możliwe, ja już widziałem znowu takie plotki :D

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Człowiek nie zdąży iść do kibla i wrócić, a już remis a były 3 pkt przewagi co jest :D

kuz

1

@Derean Ta, czerwo dopiero jak połamie nogę. Od razu powinni wywalać takiego gościa, szczęście, że nie trafił a nie żółta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?