@Kgorecki2500 O to chodzi Stanowskiemu, żeby pokazać kto nami rządzi, kto ma wysokie stanowiska w kraju, kto jest szanowanym dziennikarzem - banda idiotów. A Ci, którym dzisiaj rano to czarno na białym przedstawił nie potrafią się pogodzić i dalej brną, że ten film nie ma sensu, że to, ze tamto... :D Beka
Możecie nie lubić Stanowskiego, ale chyba jako jedyny zajmuje się różnymi tematami i nie jest boomerem z inteligencją 30, który łapie wszystkie fejki i daje się rozgrywać. No mistrzem jest koleś i teraz to już nikt nie będzie chciał do Niego wyskoczyć. A Stonoga już dawno był skończony.
Już był taki jeden Polak z 9, co wrócił do treningów, mówił, że skupia się na nowym sezonie, prezesi tez mówili, że zostaje.:D Ja tam mam wiarę do końca, że jednak nie jesteśmy takimi dziadami.
Stram się grać w tego mw3, ale jaka ta gra jest dziwna względem starych części to szok. Pay2win można powiedzieć, bo najlepsze bronie można odblokować tylko po zakupie karnetu, a nie grając.
@konrad1661 Prosta sprawa @Stinger_ właśnie o Japonii wszyscy krzyczą już o finale, bo dopiero tam możemy się z nimi spotkać. @Rust_Cohle Jakbym miał wybierać to ja wolę Kiribati xD
Hansi Flick narzucił codzienną kontrolę wagi przed i po treningu, aby monitorować kondycję fizyczną. Od czasów Luisa Enrique nie było tak rygorystycznego ważenia. Jeśli zawodnik przekroczy limity ustalone w ramach swojej idealnej wagi to musi odrobić pracę domową, aby powrócić do…
0
@Michal_1916 Nic takiego nie powiedział oficjalnie, co Ty zmyślasz? Nagrał filmik, że nie może się doczekać nowego sezonu i tyle.
13
@Kgorecki2500 O to chodzi Stanowskiemu, żeby pokazać kto nami rządzi, kto ma wysokie stanowiska w kraju, kto jest szanowanym dziennikarzem - banda idiotów. A Ci, którym dzisiaj rano to czarno na białym przedstawił nie potrafią się pogodzić i dalej brną, że ten film nie ma sensu, że to, ze tamto... :D Beka
1
@barca__rządzi Weźcie przejrzyjcie internet a dopiero potem piszcie. Przecież ta cała zwała ze Stonogi jest już na youtubie wytłumaczona.
6
Nico nie ruszamy
15
Możecie nie lubić Stanowskiego, ale chyba jako jedyny zajmuje się różnymi tematami i nie jest boomerem z inteligencją 30, który łapie wszystkie fejki i daje się rozgrywać. No mistrzem jest koleś i teraz to już nikt nie będzie chciał do Niego wyskoczyć. A Stonoga już dawno był skończony.
0
Zarząd zaskoczony tym, że Nico wrócił do treningów. Mają już wszystko klepnięte, ten wrócił się pożegnać i ich zaskoczył. :P
2
Już był taki jeden Polak z 9, co wrócił do treningów, mówił, że skupia się na nowym sezonie, prezesi tez mówili, że zostaje.:D Ja tam mam wiarę do końca, że jednak nie jesteśmy takimi dziadami.
2
Wytłumaczy ktoś ocb z tym Stonogą i Stanowskim krótko?
1
@blakkudium Kwiaty zła
0
A co ten cały Dupacos tam robi?
0
Dajemy gwarancję Olmo, a Williamsowi nie możemy? Co za porażka.
0
Gdzie leci mecz? Na eurosport 2 nie ma
2
@Cule1234 Zazdrosny chłop bo brat robi już lepszą karierę.
0
@barcowy1899 W LaLiga też cisza o zasadzie 1:1, żadnych newsów, nic.
1
Wszyscy kogoś kupują a u nas nadal ani sprzedaży, ani kupna, ani nowych umów które miały być. Co oni tak długo robią? Co robi Deco?
0
@Kazragore 160gb... klasyczny cod.
1
Stram się grać w tego mw3, ale jaka ta gra jest dziwna względem starych części to szok. Pay2win można powiedzieć, bo najlepsze bronie można odblokować tylko po zakupie karnetu, a nie grając.
1
@kulek22 Dopisali sobie jak Pele bramki
1
@konrad1661 Prosta sprawa @Stinger_ właśnie o Japonii wszyscy krzyczą już o finale, bo dopiero tam możemy się z nimi spotkać. @Rust_Cohle Jakbym miał wybierać to ja wolę Kiribati xD
0
Hurrr durrr z kim to Polska w finale zagra i z kim łatwiej. Ludzie się jeszcze na tej olimpiadzie pokory nie nauczyli. :P
1
@MesQueUnClub96 Najpierw dojdźmy do tego finału (: Jeszcze Was igrzyska mało zaskoczyły z tą pewnością Siebie?
0
@FcPortoFan1999 Bodo i Crvena to też nie są łatwi rywale. Dla naszych ekip to w ogóle nie ma słabych.
4
@draxidox Jakiś obłąkaniec xd
0
@Azi Woda w organizmie itp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Szanse Ansu spadają
2
@Kondziubarca W tym klubie to wszystko możliwe, ja już widziałem znowu takie plotki :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Człowiek nie zdąży iść do kibla i wrócić, a już remis a były 3 pkt przewagi co jest :D
1
@Derean Ta, czerwo dopiero jak połamie nogę. Od razu powinni wywalać takiego gościa, szczęście, że nie trafił a nie żółta.