@Eto'o9 R10 Ja się na nikogo nie nabrałem bo w sumie to jesteśmy/byliśmy w takim bagnie, że nie ma sensu wierzyć we wszystko co wyczytasz w mediach. Ale nakręcanie się dodatkowe i wymyślanie sobie obietnic gdzie chłop po prostu odpowiada głupio na głupie pytanie (bo nie wiem na co liczą ludzie pytający, czy przyjdzie tu Williams, że Laporta powie "TAK JUŻ NIEDŁUGO?" przecież to by było nieprofesjonalne.) i nigdy nie dał jakiegoś konkretnego znaku w kierunku pozyskania piłkarza. Odpowiadanie, że Bernardo to super zawodnik i że Barca lubi takich graczy nie jest kłamstwem a po prostu opinią.
Hulała jakaś informacja, że Thiago musi we wrześniu gdzieś tam wrócić i wyjechać z Hiszpanii, to prawda? Jeżeli tak, to trochę szkoda skoro tak dobrze się dogaduje pomiędzy Flickiem a zawodnikami.
@PuszkinFan Tak jak napisałeś, ktoś rozumie ten ruch, ale to nie jesteś Ty :P Nie rozumiem za to ludzi, którzy nie zwracają uwagi na znaki interpunkcyjne przez co ich wypowiedzi nie mają żadnego sensu.
@Kubsoleon Media się wypowiadają w imieniu wszystkich :P Żadnych oficjalnych wieści nie było ani z jednej ani z drugiej strony. W sumie wierzymy tylko w to co piszą w internecie, a mogą pisać wszystko. Straszne jest jak teraz Nico jest wyzywany przez idiotów, bo podobno "olał" Barce, a nawet nie wiadomo czy w ogóle brał pod uwagę transfer. Uważam, że nie jest tak głupi jak Griezmann i nie będzie z kibiców robił idiotów.
@Salchent Nie będzie żadnej oficjalki tylko po prostu zacznie sezon i skończy się okienko. Dlaczego mieliby wrzucać jakąś oficjalkę skoro jest ich zawodnikiem?
@ProMILs No Busquets Xavi i Iniesta nie do przebicia niestety... ale pare ładnych lat minęło i znów można powiedzieć (poza grubym w ataku) że jest mocna :P
0
@Eto'o9 R10 Ja się na nikogo nie nabrałem bo w sumie to jesteśmy/byliśmy w takim bagnie, że nie ma sensu wierzyć we wszystko co wyczytasz w mediach. Ale nakręcanie się dodatkowe i wymyślanie sobie obietnic gdzie chłop po prostu odpowiada głupio na głupie pytanie (bo nie wiem na co liczą ludzie pytający, czy przyjdzie tu Williams, że Laporta powie "TAK JUŻ NIEDŁUGO?" przecież to by było nieprofesjonalne.) i nigdy nie dał jakiegoś konkretnego znaku w kierunku pozyskania piłkarza. Odpowiadanie, że Bernardo to super zawodnik i że Barca lubi takich graczy nie jest kłamstwem a po prostu opinią.
0
Coś się miało dziać a tymczasem cały dzień bez żadnych informacji :D nuda w Barcelonie
1
@wojopancer Ousmane Dembele
0
Hulała jakaś informacja, że Thiago musi we wrześniu gdzieś tam wrócić i wyjechać z Hiszpanii, to prawda? Jeżeli tak, to trochę szkoda skoro tak dobrze się dogaduje pomiędzy Flickiem a zawodnikami.
2
@Arden Charltona wymienia bo w FIFIE pewnie gra Jego kartą, w ogóle typ irytujący z mordy się wydaje, taki pozerek a na boisku słaby i gruby
4
@Faro El Jarek nas rozgryzł, rozwiązujemy klub
2
@macio_944 Z przymrużeniem oka :P
0
@Beztroskii Ponad tydzień ma do meczu :P Ludzie
2
@Eto'o9 R10 Ale przecież on nic na Jego temat nie mówi tylko media grzeją temat xD Chłopie weź się otrząśnij
2
@Messibestplayerintheworld Czekają na Nico i dwóch zaprezentują, z medalami ME :D
0
@Beztroskii Chłop zapomniał ze mamy Yamala
1
Jak oni sprzedadzą szefa Gundogana i zostaniemy z samymi młodymi w pomocy to ja nie mam słów.
12
Dobrze ze Nico nie jest z Ameryki Północnej, bo byśmy nie spali po nocach przez napływ newsów. A tak od rana się zaczyna twlenowela.
1
@Nazio_87 To chyba Airbus Beluga by startował :D
10
Jak Laporta ogarnie Williamsa i Olmo w jednym okienku, to mu wybaczam tego Deco.
5
@bart_azz Ale Olmo nie zabiera miejsca Bernalowi, tylko ofensywnym zawodnikom. Szkoda bardziej Fermina.
0
@PuszkinFan Tak jak napisałeś, ktoś rozumie ten ruch, ale to nie jesteś Ty :P Nie rozumiem za to ludzi, którzy nie zwracają uwagi na znaki interpunkcyjne przez co ich wypowiedzi nie mają żadnego sensu.
0
@kamiVeB De Bruyne do wyjęcia
0
@RikiPuig612 Mamy 1:1 więc zmiękł i to działa
0
@Kubsoleon Media się wypowiadają w imieniu wszystkich :P Żadnych oficjalnych wieści nie było ani z jednej ani z drugiej strony. W sumie wierzymy tylko w to co piszą w internecie, a mogą pisać wszystko. Straszne jest jak teraz Nico jest wyzywany przez idiotów, bo podobno "olał" Barce, a nawet nie wiadomo czy w ogóle brał pod uwagę transfer. Uważam, że nie jest tak głupi jak Griezmann i nie będzie z kibiców robił idiotów.
1
@szkutnik91 No to teraz sprzedawać szrot, byle szybko
2
@Salchent Nie będzie żadnej oficjalki tylko po prostu zacznie sezon i skończy się okienko. Dlaczego mieliby wrzucać jakąś oficjalkę skoro jest ich zawodnikiem?
1
@zadafcb "Nie powinienem tego robić, ale ch.."
0
@zadafcb Dziewczyny nie widzą na jedno oko, a na drugie bardzo słabo. To jest mega wola walki.
1
@escarabajo Felix w pierwszym :P
0
@ProMILs No Busquets Xavi i Iniesta nie do przebicia niestety... ale pare ładnych lat minęło i znów można powiedzieć (poza grubym w ataku) że jest mocna :P
0
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/454202583_525262100067095_6112722312437419383_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=WhcHALyGjGgQ7kNvgF3whqU&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYDEBR5SbWeFaM2eQs-7pey7YVpS5GbXJ9LRaILZ4rLacA&oe=66B92BA6
Mieliśmy kiedyś mocniejsza 11 złożoną z samych wychowanków La Masii? :)
9
@Nazio_87 Pewnie, że tak, ale ManU na spokojnie zapłaci za Niego 60-80 mln, z tym, że on nawet nie słucha ofert.
3
@Sapos93 Co? Przecież one jej dodają uroku jeszcze bardziej. Śliczna jest.
0
Robisz życiówkę i przegrywasz :P